Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) | MedicoMente – Київ, Україна

Що таке ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД, ТУРБОДЕТОКС)?

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) – найбільш ефективна, швидка і безболісна методика спрямована на зняття гострої і хронічної інтоксикації опій вмисних речовинами і препаратами. УШОД – це ефективне подолання фізичної залежності від опіатів, самий пік абстиненції – «ломки» проходить під загальним наркозом, скорочуючи процес детоксикації за 10-15 днів до 8-12 годин.

 

У наркології, токсикології та інтенсивної терапії методика активно використовується з середини XX століття. Є процедурою вибору для детоксикації пацієнтів, які знаходяться на системному прийомі наркотичних анальгетиків опіоїдного ряду, людям які прийняли нелегке рішення – залишити важку звичку в минулому – «зав’язати» з наркотиками. Має прямі показання для надання невідкладної допомоги, купірування небезпечної симптоматики на тлі передозування містять опій препаратів або їх синтетичних аналогів.

Процес УШОД (турбо детокс) в клініці МедікоМенте

Проведення ультрашвидкої детоксикації по унікальному протоколу нашої клініки, показує високу ефективність, швидке і комфортне рішення проблем фізичної залежності і повної детоксикацію організму від різних видів містять опій субстанцій і медичних препаратів: натуральних, природних опіатів – Опій-сирець, Морфій, «Ширка»; напівсинтетичних – Героїн, Морфін, Дегидрокодеин; синтетичних – Промидол, Омнапон, Фентаніл, Оксикодон; а також речовин, подібних за своїм впливом на організм: синтетичних аналогів – препаратів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ): Метадон, LAAM; агоністів-антагоністів опіоїдних рецепторів (часткових агоністів) – Бупренорфін, Субуксон, Налбуфин. Що стосується останніх, то перед застосуванням ультрашвидкої детоксикації в клініці, пацієнту рекомендовано провести спеціальну підготовку – амбулаторно або в комфортному стаціонарі.

 

Безпека проведення УБОД, безпосередньо залежить від кваліфікації медичного персоналу, оснащення клініки профільним медичним обладнанням, наявністю необхідних медичних препаратів, і звичайно саме головне – попереднього огляду і діагностики пацієнта. Перед проведенням процедури кожен пацієнт в обов’язковому порядку проходить консультацію та огляд лікаря анестезіолога, проводиться повна діагностика органів і систем, оцінка результатів загальних і біохімічних показників крові, ЕКГ, визначення виду та дози вживаного речовини, 24-годинний моніторинг соматичного стану пацієнта перед процедурою.

Протипоказання УШОД (турбо-детокс)

УШОД як і будь-яке медичне втручання має ряд протипоказань до проведення: загострення хронічних захворювань; гострі порушення кровообігу (Інсульти, Інфаркти, Тромбози); гострі травми і кровотечі; тяжкі ураження легенів, печінки, нирок; суворо протипоказаний вагітним і жінкам у період лактації (годують немовлят).

 

При дотриманні всіх вищеописаних правил і виключення протипоказань – процедура абсолютно безпечна для організму людини. Проводиться виключно в умовах спеціалізованої реанімаційної палати, пацієнт занурюється в стан глибокого медичного сну – «Наркозу», з дотриманням всіх норм і правил ведення продовжених анестезій. Протягом усього часу лікар анестезіолог-реаніматолог контролює стан пацієнта: вводяться медичні препарати спрямовані на стабілізацію соматичного стану, водно-сольової рівноваги, гормонального і нейрометаболического балансу; процедура супроводжується допоміжної вентиляцією легень, захист дихальних шляхів і органів дихання; при необхідності ступінь наркозу поглиблює для подолання неприємних відчуттів і максимального комфорту пацієнта по її завершенню; проводиться апаратний моніторинг: електрокардіограма, электроэнцефалограмма, контроль пульсу, артеріального тиску, температури тіла, введеної та виведеної рідини.

 

Порційне введення повного агоніста опіоїдних рецепторів Налоксону – направлено: зруйнувати стійкий зв’язок опіоїдних рецепторів з опіатом; вивільняє і виводить пов’язане з’єднання з клітин та тканин організму. Застосування продовженої форми – Налтрескон (Антаксон): блокує рецептор для опіатів, в результаті опій містять речовини не здатні впливати на організм, тим самим не викликає наркотичного, п’янкого ефекту, пригнічує тягу і бажання до наркотику.

 

По закінченню процедури у пацієнта відзначається відмінний стан, відновлюються життєві сили, відсутня больова симптоматика, відновлюється апетит, нормалізується сон, підвищується фон настрою.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше