Підшивка від алкоголю (лікування алкоголізму) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Методика підшивки від алкоголізму зараз найбільш поширена, і проводиться як для закріплення стійкого результату стаціонарного лікування, так і як самостійний метод для лікування людей, які активно зловживають алкоголь. Завдяки використанню сучасних препаратів і способам їх введення – відноситься до найбільш ефективного, доказового та обґрунтованого методу лікування алкогольної залежності.

Про що саме йдеться?

Підшивка від алкоголізму – імплантація (введення) в організм препаратів на основі Disulfirame (дисульфіраму Еспераль, Тет Лонг, Антабус ін.), дія яких заснована на хімічній блокаді в організмі ферменту алкогольдегідрогенази – блокується етанол-окислювальна активність, пригнічується процес розщеплення в організмі високотоксичних спирт-етанол містять речовин їх метаболітів і продуктів розпадів. Це єдина адекватний і обґрунтований метод, який гарантує стійку безперервну протекцію організму до алкоголю, підсилює терапевтичний ефект основного лікування.

Блокатори від алкоголю і їх різновиди

Імпланти – принципово нові за своїм впливом продовжені форми фармакологічних протиалкогольних препаратів тривалої дії, наявність яких в організмі людини, створює постійну концентрацію (депо) препарату в крові. Залежно від форми та тривалості активного впливу (періоду напіврозпаду), існують у вигляді депо ін’єкцій «укол від алкоголю» – суспензія активної речовини Disulfirame в масляному розчині для внутрішньом’язово введення (термін дії від 1-го до 2-х місяців), імплант у вигляді капсули з високим вмістом активної речовини – підшиваються хірургічним шляхом «підшивка від алкоголю» в м’язову або жирову тканину (термін активного впливу від 6-ти до 12-ти місяців).  

Альтернативні препарати для лікування алкоголізму

Не варто забувати, вищеописані препарати випускаються в таблетованій формі й у вигляді водних розчинів – застосовуються для щоденного орального застосування. Але найчастіше їх ефективність набагато нижче пролонгованих депо форм (протиалкогольних імплантів). По-перше, період їх напіврозпаду та виведення з організму становить 12-24 години. По-друге, їх низька ефективність пов’язано з тим, що пацієнти просто забувають або усвідомлено припиняють його приймати.

Чим використовують?

Препарати використовуються для підшивки від алкоголю – Дісульфірам або Еспераль, створюють постійну терапевтичну концентрацію блокатора в організмі, пригнічуючи процес розщеплення алкоголю на біохімічному рівні. У разі надходження алкоголю або харчових продуктів з його вмістом в кров, на тлі протекції дисульфіраму, виникає миттєва реакція – симптоматика гострої алкогольної інтоксикації (отруєння), що проявляється:

 

 • різким запамороченням і загальна слабкість, озноб, двоїння в очах;
 • шкірні реакції – свербіж у тілі, кропив’янка, гіпергідроз;
 • нудота, позиви до блювання, часто виражена рясна блювота;
 • кардіальні реакції – різкі перебої в роботі серця;
 • задишка, напади задухи, аж до повної відсутності дихання;
 • порушення або втрата свідомості – найчастіше колапс, сопор, кома.

 


Дані симптоми вкрай неприємні, небезпечні для людини, можуть призвести до незворотних наслідків!!!

Використання імплантів в наркології

Нерідко в наркології методика «підшивки» застосовується і для осіб які страждають на наркотичну залежність, технічно принцип процедури схожий з «підшивкою від алкоголю», але в цих випадках використовують депо форми препарату на основі Naltrexone (Налтрексон, Антоксон, Вівітрол) – конкурентний блокатор опіоїдних рецепторів ноцицептивной і антиноцицептивної системи. Безпосередньо зв’язується з опіоїдними рецепторами, в разі екзогенного надходження опій містять речовин на початковому етапі не викликає наркотичного сп’яніння ейфорії, а в разі збільшення їх концентрації в крові викликає різке отруєння (передозування) з пригніченням дихання та серцевої діяльності. Найбільш ефективний при лікуванні залежності від опіоїдів і їх синтетичних аналогів (Опій, Героїн, Оксикодон, Метадон, Бупрінорфін, ін.). Препарат не токсичний, безпечний і не викликає залежності.

 


Вшивання ампули від алкоголізму або наркоманії створює ефективну концентрацію фармакологічного препарату-блокатора в організмі, пригнічує бажання до прийомання ПАР, підтримує стабільний стан пацієнта.

Остерігайтеся і будьте пильні – від цього залежить результат!

P.S.! ОБОВ’ЯЗКОВО ВРАХУЙТЕ!!! Підшивку від алкоголізму або наркоманії варто проводити виключно в спеціалізованій клініці дипломованим лікарем НАРКОЛОГОМ, при наявності в ній стерильного, обладнаного блоку інтенсивної терапії, що дозволить уникнути ускладнень і вторинного інфікування!!! Використовуйте тільки сертифіковані препарати!!! Обов’язково ознайомтеся з упаковкою, перевірте її цілісність, відповідність вмісту!!! ВРАХУЙТЕ!!! На території України продовжені форми препаратів існують виключно у формі масляного розчину для внутрішньом’язового введення (на термін 1 і 2 місяці), у вигляді депо імплантів для підшкірного хірургічного введення (на термін 3, 6 і 12 місяців) і в таблетованій формі (12-24 години).

 


P.S.! Не дозволяйте себе обдурити, як відносній відповідності самого «імпланта», шляхів його введення і термінів терапевтичного впливу!!! Продовжених форм протиалкогольних і протинаркотичних препаратів не існує для внутрішньовенного застосування, їх активний терапевтичний ефект не може становити 3, 5, 10 і більше років!!! Google на допомогу!!!

Підготовка до підшивки від алкоголю та наркоманії

Процедури по «підшивці» препарату починаються з:

 

 • первинний прийом лікаря-нарколога, огляд анестезіолога (безплатно);
 • лабораторні дослідження (загальний і біохімічний аналізи крові, тести на вміст алкоголю і / або наркотиків в сечі, крові, ін.);
 • повна діагностика організму (апаратна діагностика – УЗД, ЕКГ);
 • оцінка психічного здоров’я (психопатологічні порушення);
 • визначення ступеня залежності (наявність фізичних і психічних поразок, порушень).

 


У разі гострої інтоксикації на момент консультації, жизнєзагрожуючого стану, фізіологічної або психологічної дисфункції – рекомендовано:

 

 • попередня детоксикація організму (купірування гострого абстинентного синдрому);
 • стабілізація і відновлення уражених органів і систем, порушених функцій організму – відновлення функцій шлунково-кишкового тракту, нервової системи, печінки та нирок з застосування сертифікованих медичних препаратів та ліцензованого обладнання (3-10 днів);
 • психотерапевтичний супровід всіх етапів підготовки
 • інші методики за показаннями.

Методи підшивки від алкоголю в клініці

Після консультації профільних фахівців, за необхідністю підготовчих етапів і призначається процедура підшивки.

 


Проходить вона в спеціалізованій, заздалегідь підготовленої стерильної палати, лікарем фахівцем – наркологом по заздалегідь обраній програмі.

 


У нашій клініці використовуються комбіновані методи підшивки.

 


Використовуються виключно сертифіковані депо імпланти – Дісульфірам, Еспераль, Налтрексон, (виробництва США), або препарати для внутрішньом’язового застосування Вівітрол (виробництва ЄС), Тет Лонг (Україна).

 


Через 8-12 годин після проведеної «підшивки імпланта від алкоголю» (на основі Disulfiram), пацієнту проводиться фізіологічна проба-провокація – тест на сприйнятливість до алкоголю, що підтверджує її вплив з додатковим закріплює «кодуванням від алкоголю». Процедура проводиться виключно в палаті інтенсивної терапії досвідченим лікарем анестезіологом-реаніматологом.

Підтримка і контроль проведеного лікування

Протягом подальшого року, після пройденого повного курсу лікування в клініці «МедікоМенте», пацієнт знаходиться на амбулаторному контролі. Він перебуває в контакті з профільним фахівцем, періодично проводяться контрольні аналізи та консультації. За медичними показаннями використання пролонгованої імпланта-блокатора може бути продовжено.

Протипоказання до «підшивки»

Підшитися від алкоголізму в Києві можлива виключно при відсутності таких протипоказань:

 

 • Вагітність, годування груддю (лактація);
 • Патологічні захворювання (онкологія та ін.);
 • Гострі порушення з боку серцево-судинної системи (інфаркт);
 • Гострі порушення мозкового кровообігу (інсульт, геморагій);
 • Гостра печінкова, ниркова недостатність, активний цироз;
 • Наявність шкірних інфекцій в місці передбачуваного місця імплантації;
 • Психічні захворювання і порушення (шизофренія, деменція);
 • Індивідуальна непереносність до препаратів (на основі Disulfirame і / або Naltrexone), після додаткового тестування.

Ціна на послуги «підшивки» в клініці MedicoMente, Київ, Україна

Вартість послуг в клініці оптимальні на території України з урахуванням якості проведених процедур, ступенем комфорту, кваліфікації персоналу, медичного і апаратного оснащення клініки, наявності відповідних ліцензій, сертифікатів і дозвільної документації.

 

 

Імплантація пролонгованих депо-форм проти алкогольних препаратів:


«Тет Лонг – 250» (30 днів) внутрішньом’язове введення3 600 грн.;
«Тет Лонг – 500» (60 днів) внутрішньом’язове введення 5 000 грн.;
«Disulfiram 1400 mg» USA (180 днів) підшкірно хірургічно10 000 грн.;
«Disulfiram 1800 mg» USA (360 днів) підшкірно хірургічно 14 000 грн.

 

 

Імплантація пролонгованих антагоністів опіатів:


«Налтрекс Лонг» (30 днів) внутрішньом’язове введення6000 грн.;
«Віввтрол» ЕС (30 днів) внутрішньом’язове введення12000 грн.;
«Naltrxone 800 mg» USA (80 днів) підшкірно хірургічно14000 грн.;
«Naltrxone 1600 mg» USA (150 днів) підшкірно хірургічно21000 грн.

 

 

Провокаційна фізіологічна проба на сприйнятливість до алкоголю на тлі депо-імпланта («кодування») – оцінка відповідної реакції організму на алкоголь, купірування гострих станів і відновлення організму в палаті інтенсивної терапії – 5000 грн.

 


Вартість підшивки від алкоголю і наркотиків – інших супутніх процедур (детоксикація, відновлення організму, психотерапія) складається індивідуально для кожного пацієнта.

 


Повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page/

Чого варто побоюватися після підшивки

Негативні наслідки після «підшивки» можу наступити тільки в разі вживання алкогольних напоїв і продуктів з вмістом алкоголю.
На тлі блокатора від алкоголю пацієнт відчуває на собі вплив хімічних блокаторів негайно відреагує і пацієнт відчує виражений дискомфортно відповідні наслідки:

 

 • сильні головні болі;
 • судоми, напади;
 • нудота, блювота;
 • алергічні реакції;
 • панічні атаки;
 • перебої в роботі серцево-судинної та дихальної систем;
 • втрата свідомості, колапс.

 


Це тільки частина симптомів, які можуть виникнути на тлі рецидиву, фахівці клініки постійно на зв’язку з пацієнтами та їхніми близькими, за допомогою тренінгів та контролю, постійно підтримують пацієнтів і готові прийти на допомогу.

 


Перед процедурою фахівці клініки забезпечують повне інформаційне супроводження пацієнта про можливі наслідки контакту з алкоголем, підписується додаткова інформаційна згода і двосторонній договір з клінікою.

Де проводиться процедура

Всі процедури проводяться в спеціалізованому стаціонарі клініки «МедікоМенте» – Медичний центр сучасної аддіктології, Київ.

 

 

Адреса клініки: вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/з Гнідинської, Бориспільський район, Київська область, Україна

 

 

Комфортні умови, уважний персонал, конфіденційність, охорона сприятимуть вашому швидкому одужанню.

 

 

Записатися до нас просто:

 

 


Здійснюється трансфер з вокзалів м.Києва за попередньою домовленістю.

 

Дайте Собі шанс – пізнати радість тверезого і здорового життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше