Імпланти для лікування алкогольної і наркотичної залежностей

Про імпланти

Найчастіше при лікуванні залежності від наркотиків і алкоголю фахівцями використовуються такі медпрепарати, як налтрексон і дисульфірам.


Налтрексон – блокатор опіатних рецепторів, актуальний при лікуванні алкоголізму і залежності від опіатів.


Налтрексон ефективний у боротьбі з полінаркоманією (залежність від декількох психотропних речовин), а також при залежності від наркотиків і алкоголю. Медикамент не викликає звикання і абсолютно безпечний.


Дісульфірам – блокатор впливу алкоголю на біохімічному рівні. У зв’язку з тим, що ацетальдегід не переходить в стан оцтової кислоти, він накопичується, що призводить до появи нудоти і блювоти, задишки, запаморочення, гіперемії і печіння шкіряних покривів.


Спочатку ці препарати призначалися в таблетках, що вимагало тривалого курсу лікування (від півроку). Незважаючи на проведення активної психотерапевтичної роботи з пацієнтом, ризик зривів залишався високим. За результатами проведених досліджень були зроблені висновки, що в ряді випадків хворі не здатні пройти лікування повністю, що істотно збільшує ймовірність рецидиву (в 4 рази).


Щоб пацієнти могли гарантовано пройти повний терапевтичний курс, були створені принципово нові лікарські форми – імпланти. Це таблетки, ампули, ін’єкції, які вводяться під шкіру і дозволяють препарату поступово надходити в організм людини. Якщо мова йде про необхідність проведення протекції від алкоголю, використовують Дісульфірам або його аналог Еспераль. У випадку з пацієнтами, які раніше мали проблему з опіатами (героїн, опіум, метадон, оксикодон, субутекс, бупренорфін), використовують Налтрексон або Вівітрол. У вигляді масляного розчину для внутрішньом’язового введення – на 1 або 2 місяці, у вигляді імплантат-таблетки для підшкірного вшивання – на 3, 6 і 12 місяців.


Імпланти – це препарати пролонгованої дії. Такий підхід дозволяє здійснювати контроль над вмістом медикаменту в організмі і не допускати занадто великої його концентрації. При внутрішньому прийомі завжди залишається ризик передозування або нестачі. Психологічна підтримка в даному випадку також обов’язкова, як і при пероральному прийомі ліків.


Важливо розуміти, що імпланти повинні використовуватися тільки під контролем лікаря нарколога. В іншому випадку ефект не буде отримано, до того ж, є високий ризик появи серйозних ускладнень.


Лікарські форми цього типу добре переносяться. Завдяки їм можна попередити рецидиви захворювання, особливо, якщо у пацієнта поєднана залежність (амфетаміни і опіати та інше).

Протипоказаннями до застосування імплантів:

 • вагітність і годування груддю;
 • бронхіальна астма;
 • цукровий діабет;
 • патології серцево-судинної системи у важкій формі;
 • онкологія та інші патологічні процеси.

 

У МедікоМенте застосовується комплексне лікування всіх типів залежностей, що забезпечує гарантовано високі результати.

Етапи лікування при використанні імплантів в клініці МедікоМенте

Щоб дія лікарських засобів була максимально ефективна, терапія проводиться поетапно:

 1. Діагностика (інструментальні та лабораторні методи дослідження) дає можливість точно оцінити поточний стан пацієнта і призначити ефективне лікування для довгострокового результату.
 2. Детоксикація (проводиться в обов’язковому порядку) в палаті інтенсивної терапії під постійним контролем всіх життєво важливих показників. Якщо у пацієнта залежність від опіатів, проводиться ультрашвидка детоксикація.
 3. Обов’язковий відновний етап після стабілізації пацієнта, очищення від токсинів (не менш 5 днів), зниження симптоматики синдрому відміни (абстинентного синдрому). Хворий знаходиться в комфортній палаті. При необхідності йому призначають масаж, екстракорпоральні (ультрафіолетове і лазерне опромінення крові, лімфодренаж, плазмаферез) та інші процедури.

  Головним нашим завданням в цей період є нормалізація всіх процесів в організмі, роботи внутрішніх органів і їх систем (травної, серцево-судинної, сечостатевої), відновлення іонного та кислотно-лужного складу крові, насичення організму мікроелементами і вітамінами, підвищення імунітету, нормалізація гормонального фону і режиму сну.

 4. Використання тільки оригінальних сертифікованих препаратів – дисульфирам, еспераль, налтрексон, вівітрол виробництва США. Після хірургічної імплантації «підшивки» депо форми противоалкогольного імпланта на основі Disulfiram, через 8-12 годин, пацієнтові проводиться провокаційна фізіологічна проба на алкоголь «кодування», яку проводить фахівець клініки в умовах палати інтенсивної терапії.
 5. Протягом наступного року людина перебуває під амбулаторним наглядом. Фахівці здійснюють контроль аналізів, надають психологічну підтримку пацієнту і близьким йому людям (членам сім’ї). При необхідності імпланти оновлюються.

 

Установка імплантів – лише частина виконаної нами роботи. Наша мета – привести людину до нормального повноцінного життя.

 

За допомогою в МедікоМенте звертайтеся по вказаному телефону, або заповнюйте форму на сайті.

 

Не зачиняйтеся в собі! Ми обов’язково вам допоможемо!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні наркоманії, алкоголізму, ігроманії та інших залежностей в клініці “Medicomente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше