Приватна наркологічна клініка «МедікоМенте» Київ, Україна

Наш наркологічний медичний центр ліцензований і сертифікований МОЗ України – надає умови, в яких одужання реальна і досяжна мета з конкретними термінами і результатом. Працюючи комплексно, наші фахівці беруться за проблему залежності з різних сторін.

Залежність – не вирок!

Лікування наркотичної та алкогольної залежності, в приватному наркологічному центрі «MedicoMente» – ефективно завдяки індивідуальному підходу, повної діагностики, психотерапії, постійному моніторингу стану здоров’я і корекції лікування.

 


Індивідуальний підхід і клієнтоорієнтованість, таких послуг дає гарантію одужання і професійну зацікавленість приватного медичного центру, повернути людину до повноцінного життя. Навіть наступний етап – амбулаторне спостереження, після стаціонарного лікування, не залишає пацієнта віч-на-віч зі звичайними реаліями життям.

 


На першій безкоштовної консультації c лікарем наркологом-психотерапевтом – позначаються масштаби проблеми, виявляються причини і наслідки прийняття психоактивних речовин.

 


Наступний етап – діагностика: виявляє справжній стан фізичного і психічного здоров’я, ступінь залежності, супутні захворювання і патології. Це важливий етап, в тому числі визначає терміни перебування в центрі і складність / етапність лікування пацієнта.

 


Курс терапії – це комплексне застосування медикаментозного, психотерапевтичного і апаратного лікування з використанням унікальних методик (гіпнотерапія, ібогаїн-терапія, імпланти). На цьому етапі фахівці і персонал наркологічного центру контролюють стан, надають максимальну турботу, створюють сприятливі умови до якнайшвидшого одужання пацієнта.

 


Відновлювальний етап лікування в наркологічній клініці в Києві ставить в пріоритет комфорт і швидке відновлення здоров’я пацієнта. Цьому сприяють фізіопроцедури, масаж, апаратні методики очищення крові і лімфи (плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж), процедури по відновленню нервової системи (Нейрометаболіческая терапія, електро-нейро-краніо стимуляція і модуляція).

 


Особлива увага приділяється в нашому наркологічному центрі гострим і критичним станам при абстинентному синдромі (ломки), в період детоксикації від психоактивних речовин. Маючи власну спеціалізовану палату інтенсивної терапії, оснащену ліцензованим обладнанням, фахівці центру швидко і безболісно виводять пацієнтів з важких станів пов’язаних з тривалим прийманням психоактивних речовин (алкоголю, наркотичних, психотропних, передозування фармакологічними препаратами).

 


Особливо хочемо відзначити роботу наших психологів, психіатрів, психотерапевтів. Які пройшли стажування і мають досвід роботи в клініках Європи і постійно розвиваються і удосконалюються в цьому напрямку. Блокування зривів, адаптація до тверезого життя, техніки емоційно-образної, особисто-орієнтованої терапії і розслаблюючі методики – невіддільна частина їх роботи на всіх етапах лікування залежності та відновленні здоров’я пацієнта.

 


Наркологічна клініка в Києві підтримує контакт з пацієнтом і після завершення стаціонарного лікування, виписки з центру. Протягом року надається необхідна різнопланова допомога і підтримка.

Умови в нашому приватному медичному центрі:

Саме в приватній, анонімної наркологічній клініці можна отримати наступні послуги:

 

  • Комфортабельні палати: 1-3-х місні, VIP, Люкс (по комфорту відповідають готелю 4 + ✯).
  • Харчування ресторанне або дієтичне.
  • Цілодобовий контроль докторів.
  • Конфіденційність повна (фіксується договором).
  • Охорона приватна і ДСО – 24 / 7.
  • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
  • Повноцінний спортивний і тренажерний зал.
  • Фізіотерапевтичні процедури.

 

 

З повним прайс-листом лікування і розміщення в центрі можна ознайомитися за посиланням: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 

Зверніться до нас:

 

 

 

Наша адреса: вул. Медова, 10, с / т «Калина», с / р Гнідинська, Бориспільський район, Київська область

(Ми знаходимося на лівому березі в Києві, у 30 хвилинах їзди від центру міста)

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

 

Ваше життя і здоров’я – цінність, яку ми допоможемо зберегти і повернути!

Інші процедури

Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Детальніше
Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше