Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Що таке абстинентний синдром при наркотичної залежності?

Для початку, давайте дамо визначення і розберемося, що таке абстинентний синдром (синдром відміни, ломка) – різке погіршення фізичного і психічного стану наркозалежного при різкому зниженні дози або на тлі повної відмови прийому наркотичних або психоактивних речовин. Терміни, що вживаються хімічні речовини вбудовуються в обмінні процеси організму (метаболізм), а, їх нестача розцінюється організмом як загрозливий стан, тим самим викликаючи специфічні симптоми.

Симптоматика абстинентного синдрому

При абстинентному синдромі можуть проявлятися такі фізіологічні та психологічні симптомокомплекси:

 

 • тривожні стани, спонтанна агресія, галюцинації;
 • порушення рівноваги та координації рухів;
 • зміна конвергенції, звуження або розширення зіниці;
 • розлад шлунково-кишкового тракту, нудота, блювота, діарея;
 • чергуюче перезбудження / пригнічення стану;
 • виражені соматичні зміни;
 • болі в суглобах, м’язові спазми;
 • тремор кінцівок, аж до судоми;
 • озноб, гіпергідроз, виражене потовиділення;
 • порушення і серцевого ритму;
 • безсоння, нав’язливі та суїцидальні думки.

 

 

Якщо Ви відчуваєте які-небудь з перерахованих симптомів або їх сукупність, що є проявом абстинентного синдрому – не відкладаючи звертайтеся до спеціалізованого медичного закладу до профільних фахівців. Сильна «ломка» може викликати: зупинку дихання і порушення роботи серця, що може привести до загибелі людини.

 


Екстрене (невідкладне) купірування (зняття) наркотичної абстинентної симптоматики «ломки» може врятувати життя!

Методи зняття наркотичної абстиненції «ломки»

Купірування гострого абстинентного синдрому (зняття ломки) проводиться в кілька етапів і включає комплекс заходів:

 

 • детоксикація (специфічна і неспецифічна): виведення психоактивних речовин та їх метаболітів з організму людини;
 • болезаспокійлива терапія: зняття ломки із застосуванням спазмолітиків, протисудомних, знеболювальних препаратів;
 • седативна терапія: зняття тривожних станів із застосуванням седативних і психотропних препаратів (в терапевтичній дозі), психотерапевтичні мотиваційні сеанси;
 • інфузійна терапія: відновлення балансу вітамінів, іонної та водної рівноваги, протективнного впливу функцій внутрішніх органів із застосуванням кардіо-, нейро-, вазо-і гепатопротекторів;
 • фармакологічний (медикаментозний) сон: найбільш безпечний метод зняття наркотичної ломки – пацієнт знаходиться в стані штучного сну, не відчуває больової симптоматики, а підтримку необхідних процесів і функцій організму контролюються фахівцями;
 • УБОД (ультрашвидкий опіоїдна детоксикація): використання прямих блокаторів опіоїдних рецепторів (налтрексон, налоксон), здійснюється під наркозом в палаті інтенсивної терапії (від 8 до 12 годин) під наглядом лікаря анестезіолога. (Є протипоказання).

Зняття метадонової ломки (абстиненції)

Метадонова ломка має свою специфіку і проходить важче і довше на відміну від будь-якої іншої опіоїдної, навіть героїнової. Абстиненція іноді триває до 2-3 місяців і характерна тривалим відновлюваним періодом. Після зняття гострої фази метадонової ломки слід головний етап – відновна терапія, що вимагає одночасного комплексного підходу спрямованого на якнайшвидше відновлення порушених / втрачених функцій.

 


Лікарі нашої клініки мають високу кваліфікацію й успішний багаторічний досвід в лікуванні залежності від метадону, а так само пацієнтів з метадоновою абстиненцією.

Усунення абстиненції від наркотичних речовин в MedicoMente

Всі процедури по зняттю абстинентного синдрому починаються безпосередньо після встановлення типу наркотиків (їх сукупності), ступеня залежності, толерантності, стану організму, проводяться додаткові діагностичні обстеження і лабораторні дослідження.

 


Наші лікарі мають достатній досвід і кваліфікацію, що гарантує безболісне, швидке та комфортне зняття наркотичної ломки.

 


Всі процедури з усунення наркотичної абстиненції, «ломки» проводяться згідно з міжнародними протоколами на обладнанні експертного рівня, із застосуванням оригінальних медичних препаратів.

 

 

Після зняття гострого стану абстинентного синдрому, пацієнт проходить терапію з психотерапевтом-наркологом, який допоможе мотивувати людину до чистого та вільного життя, під час лікування наркотичної залежності (наркоманії) аж до повного його одужання. Психотерапевтична підтримка здійснюється протягом всього курсу лікування, проводяться сімейні сеанси, надалі амбулаторні контрольні візити.

 

 

Наша клініка не проводить примусове лікування, а зняття ломки та подальше лікування здійснюються виключно в умовах спеціалізованого ліцензованого стаціонару, що гарантує повний контроль за станом пацієнта, ефективність проведених процедур, і надалі – стійкий результат лікування.

Умови в клініці «МедікоМенте»

Швидкому купіруванню абстинентної симптоматики, зняттю ломки, повної відмови від прийому наркотиків і повноцінному відновленню організму, сприяють умови розміщення в нашій клініці, вони відповідають готелю 4 * плюс.

 

 • Зручні палати: 1-3-х місні, рівня Люкс і VIP.
 • Харчування згідно з меню ресторану.
 • Повна конфіденційність перебування.
 • Фізіотерапевтичні процедури та лікування.
 • 24/7 охорона і відеоконтроль.
 • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
 • Спортивний і тренажерний зал.
 • Власна палата інтенсивної терапії.
 • Суворе дотримання медичних протоколів.

 

 

Розрахунок вартості детоксикації, зняття абстинентного синдрому і подальшого лікування і відновлення організму складається відповідно до прайсу-листа клініки для кожного пацієнта індивідуально і залежить від курсу лікування і стану організму під час вступу.
Наш повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 


Записатися на безоплатну консультацію або госпіталізацію в стаціонар клініки, можна одним з таких способів:

 

 • заповнити зручну форму на сайті клініки: https://medicomente.com/kontakty/
 • відправити запит на E-mail: info@medicomente.com
 • зателефонувати за номером телефону: +38(095)550-85-25 або +1(754)209-92-22

 

 

Ми знаходимося на лівому березі міста Києва, за 30 хвилинах їзди від центру: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10. (район Осокорки дачі, Вишеньки, Золоче)

 

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

 

 

Зняття ломки – це перший важливий крок до щасливого життя!

Уявіть собі: життя без наркотиків – реальність!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше