Поширені запитання

Чи гарантуємо ми конфіденційність лікування?

Так, знаходження кожного пацієнта, строго конфіденційно.

У нашій роботі ми керуємося Законом України про надання медичної допомоги, нерозголошення персональних даних та медичної таємниці, гарантуємо повну конфіденційність на всіх етапах надання медичної допомоги.

Чи впливає психологічний стан на розвиток залежності від психоактивних речовин?

Та й дуже часто.

 У нашій практиці ми стикаємося з ситуаціями, коли пережиті психотравми сприяють розвитку залежності від алкоголю, наркотиків або інших психоактивних субстанцій які людина використовує в якості своєрідного «знеболюючого».

Які методики лікування використовуються в клініці?

Ми використовуємо оригінальні методики як власні, так і міжнародні протоколи, індивідуальний підхід.

 У нашій клініці лікуються різні види хімічних (психоактивні субстанції, наркотичні речовини, алкоголь) так і не хімічних (ігроманія, пристрасть до азартних ігор, залежна поведінка), як фізичний, так і психічний компоненти.  Методики підбираються індивідуально, залежно від виявленої проблеми, стадії захворювання, соматичного і психічного стану пацієнта, і інших супутніх ускладнень.

Як проходить лікування?

Лікування проходить в умовах комфортного стаціонару під цілодобовим наглядом медичного персоналу.  Включає в себе всі етапи: виявлення та визначення проблеми, мотивація до здорового способу життя, складання індивідуального плану лікування, діагностика, детоксикації, фізична і психічна стабілізації, відновлення порушених функцій.

Які умови перебування в клініці?

У клініці комфортне та затишні палати перебування, збалансоване харчування.

Перебування в одно-, дво-, або тримісній кімнаті, обладнані всім необхідним: власна вбиральня, душ, гігієнічний душ, кондиціонер, кнопкою виклику персоналу, WiFi, SmartTV, особистий сейф, комплексне індивідуальне харчування, тренажерний зал.  Умови відповідають готелю 4 + *.

Скільки триває лікування? Що робити, якщо потрібно продовження стаціонарного лікування?

Після ретельного аналізу клінічного випадку фахівцями клініки, термін лікування визначається індивідуально і обговорюється з пацієнтом і його родичами, в середньому становить 10-14 днів стаціонарного перебування.  У разі якщо є необхідність розширити програму для досягнення максимального ефекту – обговорюється індивідуально.

Яка вартість лікування в клініці?

Прайс з надання послуг розташований на сайті в розділі «Ціна».

Точно розрахувати вартість лікування кожного конкретного пацієнта, можливо після попередньої оцінки стану і діагностики людина на безкоштовній консультації.  Розраховується індивідуально згідно прайсу клініки: залежить від загального стану пацієнта на момент надходження, застосовуваних методик, аналізів та додаткових обстежень, типу розміщення, термінів перебування – фіксована згідно прайсу клініки.

Чи можливо примусове лікування в клініці?

Ні.  У клініці не передбачено лікування без добровільної згоди, лікування може бути розпочато після підписання інформаційної згоди і договору про лікування самим пацієнтом.  Виняток – госпіталізація в блок інтенсивної терапії для надання невідкладної допомоги на тлі життя загрозливих станів, виключно за медичними показаннями за погодженням сторін.

Чи можна провести детоксикацію на дому?

Клініка не надає послуги лікування «на дому».

Детоксикація і інші медичні процедури і маніпуляції проводиться виключно в умовах стаціонару, в палаті інтенсивної терапії під строгим 24-годинним моніторингом і контролем життєвих показників організму.  Клініка ліцензована і обладнана повним переліком сучасного медичного обладнання відповідно до критеріїв МОЗ України, завжди в наявності всі групи фармакологічний препаратів для планового лікування та надання невідкладної медичної допомоги.

Чи можна відвідувати пацієнта на етапі лікування?

Так, але тільки за погодженням.

Можна відвідувати у зручний для пацієнта час, за умови дотриманням розпорядку дня, плану медичних процедур кожного окремого пацієнта.

Як дістатися до клініці?

 Для пацієнтів з інших міст і осіб їх супроводжуючих, організуємо трансфер з аеропортів або залізничного вокзалу міста Києва (за попереднім погодженням).  Можна дістатися самостійно на особистому або громадському транспорті, (маршрут можливо прокласти в навігаторі мобільного пристрою безпосередньо при натисканні на адресу вказану на сайті клініці, в розділ «Контакти»).

Задайте питання