Імпланти для лікування алкогольної і наркотичної залежностей

Про імпланти

Найчастіше при лікуванні залежності від наркотиків і алкоголю фахівцями використовуються такі медпрепарати, як налтрексон і дисульфірам.


Налтрексон – блокатор опіатних рецепторів, актуальний при лікуванні алкоголізму і залежності від опіатів.


Налтрексон ефективний у боротьбі з полінаркоманією (залежність від декількох психотропних речовин), а також при залежності від наркотиків і алкоголю. Медикамент не викликає звикання і абсолютно безпечний.


Дісульфірам – блокатор впливу алкоголю на біохімічному рівні. У зв’язку з тим, що ацетальдегід не переходить в стан оцтової кислоти, він накопичується, що призводить до появи нудоти і блювоти, задишки, запаморочення, гіперемії і печіння шкіряних покривів.


Спочатку ці препарати призначалися в таблетках, що вимагало тривалого курсу лікування (від півроку). Незважаючи на проведення активної психотерапевтичної роботи з пацієнтом, ризик зривів залишався високим. За результатами проведених досліджень були зроблені висновки, що в ряді випадків хворі не здатні пройти лікування повністю, що істотно збільшує ймовірність рецидиву (в 4 рази).


Щоб пацієнти могли гарантовано пройти повний терапевтичний курс, були створені принципово нові лікарські форми – імпланти. Це таблетки, ампули, ін’єкції, які вводяться під шкіру і дозволяють препарату поступово надходити в організм людини. Якщо мова йде про необхідність проведення протекції від алкоголю, використовують Дісульфірам або його аналог Еспераль. У випадку з пацієнтами, які раніше мали проблему з опіатами (героїн, опіум, метадон, оксикодон, субутекс, бупренорфін), використовують Налтрексон або Вівітрол. У вигляді масляного розчину для внутрішньом’язового введення – на 1 або 2 місяці, у вигляді імплантат-таблетки для підшкірного вшивання – на 3, 6 і 12 місяців.


Імпланти – це препарати пролонгованої дії. Такий підхід дозволяє здійснювати контроль над вмістом медикаменту в організмі і не допускати занадто великої його концентрації. При внутрішньому прийомі завжди залишається ризик передозування або нестачі. Психологічна підтримка в даному випадку також обов’язкова, як і при пероральному прийомі ліків.


Важливо розуміти, що імпланти повинні використовуватися тільки під контролем лікаря нарколога. В іншому випадку ефект не буде отримано, до того ж, є високий ризик появи серйозних ускладнень.


Лікарські форми цього типу добре переносяться. Завдяки їм можна попередити рецидиви захворювання, особливо, якщо у пацієнта поєднана залежність (амфетаміни і опіати та інше).

Протипоказаннями до застосування імплантів:

 • вагітність і годування груддю;
 • бронхіальна астма;
 • цукровий діабет;
 • патології серцево-судинної системи у важкій формі;
 • онкологія та інші патологічні процеси.

 

У МедікоМенте застосовується комплексне лікування всіх типів залежностей, що забезпечує гарантовано високі результати.

Етапи лікування при використанні імплантів в клініці МедікоМенте

Щоб дія лікарських засобів була максимально ефективна, терапія проводиться поетапно:

 1. Діагностика (інструментальні та лабораторні методи дослідження) дає можливість точно оцінити поточний стан пацієнта і призначити ефективне лікування для довгострокового результату.
 2. Детоксикація (проводиться в обов’язковому порядку) в палаті інтенсивної терапії під постійним контролем всіх життєво важливих показників. Якщо у пацієнта залежність від опіатів, проводиться ультрашвидка детоксикація.
 3. Обов’язковий відновний етап після стабілізації пацієнта, очищення від токсинів (не менш 5 днів), зниження симптоматики синдрому відміни (абстинентного синдрому). Хворий знаходиться в комфортній палаті. При необхідності йому призначають масаж, екстракорпоральні (ультрафіолетове і лазерне опромінення крові, лімфодренаж, плазмаферез) та інші процедури.

  Головним нашим завданням в цей період є нормалізація всіх процесів в організмі, роботи внутрішніх органів і їх систем (травної, серцево-судинної, сечостатевої), відновлення іонного та кислотно-лужного складу крові, насичення організму мікроелементами і вітамінами, підвищення імунітету, нормалізація гормонального фону і режиму сну.

 4. Використання тільки оригінальних сертифікованих препаратів – дисульфирам, еспераль, налтрексон, вівітрол виробництва США. Після хірургічної імплантації «підшивки» депо форми противоалкогольного імпланта на основі Disulfiram, через 8-12 годин, пацієнтові проводиться провокаційна фізіологічна проба на алкоголь «кодування», яку проводить фахівець клініки в умовах палати інтенсивної терапії.
 5. Протягом наступного року людина перебуває під амбулаторним наглядом. Фахівці здійснюють контроль аналізів, надають психологічну підтримку пацієнту і близьким йому людям (членам сім’ї). При необхідності імпланти оновлюються.

 

Установка імплантів – лише частина виконаної нами роботи. Наша мета – привести людину до нормального повноцінного життя.

 

За допомогою в МедікоМенте звертайтеся по вказаному телефону, або заповнюйте форму на сайті.

 

Не зачиняйтеся в собі! Ми обов’язково вам допоможемо!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Лікування опіоїдної залежності в клініці MedicoMente, Київ

Опіати відомі людству досить давно. Використовувалися вони як заспокійливе та знеболюючий засіб. Але, у зв’язку з ускладненнями і швидкого звикання, ця група препаратів, перейшла в розряд важких наркотиків.

Детальніше
Лікування наркоманії Харків або як “МедікоМенте” допомагає клієнтам із Харкова!

Ось уже кілька років нам довіряють своє здоров’я пацієнти не тільки з Києва, але також з Харкова та інших міст України, яким ми допомагаємо успішно впоратися з наркотичною залежністю.

Детальніше
Підшивка від алкоголю (лікування алкоголізму) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Методика підшивки від алкоголізму зараз найбільш поширена, і проводиться як для закріплення стійкого результату стаціонарного лікування, так і як самостійний метод для лікування людей, які активно зловживають алкоголь. Завдяки використанню сучасних препаратів і способам їх введення – відноситься до найбільш ефективного, доказового та обґрунтованого методу лікування алкогольної залежності.

Детальніше
Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Детальніше