Лікування від куріння «травички» | MedicoMente – Київ, Україна

У такого, зовні нешкідливого, слова стільки псевдонімів і помилкових думок. І так, легких наркотиків не існує. Все, що спотворює свідомість і впливає на мозок людини — біда з непередбачуваними наслідками.

Що таке «травичка»?

«Травка» (Cannabis Sativa, Гашиш, Марихуана) — це наркотична речовина тетрагідроканнабінол і каннабинола (група каннабіоідов), що отримується з листя і суцвіть конопель.

 


Каннабіоіди особливо накопичуються в тканинах мозку — викликають порушення координації руху, впливають на пам’ять і свідомість, підвищують відчуття ейфорії, загострюють почуття, спотворюють сприйняття кольору і звуку. Оманливість цих яскравих відчуттів і спрага випробувати їх знову стає проблемою при лікуванні залежності від «куріння трави».

 


Цей наркотик користується популярністю у молоді через його дешевизну і легкодоступність, його вплив дає неправдиві бажання: можливість самоствердитися, відчути незвичайні відчуття.

Як кинути курити «травку»?

Процес відмови від вживання травички починається з усвідомлення проблеми. Бажання кинути палити, підкріплене допомогою фахівців клініки (наркологів, психотерапевтів), дає впевнений результат. Головне не відкладати першу зустріч із психологом-наркологом, це буде хорошим мотиваційним стимулом.

Ознаки вживання куріння «травки»

На початковій стадії ознаки куріння трави не дуже явні та схожі з алкогольним сп’янінням. Ось деякі з ознак вживання трави:

 

 • зміни в поведінці: психічна неврівноваженість, тривожність, безпричинне збудження, спотворене сприйняття часу, безпричинні напади сміху, безсоння;
 • зміни в фізичному стані: запах паленої трави від тіла і дихання, налиті кров’ю очі, сухість у роті, надмірний апетит, посилене потовиділення, підвищення артеріального тиску, провали в пам’яті, які супроводжують галюцинації, порушення координації руху, підвищена стомлюваність і денна сонливість;
 • зміни соціального характеру: зміна соціального оточення, сумнівні компанії, конфлікти в родині й на роботі, проблеми в навчанні;
 • зміни кримінального характеру: пропажа цінностей, борги, кредити, злодійство, викрадення.

 


Якщо виникли підозри, то відразу звертайтеся до нарколога. Фахівці клініки допоможуть встановити справжній стан, розсіють Ваші побоювання або полегшать і прискорять процес лікування пацієнта.

Наслідки куріння «травки»

Наркотичні речовини з кров’ю потрапляють в кожен орган і клітину людини, викликаючи порушення та ускладнення.

 


Вплив і деякі наслідки куріння травички на:

 

 • мозок — порушення мови, пам’яті, свідомості, відмирання клітин мозку;
 • серцево-судинну систему — підвищення артеріального тиску, зміна структури судин і серцевого м’яза;
 • органи дихання — хронічні захворювання бронхів і легенів, рак ротової порожнини та гортані з переходом на легкі;
 • психіку — панічні атаки, формування залежності, галюцинації, психози, марення, шизофренія, деменція;
 • репродуктивну систему — гормональні порушення, безпліддя.


Наслідки куріння трави небезпечні не тільки безпосередніми ускладненнями на організм, але і зростаючої психологічною залежністю. Гонитва за станом «кайфу» і «ейфорії», страхом не зазнати його знову, змушує збільшувати дозу і переходити на більш важкі наркотики.

Лікування залежності від куріння «травки» в “Medicomente”

Наша клініка пропонує успішне лікування від куріння травички в Україні. З цим завданням ефективно справляються наркологи-психотерапевти нашої клініки, використовуючи ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи і індивідуальний підхід.

 


Етапи лікування:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • аверсивная терапія;
 • ібогаін терапія;
 • додаткова терапія (опціонально).

 

У клініці «Medicomente» складається програма лікування від залежності індивідуально з урахуванням способу вживання наркотику.

 


Терапія пацієнта проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 


Лікарі нашого центру супроводжують пацієнта починаючи від першої консультації до стійкого результату, і підтримки після стаціонарного лікування.

 


Допомога надається в максимально комфортних умовах (рівень готелю 4 + ★).

 


Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайс-листомс клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 


Ми разом із вами, ми націлені на результат!


Не боріться самостійно, Ви — не самотні, ми допоможемо вам кинути курити, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше