Лікування жіночого алкоголізму в клініці MedicoMente

Проблема жіночої алкогольної залежності спостерігається у всіх країнах, соціальних групах і національності. І справа тут не тільки в зовнішніх чинниках, а в особливостях впливу алкоголю на організм жінки.

Що таке жіночий алкоголізм?

Жіночий алкоголізм (синдром алкогольної залежності) – психічні хронічне захворювання, які характеризуються пристрастю до вживання спиртовмісних напоїв. Складний в лікуванні, загрозливий по швидкості звикання, з непередбачуваними наслідками, формуванням вираженого алкоголізму.

Жіночий алкоголізм: причини та фактори

Алкоголізм у жінок обумовлений такими причинами:

 

 • психологічні чинники (депресія, стрес, самотність, втрата близьких, образи);
 • фізіологічні чинники (спадковість, сильний токсичний та ейфоричний вплив);
 • соціальні чинники (легка доступність, популярність алкоголю, оточення).

 

 

Алкогольна залежність у жінки розвивається швидше ніж у чоловіків, що стає основною проблемою в лікуванні і відновленні організму. Причинами цього є:

 

 • підвищена чутливість жіночого організму до спиртовмісних речовин;
 • уповільнене виведення продуктів розпаду алкоголю з організму;
 • темперамент, що веде до психічної залежності;
 • вразливість нейронів до дії токсинів.

Стадії алкогольної залежності:

0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання невеликих порцій алкоголю з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію залежності.

 


1 стадія: психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: нав’язливе бажання вживання алкоголю, перехід на великі дози, втрата реактивності організму (нудота, блювота) на надлишок спиртного.

 


2 стадія: фізична і психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: систематичне вживання алкоголю у зв’язку з гормональними порушеннями, похмільний синдром, запої, алкогольний психоз.

 


3 стадія: фізіологічні зміни – крайній ступінь залежності. Характерні риси: відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживаній спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення (деградація особистості, незворотні ураження центральної нервової системи, головного мозку, шлунково-кишкового тракту, кровоносної системи та ін. Органів).

 


Лікуванням алкоголізму можна зайнятися на будь-який з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти результату.

Жіноча алкогольна залежність: симптоми, наслідки

Ознаки вживання алкоголю на жінці досить помітні, але все ж перерахуємо їх:

 

 • фізичні (неохайність, набряклість обличчя, захриплість, характерний запах, втрата координації, тремор рук);
 • поведінкові (деградація особистості, агресія, психози, конфліктність, нехтування материнськими обов’язками, нерозбірливість статевих зв’язків, зміна оточення);
 • психологічні (заперечення проблеми, апатія, спроби виправдатися).

 


Будь-який з цих симптомів повинен насторожити близьких і якщо виникли підозри, то відразу звертайтеся за консультацією до нарколога. Фахівці клініки допоможуть у встановленні істини, полегшать і прискорять лікування пацієнтки.

Наслідки алкогольної залежності

При вживанні алкоголю жіночий організм піддається найсильнішому впливу на всі органи та системи. Небезпека несе швидкість впливу і складність детоксикації.

 


Страждають внутрішні органи (цироз печінки, алкогольний гепатит, панкреатит, гастрит, панкреатит, інфаркт), вражається нервова система, порушується репродуктивна функція (народження дітей з порушеннями й вродженими вадами). Поведінкова деградація призводить до супутніх захворювань (СНІД, венеричні хвороби).

Як проходить лікування жіночого алкоголізму в клініці “Medicomente”

Лікування від алкогольної залежності починається з безоплатної первинної консультації. Прийом веде психотерапевт-нарколог, який надає допомогу пацієнтці з першої зустрічі та до закінчення курсу терапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму. Пацієнтка здає аналізи, тести на алкоголь, проводяться дослідження УЗД, ЕКГ, огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування та реабілітації.

 


Проводяться такі етапи лікування:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • гіпносуггестівие методики;
 • аверсивная терапія;
 • ібогаін терапія;
 • додаткова терапія (опціонально);
 • імплант (опціонально).

 


Клініка «MedicoMente» проводить не тільки лікування, але і підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень.

 


У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 


Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2 і 3-х місні просторі палати готельного рівня комфорту.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань, а при необхідності – лікувальний, за призначенням лікаря.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фітнес, фізіотерапія.
 • Масаж, йога, послуги косметолога й омолоджуючі процедури.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайсу-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 

 

Повний прайс-листом послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 


Ви – не самотні, ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше