Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) | MedicoMente – Київ, Україна

Що таке ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД, ТУРБОДЕТОКС)?

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) – найбільш ефективна, швидка і безболісна методика спрямована на зняття гострої і хронічної інтоксикації опій вмисних речовинами і препаратами. УШОД – це ефективне подолання фізичної залежності від опіатів, самий пік абстиненції – «ломки» проходить під загальним наркозом, скорочуючи процес детоксикації за 10-15 днів до 8-12 годин.

 

У наркології, токсикології та інтенсивної терапії методика активно використовується з середини XX століття. Є процедурою вибору для детоксикації пацієнтів, які знаходяться на системному прийомі наркотичних анальгетиків опіоїдного ряду, людям які прийняли нелегке рішення – залишити важку звичку в минулому – «зав’язати» з наркотиками. Має прямі показання для надання невідкладної допомоги, купірування небезпечної симптоматики на тлі передозування містять опій препаратів або їх синтетичних аналогів.

Процес УШОД (турбо детокс) в клініці МедікоМенте

Проведення ультрашвидкої детоксикації по унікальному протоколу нашої клініки, показує високу ефективність, швидке і комфортне рішення проблем фізичної залежності і повної детоксикацію організму від різних видів містять опій субстанцій і медичних препаратів: натуральних, природних опіатів – Опій-сирець, Морфій, «Ширка»; напівсинтетичних – Героїн, Морфін, Дегидрокодеин; синтетичних – Промидол, Омнапон, Фентаніл, Оксикодон; а також речовин, подібних за своїм впливом на організм: синтетичних аналогів – препаратів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ): Метадон, LAAM; агоністів-антагоністів опіоїдних рецепторів (часткових агоністів) – Бупренорфін, Субуксон, Налбуфин. Що стосується останніх, то перед застосуванням ультрашвидкої детоксикації в клініці, пацієнту рекомендовано провести спеціальну підготовку – амбулаторно або в комфортному стаціонарі.

 

Безпека проведення УБОД, безпосередньо залежить від кваліфікації медичного персоналу, оснащення клініки профільним медичним обладнанням, наявністю необхідних медичних препаратів, і звичайно саме головне – попереднього огляду і діагностики пацієнта. Перед проведенням процедури кожен пацієнт в обов’язковому порядку проходить консультацію та огляд лікаря анестезіолога, проводиться повна діагностика органів і систем, оцінка результатів загальних і біохімічних показників крові, ЕКГ, визначення виду та дози вживаного речовини, 24-годинний моніторинг соматичного стану пацієнта перед процедурою.

Протипоказання УШОД (турбо-детокс)

УШОД як і будь-яке медичне втручання має ряд протипоказань до проведення: загострення хронічних захворювань; гострі порушення кровообігу (Інсульти, Інфаркти, Тромбози); гострі травми і кровотечі; тяжкі ураження легенів, печінки, нирок; суворо протипоказаний вагітним і жінкам у період лактації (годують немовлят).

 

При дотриманні всіх вищеописаних правил і виключення протипоказань – процедура абсолютно безпечна для організму людини. Проводиться виключно в умовах спеціалізованої реанімаційної палати, пацієнт занурюється в стан глибокого медичного сну – «Наркозу», з дотриманням всіх норм і правил ведення продовжених анестезій. Протягом усього часу лікар анестезіолог-реаніматолог контролює стан пацієнта: вводяться медичні препарати спрямовані на стабілізацію соматичного стану, водно-сольової рівноваги, гормонального і нейрометаболического балансу; процедура супроводжується допоміжної вентиляцією легень, захист дихальних шляхів і органів дихання; при необхідності ступінь наркозу поглиблює для подолання неприємних відчуттів і максимального комфорту пацієнта по її завершенню; проводиться апаратний моніторинг: електрокардіограма, электроэнцефалограмма, контроль пульсу, артеріального тиску, температури тіла, введеної та виведеної рідини.

 

Порційне введення повного агоніста опіоїдних рецепторів Налоксону – направлено: зруйнувати стійкий зв’язок опіоїдних рецепторів з опіатом; вивільняє і виводить пов’язане з’єднання з клітин та тканин організму. Застосування продовженої форми – Налтрескон (Антаксон): блокує рецептор для опіатів, в результаті опій містять речовини не здатні впливати на організм, тим самим не викликає наркотичного, п’янкого ефекту, пригнічує тягу і бажання до наркотику.

 

По закінченню процедури у пацієнта відзначається відмінний стан, відновлюються життєві сили, відсутня больова симптоматика, відновлюється апетит, нормалізується сон, підвищується фон настрою.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Лікування опіоїдної залежності в клініці MedicoMente, Київ

Опіати відомі людству досить давно. Використовувалися вони як заспокійливе та знеболюючий засіб. Але, у зв’язку з ускладненнями і швидкого звикання, ця група препаратів, перейшла в розряд важких наркотиків.

Детальніше
Лікування наркоманії Харків або як “МедікоМенте” допомагає клієнтам із Харкова!

Ось уже кілька років нам довіряють своє здоров’я пацієнти не тільки з Києва, але також з Харкова та інших міст України, яким ми допомагаємо успішно впоратися з наркотичною залежністю.

Детальніше
Підшивка від алкоголю (лікування алкоголізму) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Методика підшивки від алкоголізму зараз найбільш поширена, і проводиться як для закріплення стійкого результату стаціонарного лікування, так і як самостійний метод для лікування людей, які активно зловживають алкоголь. Завдяки використанню сучасних препаратів і способам їх введення – відноситься до найбільш ефективного, доказового та обґрунтованого методу лікування алкогольної залежності.

Детальніше
Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Детальніше