Ультрашвидка опіоїдна детоксикація

Що такое УШОД?

Ультрашвидка опіоїдна детоксикація (УШОД) – найбільш ефективна, швидка і безболісна методика спрямована на зняття гострої і хронічної інтоксикації опій вмисних речовинами і препаратами. УШОД – це ефективне подолання фізичної залежності від опіатів, самий пік абстиненції – «ломки» проходить під загальним наркозом, скорочуючи процес детоксикації за 10-15 днів до 8-12 годин.

 

У наркології, токсикології та інтенсивної терапії методика активно використовується з середини XX століття. Є процедурою вибору для детоксикації пацієнтів, які знаходяться на системному прийомі наркотичних анальгетиків опіоїдного ряду, людям які прийняли нелегке рішення – залишити важку звичку в минулому – «зав’язати» з наркотиками. Має прямі показання для надання невідкладної допомоги, купірування небезпечної симптоматики на тлі передозування містять опій препаратів або їх синтетичних аналогів.

Процес

Проведення ультрашвидкої детоксикації по унікальному протоколу нашої клініки, показує високу ефективність, швидке і комфортне рішення проблем фізичної залежності і повної детоксикацію організму від різних видів містять опій субстанцій і медичних препаратів: натуральних, природних опіатів – Опій-сирець, Морфій, «Ширка»; напівсинтетичних – Героїн, Морфін, Дегидрокодеин; синтетичних – Промидол, Омнапон, Фентаніл, Оксикодон; а також речовин, подібних за своїм впливом на організм: синтетичних аналогів – препаратів замісної підтримувальної терапії (ЗПТ): Метадон, LAAM; агоністів-антагоністів опіоїдних рецепторів (часткових агоністів) – Бупренорфін, Субуксон, Налбуфин. Що стосується останніх, то перед застосуванням ультрашвидкої детоксикації в клініці, пацієнту рекомендовано провести спеціальну підготовку – амбулаторно або в комфортному стаціонарі.

 

Безпека проведення УБОД, безпосередньо залежить від кваліфікації медичного персоналу, оснащення клініки профільним медичним обладнанням, наявністю необхідних медичних препаратів, і звичайно саме головне – попереднього огляду і діагностики пацієнта. Перед проведенням процедури кожен пацієнт в обов’язковому порядку проходить консультацію та огляд лікаря анестезіолога, проводиться повна діагностика органів і систем, оцінка результатів загальних і біохімічних показників крові, ЕКГ, визначення виду та дози вживаного речовини, 24-годинний моніторинг соматичного стану пацієнта перед процедурою.

Протипоказання

УШОД як і будь-яке медичне втручання має ряд протипоказань до проведення: загострення хронічних захворювань; гострі порушення кровообігу (Інсульти, Інфаркти, Тромбози); гострі травми і кровотечі; тяжкі ураження легенів, печінки, нирок; суворо протипоказаний вагітним і жінкам у період лактації (годують немовлят).

 

При дотриманні всіх вищеописаних правил і виключення протипоказань – процедура абсолютно безпечна для організму людини. Проводиться виключно в умови спеціалізованої реанімаційної палати, пацієнт занурює в стан глибокого медичного сну – «Наркозу», з дотриманням всіх норм і правил ведення продовжених анестезій. Протягом усього часу лікар анестезіолог-реаніматолог контролює стан пацієнта: вводяться медичні препарати спрямовані на стабілізацію соматичного стану, водно-сольової рівноваги, гормонального і нейрометаболического балансу; процедура супроводжується допоміжної вентиляцією легень, захист дихальних шляхів і органів дихання; при необхідності ступінь наркозу поглиблює для подолання неприємних відчуттів і максимального комфорту пацієнта по її завершенню; проводиться апаратний моніторинг: електрокардіограма, электроэнцефалограмма, контроль пульсу, артеріального тиску, температури тіла, введеної та виведеної рідини.

 

Порційне введення повного агоніста опіоїдних рецепторів Налоксону – направлено: зруйнувати стійку зв’язок опіоїдних рецепторів з опіатом; вивільняє і виводить пов’язане з’єднання з клітин та тканин організму. Застосування продовженої форми – Налтрескон (Антаксон): блокує рецептор для опіатів, в результаті опій містять речовини не здатні впливати на організм, тим самим не викликає наркотичного, п’янкого ефекту, пригнічує тягу і бажання до наркотику.

 

По закінченню процедури у пацієнта відзначається відмінний стан, відновлюється життєві сили, відсутня больова симптоматика, відновлюється апетит, нормалізується сон, підвищується фон настрою.

Інші процедури

Позбавлення від алкоголізму: де і як отримати допомогу

Вживання алкоголю супроводжує людину практично все життя. Але грань вживання і зловживання видно в першу чергу лікаря. Як позбутися від алкоголізму? Клініка медікоментов бере на себе задачу виявлення і позбавлення від алкогольної залежності.

Детальніше
Ігроманія: чи така нешкідлива і як з нею впоратися

Про те, що людина любить грати, відомо з часів пірамід. Однак прогрес диктує нам нові умови існування. Тепер проблема ігрової залежності розглядається як захворювання і підлягає лікуванню. Наша клініка береться за лікування ігроманії з таким ж високим ступенем відповідальності, як і наркоманії та алкоголізму, не вважаючи цю залежність чимось легким…

Детальніше
Як безболісно, безпечно і в комфортабельних умовах позбутися наркотичної залежності?

Проблема наркозависимости имеет десятки причин и последствий. Задача нашей клиники – найти пути решения как можно быстрее, эффективнее и в достойных условиях!

Детальніше
Імпланти

Цей вид лікарської форми добре переноситься. Завдяки їм рецидив можна запобігти, особливо якщо у пацієнта є багатолікарська залежність.

Детальніше