Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Що таке метадон?

Метадон – синтетичний медичний препарат з групи наркотичних опіоїдних анальгетиків. За своїм впливом на організм людини нагадує опіум, морфін, героїн та ін. Має сильний знеболювалльний і виражений седативний ефект, залежність від метадону формується дуже швидко – часто після першого приймання.

Причини використання метадону наркоспоживачем

Широке вживання метадону обумовлено його доступністю і дешевизною, порівняно, з героїном і іншими важкими наркотиками. Але через те, що походження «медичного» метадону – синтетичне, а у випадку з «вуличним» метадоном воно зовсім не визначено, то вплив на організм і безпосереднє здоров’я людини, мають самі непередбачувані та важкі наслідки. Метадон досить швидко формує фізичну залежність, ускладнюючи й істотно затягуючи одужання пацієнта, його вплив на кшталт опіоїдної або героїнової залежності.

Симптоми метадонової залежності

З огляду на його токсичність, швидкість звикання, швидко зростальну дозу, руйнівний вплив на організм – лікування від метадону повинно починатися якомога швидше.

 


При таких ознаках у Вашого близької людини, необхідно негайно звертатися в нашу клініку:

 

 • звужені зіниці, запалення очей;
 • порушена координація, непосидючість;
 • відсутність апетиту, зниження ваги;
 • різкі перепади настрою: від істерії до манії;
 • непритомність, втрати свідомості, пригнічене дихання;
 • крадіжка цінностей, грошових коштів, кримінальні зв’язки;
 • невластиве, неадекватне поводження;
 • асоціальне оточення.

 


Консультація лікаря-нарколога допоможе розібратися в даній ситуації. Порятунок близького Вам людини – у ваших руках!

Наслідки метадонової залежності

Згубний і руйнівно діє на організм залежність від метадону. Поразка органів і систем життєзабезпечення організму людини:

 

 • пошкодження і деградація тканин мозку;
 • порушення і незворотні розлади психіки;
 • ускладнення функції виводять систем (печінка, нирки);
 • різні патології серцево-судинної системи;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • ослаблення імунітету;
 • загострення хронічних хвороб;
 • порушення лібідо і репродуктивної функції;
 • руйнування нервової, м’язової та кісткової тканин;
 • випадання зубів, руйнування зубної емалі;
 • ламкість нігтів, волосся, швидке облисіння;
 • супутні інфекційні та вірусні захворювання (СНІД (ВІЛ), гепатити (В, с), інші захворювання, що передаються статевим або ін’єкційним шляхом, часто пов’язано зі соціальним оточенням.

Чим небезпечна метадонова ломка?

За своїм впливом метадон викликає різке знеболювання (виражену анальгезію без необхідності такої), надмірне гальмування свідомості, виражену постнаркотичну сідацію, порушення сприйняття і прострації. При зниженні рівня метадону в крові і організмі в цілому, пацієнт починає відчувати болісні відчуття «повернення в реальність», виражену больову симптоматику «болить кожна клітина організму» все це – метадонова ломка (абстинентний синдром) або синдром відміни (раптова потреба в черговий дозі).

 


Найбільш виражені симптоми:

 

 • відчуття ознобу, «гусяча шкіра», різкі стрибки температури;
 • тахікардія, різке підвищення артеріального тиску;
 • психічні порушення (виражена агресія, панічні атаки, нав’язливі думки суїцидального характеру, тривала безсоння);
 • виражений фізичний біль у всьому тілі;
 • рясна блювота, неконтрольована діарея;
 • різкі втрати свідомості, непритомність з пригніченням дихання.

 


Для зняття стану ломки організму (купірування абстинентної симптоматики) потрібно чергова доза наркотику і з кожним разом велика (зростання толерантності), що часто призводить до передозування, і як наслідок загибелі організму.

Лікування метадонової залежності в Медікоменте

У нашій клініці розв’язання проблем метадонової залежності проводиться оперативно, комплексно, індивідуально для кожного окремого пацієнта.

 


Проводячи первинну консультацію лікар-нарколог спільно з анестезіологом проводять: детальний огляд, збір анамнезу життя, проводяться лабораторні аналізи, докладні дані про пацієнта (стать, вік, стаж вживання, загальне фізіологічне і детальна оцінка психічного здоров’я, наявність хронічних і супутніх захворювань, інше). Складається покроковий план лікування: визначається оптимальний для пацієнта варіант метадонової детоксикації, додаткове медикаментозне, психотерапевтичне супровід, використовуються додаткові апаратні методи. Весь курс лікування проходить виключно в стаціонарних умовах. При виявленні хронічних захворювань та інших порушень асоційованих з прийомом наркотиків – проводиться їх додаткове лікування.

 


Обов’язковий етап «очищення» організму (детокс) від метадону та зняття абстинентного синдрому – перший обов’язковий етап лікування повна детоксикації організму (при відсутності протипоказання застосовується УБОД (ультрашвидка опіоїдна детоксикація)). Проводиться він в палаті інтенсивної терапії (оснащеної спеціалізованим, сертифікованим медичним обладнанням експертного класу).

 


Після повної детоксикації організму від метадону, проводиться наступний етап лікування метадонової залежності – розширений курс відновлювальної терапії (апаратне очищення крові та лімфи, фізіотерапія, масаж, та ін.), Психотерапевтична підтримка та допомога (різні види гіпнозу, мотиваційні бесіди, індивідуальні психотерапевтичні сесії), ресоціалізація й адаптація людини «до нової та чистої від наркотиків життя».

 


Сеанси психотерапії в клініці можуть проводитися як індивідуально, так і в групах, додатково проводиться сімейна та підтримувальна психотерапія (за показаннями та відповідно до призначення лікаря-психотерапевта), навіть після виписки людина не залишається один, фахівці клініки продовжують проводити підтримувальні бесіди, контрольні візити.

Перебування і розміщення в клініці

Обстановка і мікроклімат в клініці вкрай комфортабельні: палати з різними варіантами розміщення (1-2-3 – х місцеві, Lux, VIP), постійний доступ до інтернету, харчування з ресторану.

 


Наша клініка анонімна і дотримується повну конфіденційність знаходження пацієнта (підписується договір про нерозголошення, документи зашифровані, виключений доступ до інформації для третіх осіб) забезпечена повна (кругло добова спеціалізована охорона) постійний медичний контроль (24-години на добу контроль лікаря-фахівця).

 


Лікування від метадону в Україні, проведене в умовах нашої клініки, буде якісним і швидким, по закінченню якого Ви отримаєте гарантований результат і стійку ремісію!!!

 

Прайс-лист клініки прозорий, на сайті: https://medicomente.com/price-page/

 


Контакти для запису на консультацію і госпіталізацію:

 

 

 

Наша адреса: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

Можна замовити трансфер із вокзалів або аеропортів м. Київ.

 

 

Ми компетентні та готові повернути Вам здоров’я і цілі в житті.
Ваша тверезість – наше завдання!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше