Ефективне застосування Ібогаіну в лікуванні алкоголізму

Властивості Ібогаіну

Ібогаін – унікальний засіб природного походження, що проводиться з кореня рослини ібога (Tabernanthe Iboga), яке з давніх часів знаходило своє застосування в лікувальній практиці, за своєю ефективністю не має аналогів. Зазвичай Ібогаін використовують перорально, у вигляді білого порошку з вираженим гірким смаком або желатинових капсул, в які поміщений сам порошок, щоб уникнути блювоти та неприємних відчуттів в момент прийому.

 


Екстракт Ібоги почали активно вивчати та застосовувати в середині минулого століття в Америці, а потім і в Європі, активно використовуючи його при лікуванні тяжелих психічних розладів, різних видів наркотичних і алкогольної залежностей. Засіб має наступні унікальні властивості:

 

 • є найпотужнішим з відомих психоделіків;
 • має виражений ефект зняття абстинентного постсіндрома;
 • активно впливає на усунення підсвідомих причин залежності.

 


У даний час ібогаін активно застосовують в медицині, в основному, використовуючи його для лікування абстинентного синдрому на тлі скасування наркотичних речовин. Ібога також може виконувати роль вираженого стимулятора. Якщо застосовувати його в невеликих дозах (Мікродозінг), він допомагає в боротьбі з втомою, додає енергії та життєвих сил організму. У разі застосування більш високих доз, мати максимальний відновлювальний, псіхостабілізірующій і спірітуальним ефекти, при цьому не викликає до себе залежності.

Застосування Ібогаін з терапевтичними цілями

Лікування Ібогаіном сьогодні можна вважати альтернативним методом медикаментозного лікування різних видів залежностей. Застосування алкалоїду в невеликих кількостях може мати дію м’якого стимулятора, а великі дози здатні вирішити багато проблем.

 


За свідченнями деяких досліджень було виявлено, що великі дози можуть сильно зменшити або усунути ломку від прийому опіоїдів (героїну, метадону, опію). Це пояснює здатність Ібогаін пригнічувати тягу до наркотичних речовин протягом багатьох наступних місяців і навіть років після пройденого лікування.

 


За твердженнями пацієнтів: ібогаін дозволяв увійти в такий психоделічний стан, яке дозволило зрозуміти причину початку вживання наркотичних субстанцій та появи залежності. Це істотно прискорювало процес одужання, оскільки найвищі показники по позбавленню від залежності були серед людей, які крім якісної детоксикації та психотерапії, паралельно пройшли курс лікування із застосуванням Ібогаін, що дозволило домогтися стійкої та тривалої ремісії.

 


Однак, ця речовину не можна назвати панацеєю з безумовною гарантією. Ібогаін терапія в комплексі з медичними препаратами, роботою психолога, насправді дає дуже хороші позитивні результати.

Наскільки ефективним є застосування Ібогаін в лікуванні алкогольної залежності

Як і інші види залежності, патологічне зловживання алкоголем, є одним із способів втекти від якоїсь проблем, або заглушити емоційну біль від якої -то травми, а, найчастіше бігти від самого себе, й з цим людина не здатна впоратися самостійно. В результаті тривалого вживання алкоголю, розвивається стійка як фізична, так і психологічна залежність, і людина вже не здатна самостійно повернутися до нормального усвідомленого способу життя без прийому алкоголю.

 


Ібогаін часто застосовується для лікування алкогольної залежності. Існує так званий синдром відміни, якому характерні ряд симптомів, сильні емоційні переживання, хворобливі відчуття в тілі. Алкоголь викликає сильну фізичну і психічну залежність, з якої не завжди можна впоратися із застосуванням традиційних методів лікування.

 


Тому, ібогаін має свою ефективність при лікуванні алкоголізму, перериваючи синдром відміни, приводячи алкоголіка до тями. Застосування цього засобу допомагає попрацювати психоемоційну складову залежності, розпізнати причину й усвідомити наслідки.

 


Ібогаін впливає на різних рівнях, тим самим вирішуючи багато аспектів алкогольної залежності, допомагаючи усувати тягу до спиртного, тим самим свідомо піти від його споживання, при цьому швидко та м’яко дозволити стан багаторічної депресії.

 


Однак, однієї лише терапії недостатньо для повного відновлення. Тут необхідна постійна робота над собою та особиста мотивація, які й є ключем до повного одужання.

 


Застосування ібогі однозначно допоможе впоратися з алкоголізмом, проте повне одужання може бути гарантовано лише при щирому бажанні людини повернутися до здорового способу життя.

Чи безпечно застосування Ібогаін в якості терапії

Сам по собі ібогаін не викликає залежності, його можна застосовувати навіть кілька разів для досягнення та підтримки максимальної ремісії, тим самим уберегти людину від можливих зривів.

 


При цьому, для проведення процедури із застосуванням ібоги необхідний досвідчений кваліфікований персонал, наявність спеціального обладнаного медичного приміщення, а так само повноцінне попереднє діагностичне обстеження пацієнта. Якщо препарат застосовується в потрібних умовах і з дотриманням всіх правил, то негативні наслідки мінімальні. Але є також деякі строгі протипоказання до його застосування:

 

 • вроджений порок серця;
 • кардіоміопатії;
 • серцева недостатність;
 • аритмії;
 • анемії;
 • тромбози;
 • серйозні психічні розлади;
 • інсульти, інфаркти та інші патології судин;
 • самостійне застосування речовини.

 

 

Прийнявши рішення пройти ібогаін терапію, спочатку необхідно пройти ретельне медичне обстеження, повноцінну детоксикацію, специфічну фізичну та психологічну підготовку. У разі виявлення у пацієнта серйозних психічних або фізіологічних розладів і порушень, ібогаін терапія може мати вкрай негативний вплив, викликавши ще більш виражені тривожні стани, а застосування подібних речовин без участі досвідченого лікаря, найчастіше може принести більше шкоди, ніж користі.

Як проходить лікування алкоголізму Ібогаіном в клініці МедікоМенте

Медичний центр “МедікоМенте” пропонує своїм клієнтам постійний лікувальний супровід з можливістю повного обстеження пацієнта, що є головними умовами якісного лікування алкоголізму Ібогаіном в Києві, поряд з проведенням обов’язкової попередньої детоксикації та стабілізації організму. Що, застосовується з метою уникнення серйозних наслідків взаємодії на організм наркотиків і/або алкоголю в сукупності з Ібогаін. Так само, це актуально й в тих випадках, якщо людина тривалий час приймала психостимулятори або медичні препарати з подібним впливом.

 


Самостійне лікування Ібогаіном небезпечно та суворо протипоказано. Хороший результат від терапії можна отримати тільки в умовах медичного центру під ретельним контролем фахівців.

 

 

Клієнтам клініки “МедікоМенте” надаються комфортні умови стаціонару з різними варіантами розміщення. Клініка зберігає за пацієнтом повну конфіденційність, надає цілодобову охорону, медичний нагляд.

 

 

Лікування Ібогаіном в Києві в умовах клініки “МедікоМенте” подарує швидкий якісний результат і стійку ремісію, що істотно поліпшить рівень і якість життя людини в подальшому.

 

 

Ціна лікування розраховується індивідуально, складається відповідно з прайс-листом клініки, курсу лікування та стану при надходженні для кожного пацієнта.


Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с/з Гнідинської, с/т «Калина», вул. Медова, 10

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше