Лікування наркоманії Ібогаїном в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Ібогаін є психоактивною речовиною, яка виділяється з кори кореня вічнозеленого чагарнику Tabernanthe Iboga, що росте виключно в Західній Африці. Протягом багатьох століть африканські племена Бвіті використовували коріння ібогі в якості лікарського засобу, з метою духовного та особистісного зростання. Ібогаін став відомий в Європі та Америці на початку 20 століття як сильний нейростимулятор і галюциноген природного походження, який не має аналогів рівних собі.

 


Медичні експерименти на початку 20 століття показали, що витяжка з ібогі впливає на нервову систему, викликаючи її розслаблення та десенсебілізацію. Ряд наступних досліджень підтвердив, що ібогаін ефективний у лікуванні депресії, неврозів і истерий, полегшує переживання важких руйнівних емоцій, а також допомагає справлятися з невирішеними внутрішніми конфліктами.

 


У 1962 році Г. Лоцоф, залежний від героїну, провів власні дослідження, які показали, що ібогаін може знімати симптоми абстинентного синдрому від скасування опію та допомагає позбавитися від наркотичної залежності, позбутися від навящівих думок у потребі до наркотиків. Лікування наркоманії Ібогаіном пропонують багато клінік аддіктології, в країнах де цей препарат не внесений до списку заборонених – Європа та деякі країни Американського континенту.

 


Його використовують у лікуванні залежності від:

 

 • Опію;
 • Крека;
 • Кокаїну;
 • Героїну;
 • Амфетаміну;
 • Метадону та ряду інших синтетичних стимуляторів.

 

 

В Україні препарати з вмістом гідрохлориду Ібогаіну не мають правового статусу, відносяться до групи біологічно активних речовин. Не включені в список заборонених речовин, і можуть використовуватися в клініках під контролем лікарів, за умови наявності затвердженого внутрішнього протоколу до застосування на основі протоколу FDI США.

Ібогаін терапія

Ібогаін терапія визнана ефективною методикою альтернативного лікування залежності до наркотиків. Алкалоїд, що отримується з кори кореня ібога впливає на серотонінові й опіоїдні рецептори, знижує їх чутливість і блокує наступ ейфорії. Психоделічний ефект препарату дозволяє наркозалежному усвідомити свою проблему, впоратися з тривожністю та зробити усвідомлений крок у бік зміни свого життя на краще.

 


Терапія із застосуванням алколоида Ібогаін на рослинній основі повинна проводитися в поєднанні з професійною психологічною підтримкою. Тільки так вона допоможе дати можливість залежній людині усвідомлено підійти до внутрішніх проблем і конфліктів, змінити свідомість і внутрішнє усвідомлення проблеми, прийняти рішення відмовитися від прийому наркотиків і навчитися справлятися з труднощами без їх вживання, змінити мислення та ставлення до психоактивних субстанцій.

 


Особливістю лікування наркоманії Ібогаін в Києві в клініці “МедікоМенте” є те, що використовувані дози препарату на основі гідрохлорид Ібогаін не викликають звикання – ні фізичне, ні психічне.

 


Терапія дозволяє зняти важкі симптоми абстинентного синдрому, пережити ломку та пройти детоксикацію з мінімальним дискомфортом.

Ефективність лікування наркоманії й алкоголізму Ібогаіном

Згідно з даними, опублікованими багатопрофільною асоціацією психоделічних досліджень, 80-85% залежних від наркотиків і алкоголю після ібогаіновой терапії не приймали наркотичні препарати й алкоголь як мінімум протягом року. Інші дослідження про вплив Ібогаіну в поєднанні з психотерапією показали, що 61% наркозалежних із контрольної групи усвідомлено відмовилися від прийому кокаїну, крека та канабісу.

 


Лікування Ібогаіном в Україні можна пройти в медичному центрі сучасної аддіктології “МедікоМенте” в Києві. Багаторічний досвід лікарів клініки підтверджує, що відмова від наркотиків після лікування пріпарати на основі витяжки з кореня ібогі спостерігається частіше, ніж після проходження лікування із застосуванням інших методик і навіть на основі загальноприйнятих міжнародних протоколів.

Безпека Ібогаіну

Як сильний психостимулятор і галюциноген, ібогаін може призвести до тяжких наслідків і навіть смерті, якщо приймати його самостійно, без належного контролю з боку професійного лікаря, який володіє досвідом його застосування. Тільки точно розрахована доза, на підставі проведених досліджень і діагностики дозволяє використовувати гідрохлорид Ібогаін як оптимальні ліки від абстинентного синдрому.

 


Протягом всього курсу лікар повинен контролювати стан пацієнта, проводити загальний динамічний моніторинг життєдіяльності організму, особливо роботи серця та функції дихання, відстежувати та своєчасно лікувати побічні дії препарату. Тільки в цьому випадку лікування буде безпечним і ефективним.

 


Лікарі НЕ призначають ібогаін терапію в таких випадках:

 

 • Діагностовані важкі хвороби серця (серцева недостатність, кардіоміопатія, аритмія, вроджені вади серця);
 • Наявність судинних патологій ЦНС;
 • Анемія та перебої в діяльності серцево-судинної системи;
 • Розлади психіки у важкій формі.

 

 

Побічними ефектами при самостійному прийомі Ібогаін є:

 

 • Тремор кінцівок;
 • Каталептичний синдром;
 • Судоми;
 • Конвульсії;
 • Сплутана свідомість;
 • Атаксія;
 • Брадикардія;
 • Набряк мозку;
 • Пригнічення дихання;
 • Зупинка роботи серця і диханія.

Лікування наркотичної залежності Ібогаіном в “МедікоМенте”

Лікарі клініки “МедікоМенте” мають великий досвід в лікуванні різних аддикцій, призначають ібогаін терапію тільки після ретельного та детального медичного обстеження, яке включає в себе діагностику всіх органів і систем.

 


Перед початком лікування обов’язково проводиться повна детоксикація організму від наркотичних речовин, алкоголю та продуктів їх розпаду – це робиться для попередження можливих ускладнень, які можуть проявитися внаслідок подвійного впливу наркотиків і Ібогаіну. Що може бути фатально для організму, привести до його загибелі.

 


Терапія проводиться виключно в умовах стаціонару в спеціалізованій обладнаному медичному приміщенні, щоб уникнути ризиків і побічних ефектів, а також об’єктивно виключити можливий прийом наркотиків і алкоголю безпосередньо перед процедурою, до яких на жаль у пацієнта може бути доступ поза стінами клініки.

 


Для перебування в медичному центрі створені всі необхідні умови:

 

 • Широкий спектр діагностичних заходів;
 • Консультації психотерапевтів і аддіктологів;
 • Відвідини родичів (при узгодженні з адміністрацією);
 • Комфортні палати готельного типу;
 • Зони відпочинку та дозвілля;
 • Постійний доступ до інтернету;
 • Охороняєма територія.

 

 

Ібогаін терапія проводиться тільки в поєднанні з додатковими спеціалізованими методами лікування.

 


Зокрема, центр пропонує професійну психологічну підтримку. Фахівці клініки допомагають пацієнту прийняти усвідомлене рішення відмовитися від наркотиків.

 


Основна мета – побороти залежність, навчитися реагувати на проблеми та стреси без допомоги психотропних речовин, налагодити своє життя, почати його заново.

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:

вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/с Гнідинської, Бориспільський район, Київська область

 

За необхідністю здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

 

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Лікування наркоманії Ібогаїном в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Ібогаін терапія визнана ефективною методикою альтернативного лікування залежності до наркотиків. Алкалоїд, що отримується з кори кореня ібога впливає на серотонінові й опіоїдні рецептори, знижує їх чутливість і блокує наступ ейфорії. Психоделічний ефект препарату дозволяє наркозалежному усвідомити свою проблему, впоратися з тривожністю та зробити усвідомлений крок у бік зміни свого життя…

Детальніше
Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше