Переваги комплексного підходу при лікуванні неврозів

В цей час помічено все більше випадків захворювання різними формами тривожних розладів. Фахівці пов’язують цей факт із темпами розвитку навколишнього середовища, що постійно збільшуються. Проте, на сьогодні в Україні порівняно мало людей мають доступ до якісних медичних послуг.

 


Лікування різної форми неврозів сьогодні можна отримати у Києві у клініці “МедікоМенте”, де працюють високопрофесійні фахівці, які застосовують індивідуальний підхід до кожного клієнта та пропонують комплексну терапію з використанням сучасних технік та методик. Все це сприяє швидкому відновленню психічного здоров’я пацієнтів клініки.

Що мають на увазі під словами “невроз” і “неврастенія”

Невроз – це психічний розлад, який можуть спровокувати різні стресові ситуації або травми, а також тривала перенапруга психіки. Це оборотне психогенне захворювання, яке може виникнути в будь-якому віці, завжди має причину та піддається лікуванню.

 


В основному виділяють три основні форми неврозів:

 

 • неврастенія
 • істерія
 • невроз нав’язливих станів

 

 

Ознаками неврастенії є швидка стомлюваність, надмірне подразнення. Істерія пояснюється раптовими нападами сильного плачу чи сміху. Нав’язливі стани – коли у свідомості людини постійно з’являються певні образи та думки, які викликають дискомфорт, але яких самостійно дуже важко позбутися.

 


Є також багато інших форм даного захворювання, що проявляються під впливом різних факторів.

Основні симптоми та ознаки виникнення неврозів

Неврастенія може проявлятися як на фізичному, так і на психоемоційному рівні.

 


До основних фізичних проявів захворювання можна віднести такі:

 

 • головні болі;
 • підвищена пітливість;
 • прискорене серцебиття та біль у ділянці серця;
 • почуття задухи;
 • тремор кінцівок;
 • порушення менструального циклу у жінок.

 


Серед психологічних симптомів неврозу можна виділити:

 

 • підвищену тривожність, дратівливість;
 • почуття втрати контролю, слабкість, апатія;
 • надмірне занепокоєння, страх смерті;
 • перепади настрою;
 • порушення режиму сну та неспання.

 


Якщо говорити про ознаки цього тривожного розладу, то слід зазначити, що хвороба може виявлятися по-різному. Основними ознаками психічних проявів захворювання можна назвати постійне хвилювання, почуття апатії та безсилля, розвиток різних фобій, депресія, нав’язливі думки.

 


Фізичними проявами можуть бути тахікардія, утруднене дихання, задишка, підвищення температури тіла або озноб, біль у хребті. Також до частих ознак можна віднести порушення сну та проблеми в інтимній сфері.

Головні причини прояву неврозів

Причиною неврастенії часто може бути тривала відсутність відпочинку, неповноцінний сон, постійна психоемоційна напруга та надмірні фізичні навантаження. Ще одним важливим фактором розвитку невротичного розладу може бути невирішений внутрішній конфлікт у людини або негативні обставини ззовні, а також надлишок негативної інформації.

 

 

Причиною неврозу можуть стати наступні фактори:

 

 • хронічна перевтома;
 • тривала відсутність сну;
 • стреси та емоційна напруга;
 • негативні емоції.

 

 

Іноді серед психогенних чинників виділяють уроджені особливості темпераменту, тривале перебування у негативному середовищі, особливості виховання. У поодиноких випадках причинами можуть бути травми голови, інфекційні захворювання мозку, вплив алкоголю, наркотиків, психотропних речовин.

Ефективні методи та підходи, що застосовуються для лікування неврозів

Для лікування неврозів найбільш ефективна комплексна терапія, яка може включати такі види лікування:

 

 • Фармако-гіпнотична терапія. Включає застосування спеціальних медичних гіпнотиків, антидепресантів, седативних препаратів і транквілізаторів.
 • Психотерапія. Оскільки більшість неврозів пов’язані з розладом психіки, що виявляються так званою реакцією у відповідь на травмувальну подію. У цій ситуації допомогти розібратися у переживаннях, прибрати причину тривоги та навчитися справлятися з новими нападами допоможе кваліфікований психолог.
 • Гіпнотерапія. Застосовується так званий «еріксонівський гіпноз», який характеризується своєю короткочасністю – можливістю отримати швидкий позитивний ефект від терапії за короткий період.
 • Медикаментозна дія. Препарати призначає лікар психіатр після проведеної діагностики. Якщо легкі заспокійливі препарати не дають позитивного ефекту, часто на початку терапії лікар може призначити курс транквілізаторів, антидепресантів або інших препаратів.

Переваги комплексного лікування неврозів у клініці “МедікоМенте”

Неврастенія за своєю природою є дуже специфічним захворюванням, що потребує комплексного лікування. Та першим важливим кроком на шляху одужання є звернення до фахівців за кваліфікованою допомогою.

 

 

Займатися лікуванням неврозу можна у клініці “МедікоМенте”, де курс терапії призначається пацієнту з урахуванням його індивідуальних особливостей та симптомів. Клініка пропонує комфортні умови для діагностики та лікування тривожних станів. Лікарями використовуються як лабораторні, так і інструментальні методи досліджень для встановлення правильного діагнозу та призначення найбільш ефективного методу лікування.

 Клініка пропонує пацієнтам такі послуги:

 

 • безкоштовну консультацію кваліфікованого спеціаліста (яка проводиться на самому початку);
 • діагностику пацієнта (за потребою);
 • призначення медикаментів (при необхідності);
 • проходження курсу психотерапії;
 • стаціонарне лікування в палатах на кшталт готельних номерів;
 • інші ефективні методи лікування (масаж, фізіотерапія, збалансоване харчування);
 • профілактичні заходи.

 

 

Після діагностики, залежно від ступеня вираженості симптомів пацієнту складається поетапний план терапії, що включає апаратне лікування, сеанси психотерапії, та інші унікальні методи, які в поєднанні дають швидкий позитивний ефект, і одужання настає в найкоротший період.

 

 

Тому своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою дає можливість якнайшвидше повернутися до нормального способу життя.

 

 

Ціна лікування розраховується індивідуально, складається згідно з прайсом-лістом клініки, курсом лікування та станом при вступі для кожного пацієнта.

 

Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:
вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/с Гнідинська, Бориспільський район Київська область

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше