Приватна наркологічна клініка «МедікоМенте» Київ, Україна

Наш наркологічний медичний центр ліцензований і сертифікований МОЗ України – надає умови, в яких одужання реальна і досяжна мета з конкретними термінами і результатом. Працюючи комплексно, наші фахівці беруться за проблему залежності з різних сторін.

Залежність – не вирок!

Лікування наркотичної та алкогольної залежності, в приватному наркологічному центрі «MedicoMente» – ефективно завдяки індивідуальному підходу, повної діагностики, психотерапії, постійному моніторингу стану здоров’я і корекції лікування.

 


Індивідуальний підхід і клієнтоорієнтованість, таких послуг дає гарантію одужання і професійну зацікавленість приватного медичного центру, повернути людину до повноцінного життя. Навіть наступний етап – амбулаторне спостереження, після стаціонарного лікування, не залишає пацієнта віч-на-віч зі звичайними реаліями життям.

 


На першій безкоштовної консультації c лікарем наркологом-психотерапевтом – позначаються масштаби проблеми, виявляються причини і наслідки прийняття психоактивних речовин.

 


Наступний етап – діагностика: виявляє справжній стан фізичного і психічного здоров’я, ступінь залежності, супутні захворювання і патології. Це важливий етап, в тому числі визначає терміни перебування в центрі і складність / етапність лікування пацієнта.

 


Курс терапії – це комплексне застосування медикаментозного, психотерапевтичного і апаратного лікування з використанням унікальних методик (гіпнотерапія, ібогаїн-терапія, імпланти). На цьому етапі фахівці і персонал наркологічного центру контролюють стан, надають максимальну турботу, створюють сприятливі умови до якнайшвидшого одужання пацієнта.

 


Відновлювальний етап лікування в наркологічній клініці в Києві ставить в пріоритет комфорт і швидке відновлення здоров’я пацієнта. Цьому сприяють фізіопроцедури, масаж, апаратні методики очищення крові і лімфи (плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж), процедури по відновленню нервової системи (Нейрометаболіческая терапія, електро-нейро-краніо стимуляція і модуляція).

 


Особлива увага приділяється в нашому наркологічному центрі гострим і критичним станам при абстинентному синдромі (ломки), в період детоксикації від психоактивних речовин. Маючи власну спеціалізовану палату інтенсивної терапії, оснащену ліцензованим обладнанням, фахівці центру швидко і безболісно виводять пацієнтів з важких станів пов’язаних з тривалим прийманням психоактивних речовин (алкоголю, наркотичних, психотропних, передозування фармакологічними препаратами).

 


Особливо хочемо відзначити роботу наших психологів, психіатрів, психотерапевтів. Які пройшли стажування і мають досвід роботи в клініках Європи і постійно розвиваються і удосконалюються в цьому напрямку. Блокування зривів, адаптація до тверезого життя, техніки емоційно-образної, особисто-орієнтованої терапії і розслаблюючі методики – невіддільна частина їх роботи на всіх етапах лікування залежності та відновленні здоров’я пацієнта.

 


Наркологічна клініка в Києві підтримує контакт з пацієнтом і після завершення стаціонарного лікування, виписки з центру. Протягом року надається необхідна різнопланова допомога і підтримка.

Умови в нашому приватному медичному центрі:

Саме в приватній, анонімної наркологічній клініці можна отримати наступні послуги:

 

  • Комфортабельні палати: 1-3-х місні, VIP, Люкс (по комфорту відповідають готелю 4 + ✯).
  • Харчування ресторанне або дієтичне.
  • Цілодобовий контроль докторів.
  • Конфіденційність повна (фіксується договором).
  • Охорона приватна і ДСО – 24 / 7.
  • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
  • Повноцінний спортивний і тренажерний зал.
  • Фізіотерапевтичні процедури.

 

 

З повним прайс-листом лікування і розміщення в центрі можна ознайомитися за посиланням: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 

Зверніться до нас:

 

 

 

Наша адреса: вул. Медова, 10, с / т «Калина», с / р Гнідинська, Бориспільський район, Київська область

(Ми знаходимося на лівому березі в Києві, у 30 хвилинах їзди від центру міста)

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

 

Ваше життя і здоров’я – цінність, яку ми допоможемо зберегти і повернути!

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше