MeдікоМенте – сучасний медичний центр лікування залежності

Медичний центр лікування наркоманії, алкоголізму, ігроманії, депресії

Наш медичний центр створений за міжнародними стандартами з урахуванням усіх аспектів боротьби з різними видами залежності. Ми супроводжуємо пацієнта від першого візиту до закінчення його лікування. Підтримуємо на всіх етапах, щоб зберегти мотивацію і прагнення до свідомого життя.

 

Наша місія – організувати в Україні допомогу залежним і їх близьким із застосуванням самих ефективних методів зі світової практики.

 

Наша мета – створити міжнародний центр, де якісне лікування (а не перехід на інші види) залежності та психічних розладів можуть отримати люди з будь-якої точки земної кулі.

 

Кілька років наші фахівці працювали в зарубіжних клініках, щоб перейняти передовий досвід, відібрати найефективніші методи і відкрити центр з унікальним поєднанням якісного лікування всіляких видів залежностей та комфорту з рівнем п’ятизіркового готелю.

 

Тепер ми точно знаємо, що впоратися із залежністю можливо і “колишні наркомани” бувають.

 

Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте
Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте

Приватна наркологічна клініка – це:

 

 • Безболісне і безпечне лікування: починаючи від детоксикації в умовах палати інтенсивної терапії, до повного фізичного і психічного відновлення.
 • Комфортне перебування в одно- і двомісних просторих палатах готельного типу з цілодобовим спостереженням медичного персоналу.
 • Ресторанне харчування доставляється в клініку три рази на добу і враховує побажання пацієнта і показання до лікувальної дієти (при необхідності).
 • Безпека пацієнтів і співробітників забезпечують наші надійні партнери – охоронні компанії, і цілодобове відеоспостереження в місцях загального доступу.
 • Зал відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, SMART-TV, Wi-Fi доступ до інтернету, сучасний тренажерний зал, фізіотерапія та різні види масажу перетворюють перебування в клініці, під час лікування, в відпустку – проведену в кращих готелях. Пацієнти розслабляються і відновлення проходить набагато швидше.
 • Повне відновлення організму можливо за рахунок апаратних методик: плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж які проводяться за допомогою обладнання експертного класу.

 

 • Для нормалізації функцій нервової системи, в якості додаткових методів використовується нейрометаболічна терапія. При наявності супутніх захворювань, призначаються відповідні курси лікування.
 • Психотерапевтична підтримка протягом усього курсу вирішує проблеми пацієнта на глибинному рівні, дозволяючи виявити причини психічної залежності від наркотичних речовин, алкоголю та інших розладів (панічних атак, тривожності, депресії) і ефективно з ними впоратися. Це дає можливість попередити ускладнення і рецидиви. Фахівці чуйно реагують на найменші зміни в свідомості, допомагають уживатися з новими емоціями, почуттями, думками і направляти їх на повне одужання.
 • Тести на алкоголь, наркотичні та інші психоактивні речовини, інструментальні дослідження (УЗД, ЕКГ) проводяться в центрі, більш складні аналізи виконує лабораторія-партнер.
 • Всім пацієнтам гарантується повна конфіденційність.

 

 

Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте

Медичний туризм

 

Можливості центру вже оцінили іноземні гості. Kомплексний підхід (від повної діагностики і ультрашвидкoї безболісної детоксикації до реабілітації), сучасні ефективні методики з застосуванням оригінальних препаратів, якісний сервіс отримують незмінно високу оцінку наших пацієнтів.

 

Ми забезпечуємо зустріч в аеропорту чи на залізничному вокзалі, зручний трансфер. Додатковими перевагами є відсутність мовного бар’єру, європейська кухня і перебування в палатах класу люкс.

 

Про вас дбають наші фахівці

 

 • У штаті клініки постійно працює 8 лікарів за всіма необхідними напрямками: анестезіологія та інтенсивна терапія, наркологія, психіатрія, психотерапія, неврологія, терапія.
 • Всі лікарі мають великий досвід роботи в наркології, стажування та навчання проходили в європейських клініках.
 • Медичний центр оснащений усім необхідним обладнанням для детоксикації, відновлення і повноцінного догляду. Мета лікування – повне відновлення організму і оновлення свідомості.
 • Послуги косметолога і омолоджуючі процедури доповнять внутрішні зміни приємними зовнішніми змінами.
 • Медичний центр ліцензований МОЗ України, програми, які розробили наші фахівці, відповідають внутрішнім та міжнародним протоколам з лікування залежностей та корекції психічних розладів.

 

Наркологическая клиника Киев | МедикоМенте

Поширені запитання

Чи гарантуємо ми конфіденційність лікування?

Так, знаходження кожного пацієнта, строго конфіденційно.

У нашій роботі ми керуємося Законом України про надання медичної допомоги, нерозголошення персональних даних та медичної таємниці, гар антуємо повну конфіденційність на всіх етапах надання медичної допомоги.

Чи впливає психологічний стан на розвиток залежності від психоактивних речовин?

Та й дуже часто.

 У нашій практиці ми стикаємося з ситуаціями, коли пережиті психотравми сприяють розвитку залежності від алкоголю, наркотиків або інших психоактивних субстанцій які людина використовує в якості своєрідного «знеболюючого».

Які методики лікування використовуються в клініці?

Ми використовуємо оригінальні методики як власні, так і міжнародні протоколи, індивідуальний підхід.

 У нашій клініці лікуються різні види хімічних (психоактивні субстанції, наркотичні речовини, алкоголь) так і не хімічних (ігроманія, пристрасть до азартних ігор, залежна поведінка), як фізичний, так і психічний компоненти.  Методики підбираються індивідуально, залежно від виявленої проблеми, стадії захворювання, соматичного і психічного стану пацієнта, і інших супутніх ускладнень.

Як проходить лікування?

Лікування проходить в умовах комфортного стаціонару під цілодобовим наглядом медичного персоналу.  Включає в себе всі етапи: виявлення та визначення проблеми, мотивація до здорового способу життя, складання індивідуального плану лікування, діагностика, детоксикації, фізична і психічна стабілізації, відновлення порушених функцій.

Які умови перебування в клініці?

У клініці комфортне та затишні палати перебування, збалансоване харчування.

Перебування в одно-, дво-, або тримісній кімнаті, обладнані всім необхідним: власна вбиральня, душ, гігієнічний душ, кондиціонер, кнопкою виклику персоналу, WiFi, SmartTV, особистий сейф, комплексне індивідуальне харчування, тренажерний зал.  Умови відповідають готелю 4 + *.

Скільки триває лікування? Що робити, якщо потрібно продовження стаціонарного лікування?

Після ретельного аналізу клінічного випадку фахівцями клініки, термін лікування визначається індивідуально і обговорюється з пацієнтом і його родичами, в середньому становить 10-14 днів стаціонарного перебування.  У разі якщо є необхідність розширити програму для досягнення максимального ефекту – обговорюється індивідуально.

Яка вартість лікування в клініці?

Прайс з надання послуг розташований на сайті в розділі «Ціна».

Точно розрахувати вартість лікування кожного конкретного пацієнта, можливо після попередньої оцінки стану і діагностики людина на безкоштовній консультації.  Розраховується індивідуально згідно прайсу клініки: залежить від загального стану пацієнта на момент надходження, застосовуваних методик, аналізів та додаткових обстежень, типу розміщення, термінів перебування – фіксована згідно прайсу клініки.

Чи можливо примусове лікування в клініці?

Ні.  У клініці не передбачено лікування без добровільної згоди, лікування може бути розпочато після підписання інформаційної згоди і договору про лікування самим пацієнтом.  Виняток – госпіталізація в блок інтенсивної терапії для надання невідкладної допомоги на тлі життя загрозливих станів, виключно за медичними показаннями за погодженням сторін.

Чи можна провести детоксикацію на дому?

Клініка не надає послуги лікування «на дому».

Детоксикація і інші медичні процедури і маніпуляції проводиться виключно в умовах стаціонару, в палаті інтенсивної терапії під строгим 24-годинним моніторингом і контролем життєвих показників організму.  Клініка ліцензована і обладнана повним переліком сучасного медичного обладнання відповідно до критеріїв МОЗ України, завжди в наявності всі групи фармакологічний препаратів для планового лікування та надання невідкладної медичної допомоги.

Чи можна відвідувати пацієнта на етапі лікування?

Так, але тільки за погодженням.

Можна відвідувати у зручний для пацієнта час, за умови дотриманням розпорядку дня, плану медичних процедур кожного окремого пацієнта.

Як дістатися до клініці?

Для пацієнтів з інших міст і осіб їх супроводжуючих, організуємо трансфер з аеропортів або залізничного вокзалу міста Києва (за попереднім погодженням).  Можна дістатися самостійно на особистому або громадському транспорті, (маршрут можливо прокласти в навігаторі мобільного пристрою безпосередньо при натисканні на адресу вказану на сайті клініці, в розділ «Контакти»).

Задайте питання

Наша команда

Ми зібрали команду з досвідчених лікарів, які працювали в європейських клініках і привезли в Україну найпрогресивніші методики, які допоможуть вийти з залежності безболісним, швидким і комфортним шляхом. Ми зробимо все, щоб хвороба відступила назавжди.