Виведення із запою в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Людина, яка страждає алкогольною залежністю, часто може втрачати на контроль над вживанням алкоголю, що може привести до стана запою (систематичне щоденне приймання алкоголю у великих дозах). Сильна інтоксикація етиловим спиртом несе серйозну загрозу життю та здоров’ю людини. Вийти з цього стану без допомоги фахівців-наркологів неможливо. Наша клініка “MedicoМente” (м.Київ) надає послуги з виведення з запою в короткі терміни в комфортних умовах.

Що ж це таке запій?

Запій – систематичне вживання великого обсягу алкогольних напоїв більше кількох діб. Характеризується цей стан отруєнням і психологічною залежністю, при якій людина не може зупинитися пити та бажанням зняти похмільний синдром.

 

Визначено наступні види запоїв:

 

 • Псевдозапої (тривалість залежить від ситуації й чинників, відсутня чітка регулярність);
 • Постійне пияцтво з високою стійкістю до етилового спирту (щоденне вживання алкоголю протягом декількох тижнів або навіть місяців);
 • Переміжне пияцтво (різке і значне збільшення обсягу випитого алкоголю під час постійного пияцтва);
 • Справжні запої (циклічні періоди інтенсивної тяги до спиртного, які виникають і супроводжуються змінами соматичного і психічного характеру);
 • Постійне пияцтво з низькою стійкістю до етилового спирту (вживання алкоголю малими дозами багаторазово протягом дня, перебування в постійному стані сп’яніння через низької толерантності).

 

Лікарі-наркологи нашої клініки “MedicoMente” (м.Київ) допомагають вийти із запою, беруться навіть за найскладніші випадки, рівень забезпечення клініки та кваліфікація лікарів гарантує позитивний результат.

Причини запойного стану

Причинами формування запійних станів можуть бути такі чинники:

 

Симптоми, наслідки та ознаки запою

 • бажання похмелитися;
 • втрата апетиту, блювота;
 • головні болі;
 • підвищення артеріального тиску;
 • пришвидшене серцебиття;
 • порушення координації, втрата орієнтації;
 • тремор кінцівок;
 • слухові й візуальні галюцинації;
 • раптова агресія і тривожність;
 • думки про суїцид.

 

Довгострокова і значна інтоксикація алкоголем руйнує всі системи і функції організму, веде до загибелі.

 

Наслідки, які можуть настати, якщо не звернутися до лікаря-нарколога і не почати виведення з запою:

 

 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту (цироз печінки, панкреатит, гастрит, виразка, ниркова недостатність, внутрішні кровотечі);
 • порушення роботи серцево-судинної системи (гіпертонія, ішемічна хвороба серця, інфаркт);
 • порушення роботи центральної нервової системи (судоми, епілепсія, алкогольна кома);
 • порушення роботи мозку (алкогольне недоумство, деменція);
 • порушення репродуктивної функції (імпотенція, безпліддя);
 • порушення психіки (психози, панічні атаки, галюцинації, біла гарячка).

Вивід із запою в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Виведення із запою перериває вживання спиртного, що дає можливість уникнути руйнівних наслідків і стає відправною точкою в лікуванні алкоголізму.

 

Лікування проводиться в палаті інтенсивної терапії під цілодобовим медичним наглядом і з дотриманням суворої анонімності лікарі-наркологи клініки “MedicoMente” (м.Київ) займуться відновленням фізичного і психічного здоров’я людини.

 

Допомагає в боротьбі за здоров’я пацієнта – використання власних ліцензованих оригінальних методик клініки “MedicoMente” (м.Київ), c дотриманням міжнародних протоколів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Висновок із запою в умовах нашої клініки буде комфортним, безпечним і безболісним.

 

Прийом веде анестезіолог, а також психотерапевт-нарколог, які надають допомогу з першої зустрічі та до закінчення курсу терапії.

 

Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму (пацієнт здає аналізи, проводяться дослідження УЗД, ЕКГ) проводяться огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 

У разі необхідності складається докладний план лікування, який складається з наступних етапів:

 

 

Клініка «MedicoMente» (м.Київ) проводить підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень навіть після повного позбавлення від алкогольної залежності.

Профілактика запою

Профілактика запою – це важливий крок до збереження свого здоров’я. Наркологи-психотерапевти нашого центру «MedicoMente» (м.Київ) докладно консультують пацієнтів в цьому питанні. Ось деякі рекомендації:

 

 • Рішуча відмова від будь-якого алкоголю, запропонованого навіть близькими людьми та з будь-якого, може найважливішого або гіркого приводу.
 • Заміна оточення на тих, хто підтримує тверезість свою і вашу.
 • Перемикання життєвих інтересів на здорові: спорт, здорові хобі, подорожі, робота.

Умови лікування алкоголізму в клініці “MedicoMente”

У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2 і 3-х місні просторі палати готельного рівня комфорту.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань, а при необхідності – лікувальний, за призначенням лікаря.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фітнес, фізіотерапія.
 • Масаж, йога, послуги косметолога й омолоджуючі процедури.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта клініки «MedicoMente» (м.Київ) індивідуально, немає прихованих платежів, всі розрахунки виключно згідно прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні. Є в наявності Пакетні послуги.

 

 

«Виведення з «запою»в стаціонарі» комфортне та безпечне виведення зі стану гострої інтоксикації на тлі зловживання алкоголю і його сурогатів 1-3 діб (за добу)

Від 4000 грн.
((Розрахунок послуг проводиться індивідуально, залежить від загального стану пацієнта на момент надходження, типу розміщення, застосовуваних методик, термінів перебування, аналізів та додаткових обстежень)

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

Виведення з запойного стану стане для Вас першим кроком до позбавлення від алкогольної залежності.

 

Ви – не самотні, ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Детальніше
Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше