Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

 


Пройти лікування залежності від психостимуляторів можна в клініці “МедікоМенте”. У нашому центрі в Києві створені комфортні умови – 100% конфіденційність, привітний і розуміючий персонал, затишні палати відповідні 4-х зірковому готелю. Запис на консультацію за тел.: +380955508525.

Види психостимуляторів

Психостимулятори – це препарати, що володіють стимулювальною дією на нервову систему. Вони приносять відчуття задоволення, ейфорії, покращують комунікацію, підвищують швидкість реакції.

 


У приймаючих препарати підвищується мозкова активність, прискорюються розумові процеси. Психостимулятори дозволяють досягти 100% концентрації, полегшують сприйняття інформації, стимулюють м’язову активність.

 


Спробувавши одного разу, людина знаходить у наркотичних препаратах розраду, стимул для творчості, можливість відчути себе впевнено, стати чарівним, більш спритним і сильним.

 

 

Ось перелік найбільш часто використовуваних речовин:

 

 • Кокаїн. Рослинного походження. Вдихається через ніс або вводиться внутрішньовенно.
 • Первитин. Синтетик. Може виготовлятися в домашніх умовах. Дає короткочасний стимулюючий ефект, що завершується відчуттям найсильнішої слабкості.
 • Крек. Різновид кокаїну. Має високу ефективність, дає сильний наркотичний ефект і звикання з першого разу. Однак приємні відчуття тривають не більше чверті години.
 • Ефедрин. Засіб натурального походження. Призводить до ураження нервової та дихальної систем, серця та судин.
 • Амфетамін. Діє швидко, знаходиться в крові до 12 годин.
 • Мет. Синтетик. При його виробництві комбінуються амфетамін з добавками. Ефект триває до 8-ї години.
 • Екстазі. Популярний у молоді. Провокує найсильнішу залежність, призводить до розвитку параної та депресії.

 


Власне, психостимуляторів значно більше – 3-4 десятки. Кофеїн і нікотин – теж в їх числі.

Як виникає залежність від психостимуляторів

Під час прийому наркотичних засобів притупляється голод, відчуття сонливості, відчуваєш себе надлюдиною. Але, як не важко здогадатися, ненадовго. Нервова система має високу адаптивність. Скоро тієї дози, яка давала бажаний ефект, буде мало.

 


І тут відкривається страшна дійсність. Наркоман щільно сидить на гачку – підвищення дози дає лише тимчасовий ефект, а зниження викликає сильну психічну ломку! (Психічний абстинентний синдром). Так розвивається залежність від психостимуляторів.

 


Як вже було сказано вище, для розвитку залежності достатнього одного прийому. Ті, хто вживають і думають, що зможуть кинути в будь-який момент, просто не до кінця усвідомлюють всю глибину проблеми.

 


На ділі, шанс на самостійне лікування дорівнює нулю. Ломка, перенесена в домашніх умовах, здатна занурити людини в стан шоку або взагалі вбити.

 


Тому ті, хто пробував кидати, ніколи не доводять справу до завершення. Простіше прийняти чергову дозу, ніж пережити стан ломки знову. Виходить замкнуте коло.

Чим небезпечна залежність від психостимуляторів

Наркотична залежність швидко руйнує організм. Не кажучи про небезпеку заразитися ВІЛ або гепатитом при повторному використанні шприців, у наркоманів страждають:

 

 • Психіка: психози, депресії, суїцидальні думки.
 • Серцево-судинна система: гіпертонія, тахікардія, аритмія.
 • ЦНС: порушення мозкової діяльності, слабкість зору та повна сліпота, розумова слабкість, зниження когнітивних функцій.
 • Сечостатева система: поразка ниркових артерій, еректильна дисфункція, безпліддя, гінекологічні проблеми.
 • А ще: фізична слабкість, тромбози, фурункули, нагноєння в місцях ін’єкцій.

 


Ситуація ускладнюється тим, що ці люди не мають сили самостійно побороти залежність. Він знає, що слабкий, розуміє, що знаходиться в пастці. Однак самостійно вкрай рідко звертається за медичною допомогою. По-перше, соромно. По-друге, пам’ятаючи про ламання, просто не вірить, що є можливість вийти з глухого кута.

 


Здоров’я, відносини з близькими, кар’єра та сім’я руйнуються, як картковий будиночок. Звідси – депресія, відчуття нікчемності, незадоволеність і відчай, що ніколи не вийде повернутися до нормального життя.

 


У відчаї, погано усвідомлюючи дійсність під дією наркотиків, багато хто йде на суїцид. Але ж з будь-якої ситуації, навіть такою серйозною, можна знайти вихід. Не опускайте руки!

Як побороти психостимулятори: лікування залежності в Києві

Взяти під контроль згубну звичку можна в клініці “МедікоМенте”, що спеціалізується на лікуванні різних видів залежності. В тому числі та на лікуванні наркотичної залежності від психостимуляторів.

 


Лікування в клініці складається з двох етапів:

 

 1. Детоксикація в гострому періоді. Зняття абстинентного синдрому, психіатричний огляд, призначення транквілізаторів, очищення організму від токсинів. При необхідності – реанімація.
 2. Реабілітація та позбавлення залежності. Психотерапія, прийом ліків, що пригнічують активність нервової системи. Строгий лікарський контроль.

 


Тривалість лікування та препарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Умови та варіанти перебування в клініці “МедікоМенте”

Обстановка в нашому центрі мало чим відрізняється від перебування на відпочинку в готелі. Можна сходити на масаж, потренуватися в залі, зайнятися улюбленим хобі.

 


Пацієнтам клініки пропонується:

 

 • Охорона.
 • Харчування під замовлення.
 • Комфортні палати.
 • Безлімітний інтернет.
 • Індивідуальний курс лікування.
 • Зал для тренувань, кабінет масажиста.
 • Затишна обстановка, мало що нагадує звичайну лікарню.

 


Наше завдання – без осуду, в доброзичливій і комфортній обстановці допомогти людині позбутися згубної залежності:

 

 • Відновити підірване фізичне та психічне здоров’я.
 • Допомогти знайти в собі сили жити нормальним життям.
 • Повернути його в сім’ю та соціум.

 


Це можливо при поєднанні декількох чинників – беззастережну довіру та націленості на результат з боку пацієнта, високому лікарському професіоналізмі та великому досвіді по позбавленню від залежностей.

 


Якщо Ви або ваш близька людина перебуваєте в складній ситуації, й треба кардинально розв’язати проблему залежності, записуйтеся до нас на консультацію, стаціонарне лікування. Ми допоможемо!

 


На рахунку лікарів “МедікоМенте” сотні врятованих життів. Не ризикуйте своїм здоров’ям. Пам’ятайте, завжди є вихід, і ми допоможемо його знайти!

 

 

Записатися до нас просто:

 

 


 Прийом проводиться в Києві, а точніше: 

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше