Відгук пацієнта з України про Ібогаін-терапію та про клініку в цілому

 

Про процедуру під назвою Ібога терапія, терапія коренем куща Ібоги – я йшов свідомо. Для того щоб розрішити свої внутрішні конфлікти, які накопичились за час мого життя. І щоб зрозуміти наскільки це допомагає іншим людям, а власно людям з залежність, хімічною чи не хімічною залежністю: наркоманію, алкогольна, ігрова залежність та інші. Про процедуру, можу сказати що я дуже хвилювався перед її початком ще за дві доби, все тіло тремтіло. Приблизно знав що я можу побачити.

 

Коли я приїхав сюди я був дуже вражений самим підходом до клієнта, я би навіть не сказав пацієнта а до клієнта – тобто такий чіткий персональний підхід. Дуже кваліфікований персонал, висококваліфікована команда лікарів, які супроводжують самого клієнтам під час занурення у той такий сноподібний стан. Це самий незвичний досвід який я отримав за своє життя, мені більше 40 років, бачив здається багато чого, але це найнезвичніший досвід і він супроводжувався чітко.

 

Я не відчував нічого негативного, це було щось насправді фантастичне, це мої мрії, мої плани на майбутнє, мої нездійснені дитячі бажання, я це все знову побачив. І коли по завершенню самого сеансу я відкрив очі, я посміхався від того що я пережив і відчув. Коливання тіла, атаксія була звичайно така виражена, але вона була контрольована персоналом. Мені не було за що хвилюватися.

 

Мабуть ще один момент який мене вразив, це власне я уже казав про підхід фахівців до своєї роботи, це те, що я був повністю під моніторингом. Моніторили всі мої життєво-важливі функції, я чітко не переживав, за те що якісь неприємності можуть статися, і їх не сталося. Сталося тільки те, що глибоко і надмірно чуттєво, емоційно приємно воно мене … чи змінило поперед час, але що результати будуть я переконаний в тому.
Тому, дякую персоналу за таку змогу відчути таке, що мабуть звичайній людині недоступно. Простому в незміненому стані свідомості, хоча і зміненому, важко сказати чи він був таким. Я відчував кожну клітину свого тіла – з одного боку, а з іншого боку – якась частина мого сердешного я була відокремлена. Під час самої процедури я не чітко усвідомлював де є я, де є не я. Це було круто, дуже круто, можу сказати тільки так.
Дякую за увагу.

Інші статті