Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних засобів.

 


Підшивання є імплантацію під шкіру капсули або внутрішньом’язової ін’єкції лікарського препарату продовженої дії, яка повільно вивільняється та блокує роботу опіатних рецепторів у організмі, роблячи їх несприйнятливими до дії наркотиків. Це робить приймання наркотиків безглуздим, тому що доза більше не приносить очікуваного задоволення.

 


Підшивка від наркозалежності використовується для наркотиків опіоїдної групи:

 

 • натуральних – морфін, кодеїн, тебаин;
 • напівсинтетичних – героїн, етилморфін, опій сирець;
 • синтетичних – промедол, трамадол, метадон.

Як проводиться процедура

Вшивання ампули або введення препарату у вигляді внутрішньом’язової ін’єкції з лікарським засобом проводиться в кілька етапів:

 

1 етап. Наркозалежний пацієнт повинен свідомо відмовитися від прийому наркотиків на період від 2 до 4 тижнів (в залежності від типу наркотику та часу його напіввиведення з організму).

 

2 етап. Відмова від дози часто призведе до гострого абстинентному синдрому й на цьому етапі рекомендовано провести УБОД (ультрашвидка опіоїдна детоксикація), активну інфузійну терапію, плазмоферез і інші процедури для очищення організму.

 

3 етап. Коли контрольні тести й аналізи показують відсутність продуктів напіврозпаду в організмі, вводиться внутрішньом’язова ін’єкція або проводиться підшивка від наркотиків. Це хірургічна операція, яка полягає в пошаровому розрізі шкіри в малодоступних місцях (нижня частина черевної стінки, передпліччя, сідниця), розміщенні капсули, довше накладення хірургічних швів і асептичної пов’язки.

 

4 етап. Комплексна терапія для підтримки та закріплення результату

Які препарати та імпланти використовують

Фармакологічні препарати, які дозволяють позбутися від фізичної залежності до наркотиків, називаються блокаторами або повні антагоністи. Їх дія полягає в блокуванні опіатних рецепторів і неможливості отримати задоволення й ейфорію від дози, що є головним стимулом для прийому наркотиків.

 


Препарати, які вводять внутрішньом’язово або вшивають під шкіру, містять активну речовину – налтрексона гідрохлорид (.«Налтрексон», «Вівітрол», «Антаксон» та ін.). Стерильні імпланти можуть бути у вигляді капсули, таблетки або циліндра, що містять певну дозу препарату. Лікарський засіб поступово всмоктується в кров, печінку, де трансформується в активний метаболіт і блокує опіоїдні рецептори.

 


Час активної дії імплантується лікарської форми залежить від самого препарату та концентрації налтрексону в ньому. 800 мг активної речовини для підшкірної підшивки діє протягом 80 днів, 1000 мг – 100 днів, 1600 мг – 150 днів, 2000 міліграма – 200 днів.

 


Деякі клініки використовують Налтрексон для підшивки від алкоголізму. Але його ефективність в такому випадку ставиться під сумнів багатьма клінічними дослідженнями. У клініці “МедікоМенте” для підшивки пацієнтів із алкогольною залежністю застосовують препарати «Дісульфірам», «Еспіраль», «Тет-Лонг 250» та інші.

Важливо! Остерігайтеся шахраїв!

Як не стати жертвою недобросовісних лікарів і псевдо клінік:

 

 • Обираючи клініку, вимагайте ліцензії на медичну діяльність;
 • Обов’язково перевіряйте пакування препарату перед операцією – вона повинна бути не розкрита та мати сертифікат якості. Це гарантує, що пацієнтові не введуть «пустушку»;
 • У клініці повинні бути всі умови для проведення операції по імплантації, обов’язкова наявність стерильною операційною;
 • Лікар повинен мати спеціальні навички для постановки імпланту;
 • Окрім імплантів, блокатори випускаються в таблетованій формі й у вигляді розчинів для внутрішньом’язового введення. Продовжених імплантів і блокаторів для внутрішньовенного введення не існує!

Можливі побічні ефекти

Після введення ліків до організму можливо прояв побічних явищ у першу добу, вони проявляються у вигляді:

 

 • порушення сну;
 • слабкість у м’язах;
 • гіпергідроз;
 • почуття тривоги;
 • дискомфорт з боку шлунково-кишкового тракту.

 

 

Після початку дії препарату (навіть у перші дні), пацієнти можуть знову прийняти звичну дозу наркотику, але не отримати очікуваного задоволення від його прийому. Багато хто після цього зупиняються. Але якщо пацієнт не готовий відмовитися від наркотиків і вирішить спробувати підвищити дозу, це може привести до необоротних наслідків: зупинці дихання, порушення роботи серця та як наслідок – смерть.

 


Підшивка від наркотиків не викликає ніякого звикання або залежності до нього, а надає лише проективний вплив на організм, тому за необхідностю лікар може повторити введення препарату по закінченню терміну його дії.

Коли процедура буде максимально ефективною

Імплантація антагоністів (блокаторів, імплантів) опіоїдних препаратів може бути проведена виключено після повної детоксикації організму від наркотиків!

 


Грамотний фахівець завжди перед процесом підшивки проведе фізіологічний тест – який полягає в попередньому внутрішньовенному введенню препарату Налаксон і Налтрескон у таблетованій формі, що дозволить оцінити ступінь готовності пацієнта до підшивки.

 


Не варто уникати цієї процедури, так як, при введенні до організму препаратів на основі налтрексону пацієнтові на «недоочищений» організм, на тлі речовин із вмістом опію в ньому, миттєво спровокує виражену абстинентну симптоматику – ломку. Видалити сам імплант з організму набагато складніше ніж його встановити!!!

 


Підшивання імплантів від наркозалежності та введення ін’єкцій можуть бути успішними тільки при дотриманні правил і всіх етапів лікування. Важливий момент – це добровільне рішення «підшити», щоб згодом не повертатися до наркотику.

 


Блокатори допомагають подолати фізичну та певною мірою психічну залежність, але повноцінне лікування повинно містити в собі психокорекцію та психотерапію терапію, щоб знайти й опрацювати ті причини, які привели до формування залежності, навчитися жити новим здорової чистим життям, відновити відносини з сім’єю та близькими.

Як змінюється життя після підшивки

Окрім того, що пацієнт позбавляється від фізичної адикції до наркотичних засобів, підшивання та подальша реабілітація сприятливо впливають на здоров’я та психоемоційний стан:

 

 • Запускаються фізіологічні механізми відновлення організму.
 • Стабілізується психологічний і емоційний фон.
 • Поліпшується загальне самопочуття.
 • Підвищується працездатність.
 • З’являється можливість переглянути свої погляди на життя та прийняти рішення кардинально змінити її!

Підшивка від наркозалежності в МедікоМенте

У сучасному медичному центрі лікування залежності «МедікоМенте» в Києві створені всі умови для успішної терапії опіатної залежності за допомогою імплантації препаратів-блокаторів. Досвідчені лікарі точно розраховують дози ліків, щоб максимально знизити ризик появи побічних реакцій.

 


При зверненні в клініку, пацієнт отримує:

 

 • Консультацію лікаря-нарколога та психолога.
 • Проведення УБОД і інших процедур по детоксикації та очищення організму.
 • Імплантацію та введення сертифікованих лікарських засобів.
 • Контроль медичним персоналом після введення ліків.
 • Комплексну програму реабілітації як амбулаторно, так і в умовах стаціонару.
 • Доступно проживання в номерах готельного типу з ТВ, інтернетом, зонами відпочинку, спортивним залом.

 


Підшивка від наркотиків в «МедікоМенте» – це безпечна процедура яка проводиться під контролем лікаря фахівця та важливий крок до повного виліковування від наркозалежності.

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:

вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/с Гнідинської, Бориспільський район, Київська область

 

За необхідністю здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше