Ціни

Консультативний прийом

Первинна консультація фахівця клініки: бесіда з пацієнтом і родичами, виявлення проблеми, тактики ведення пацієнта, попередній план лікування.

безкоштовно

Профільна консультація лікаря – нарколога, психіатра, невролога, ендокринолога: огляд, діагностика, план лікування, призначення та рекомендації.

1200 грн

Повторна профільна консультація лікаря – нарколога, психіатра, невролога, ендокринолога: контроль, корекція амбулаторного лікування та призначень.

800 грн

Індивідуальна психотерапія в клініці – з лікарем психіатром, психологом, психотерапевтом (60-90 хв.) – за попереднім записом.

від 1200 до 2400 грн

Аналізи (основні) проводяться в спеціалізованій лабораторії*

Комплексний гематологічний аналіз (WBC, RBC, Нв, HCT, MCV, МСН, МСНС, PLT, лейкоцитарна формула, ШОЕ).

250 грн

Печінкові проби (АЛТ, АСТ, ЛФ, ГГТ, загальний білок, загальний, прямий і непрямий білірубін).

400 грн

Ниркові проби (креатинін, сечовина, азот сечовини, загальний білок).

250 грн

Ліпідний комплекс розширений (тригліцериди, холестерин, ЛПВЩ, ЛПНЩ, бета-ліпопротеїдів, індекс атерогенності, аполіпопротеїн А-1, -В).

400 грн

Іонний склад крові (калій, натрій, хлор, кальцій іонізований).

250 грн

Маркер тромботичних уражень (Д-димер).

200 грн

Маркер запальних процесів (С-реактивний білок).

100 грн

Діагностика вірусних інфекцій (HBsAg, антитіла Ig(М+G) HCV, антитіла Ig(G+М) Treponema pallidum, антитіла Ig(М+G) HIV 1/2 експрес-тест).

900 грн

Додаткові аналізи крові (за необхідністю).

від 100 грн

* не включені у вартість основного лікування, призначаються індивідуально, оплачуються додатково.

Додаткові обстеження та тестування

Тестування на вміст наркотичних речовин та алкоголю, з консультацією та висновком лікаря нарколога, друкованим протоколом обстеження.

від 800 до 1200 грн

Ультразвукова діагностика, дуплексне сканування судин. *

від 500 грн

Рентгенологічні обстеження, КТ, МРТ – проводиться в клініці партнері. *

від 500 грн

* за попереднім погодженням, відповідно до прайсу клініки партнера.

Лікування та перебування в клініці

Комплексне лікування – розміщення в тримісній палаті. *

4000 грн

Комплексне лікування – розміщення в двомісній палаті. *

4500 грн

Комплексне лікування – розміщення в одномісній палаті. *

5000 грн

Комплексне лікування – розміщення в Люкс, чи VIP палаті. *

8000 – 16000 грн

Комплексне лікування гострих станів – палата інтенсивної терапії. *

6000 – 12000 грн

Амбулаторне перебування в клініці – денний стаціонар. **

від 1800 грн

Розміщення супроводжуючого в спільній палаті. ***

від 2000 грн

* добу перебування (діагностика, 24-годинний моніторинг, лікування, медичні препарати та витратні матеріали, харчування по меню – включені у вартість);
** – без урахування вартості медичних препаратів, витратних матеріалів, харчування;
*** – при наявності вільних місць, за попереднім погодженням з адміністрацією.

Додаткові послуги не враховані у вартість основного лікування

Постановка центрального підключичного катетера (з урахуванням вартості витратних матеріалів, комплекту для катетеризації судин B.Braun, тощо).

2800 грн

Турбодетокс – ультрашвидка опіоідна детоксикація (УШОД) добова процедура, виконується під наркозом в палаті інтенсивної терапії.

25000 грн

Лазерне опромінювання крові (апарат ВЛОК) – за 1 сеанс.

350 грн

Ультрафільтрація крові – апаратний плазмаферез (апарат HemoFenix, фільтр Роса, плазма замінник ACD-A (Франція) – за 1 сеанс.

8000 грн

Нейрометаболічна терапія (комплекс інфузій включають в себе оригінальні специфічні препарати: нейро-, гепато-, кардіопротектори, судинні препарати, комплекс вітамінів і амінокислот) підбираються індивідуально, після попереднього огляду і діагностики – за 1 сеанс.

від 1200 грн

Масаж і фізіотерапевтичні процедури – підбираються індивідуально, після консультації фізіотерапевта/кінезотерапевта – за 1 сеанс.

від 500 грн

Особистісно-орієнтована психотерапія – сеанс психотерапії адаптується спеціально для конкретного пацієнта, з урахуванням його індивідуальних особливостей, властивостей особистості та характеру – за 1 сеанс.

від 1800 до 2800 грн

Провокаційна проба (кодування) – відповідна реакція організму на вплив алкоголю, купірування гострої симптоматики в умовах БІТ.

від 5000 грн

Імплантація пролонгованих депо форм препаратів

Протиалкогольна блокада

«Тетлонг – 250» Ukraine (30 днів) внутрішньо м’язове введення.

3600 грн

«Тетлонг – 500» Ukraine (60 днів) внутрішньо м’язове введення.

5000 грн

«Disulfiram 1400 mg» USA (180 днів) підшкірне хірургічне вшивання.

10000 грн

«Disulfiram 1800 mg» USA (360 днів) підшкірне хірургічне вшивання.

14000 грн

Антагоністи опіатів – блокатори

«Naltrxone 800 mg» USA (80 днів) підшкірне хірургічне вшивання.

14000 грн

«Naltrxone 1600 mg» USA (150 днів) підшкірне хірургічне вшивання.

21000 грн

Програми і пакетні послуги

«Виведення з «запою» в стаціонарі» комфортне та безпечне виведення із стану гострої інтоксикації на тлі зловживання алкоголю і його сурогатів 1-3 доби (за добу).

від 5000* грн

«Ультрашвидка опіоїдна детоксикація» швидка і безболісна детоксикація організму від опіатів і їх синтетичних аналогів, проводиться під загальною анестезією (2-4 діб).

від 40000* грн

«Лікування алкогольної залежності» детоксикацію і очищення організму від алкоголю і продуктів розпадів, формування стійкого негативного рефлексу до алкоголю, стабілізація організму, підшивка, кодування (7-10 діб).

від 45000* грн

«Лікування опіоїдної/метадонової залежності» безболісна детоксикація, відновлення і стабілізація фізичного стану і функцій організму (апетит, сон, гормональний стан, тощо) (7-14 діб).

від 50000* грн

«Лікування залежності від стимуляторів» детоксикація, специфічна седація, комплекс спеціальних процедур і психотерапевтичних сесій – проходить комфортно і без стресу для пацієнта (10-14 діб).

від 50000* грн

«Лікування від бензодіазепінів і транквілізаторів» м’яка детоксикація від «таблеток», відновлення пригноблених соматичних функцій, нормалізація сну і пам’яті, активація вироблення власних ендорфінів (10-21 добу).

від 45000* грн

«Лікування ігроманії/потяг до азартних ігор» комплексний курс психоделічного, психотерапевтичного і гіпнотичного впливу дозволяє швидко і успішно вирішити важку недугу (10-14 діб).

від 50000* грн

«Комплексне лікування психічної залежності» проводиться з використанням найсильнішого психоделіка Ібогаіну – дає можливість пацієнту усвідомити шкоду прийому ПАР, вирішує проблеми депресії, «Крейвінг», відновити психіку (4-5 діб).

3000 Euro*
у нац.вал. за курсом НБУ

* розраховується індивідуально, залежить від загального стану пацієнта на момент надходження, типу розміщення, застосовуваних методик, термінів перебування, аналізів та додаткових обстежень

Всі ціни вказані в національній валюті України

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні наркоманії, алкоголізму, ігроманії та інших залежностей в клініці “Medicomente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше