Плазмаферез крові в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Що таке плазмаферез?

Протягом життя в нашому організмі накопичується безліч токсинів, метаболітів, алергенів, ліпідів і холестерину, солей, важких металів, залишки медичних препаратів. У нормі їх виведення пов’язане з фільтраційними функціями організму, які виконують природні фільтри – печінка та нирки. Але, з часом, після низки перенесених захворювань, під впливом алергенів, в залежності від способу життя, в зв’язку з прийомом різних субстанцій і алкоголю, в тілі накопичується безліч речовин, які отруюють його, порушують нормальне функціонування організму. Наші біологічні фільтри, вже не здатні в повній мірі справлятися зі своєю функцією, в результаті: погіршується загальний стан, порушується робота органів і систем, загострюються хронічні захворювання і алергічні реакції, порушується імунітет.

Для ефективного «очищення організму» на сьогоднішній день активно застосовуються екстракорпоральні методи: плазмаферез, гемосорбція, гемодіаліз. Суть даних методів полягає в мікрофільтрації та частковому видаленні плазми, що містить токсини, метаболіти, алергени, надлишки солей і ліпідів, залишки медичних і наркотичних речовин. При цьому клітини крові і очищена плазма повертаються назад, а її віддалена фракція, заповнюється плазмозамісними розчинами «штучна плазма». Залежно від методу виділення плазми – виділяють: апаратний (мембранний) і центрифужний (седиментаційний) плазмаферез.

Як проводять плазмаферез в “MedicoMente”?

У нашій клініці ми використовуємо виключно високоефективну сучасну методику апаратно-мембранної очистки крові на апараті «Гемофенікс» використовуючи оригінальні одноразові системи і фільтри, плазмозамінний концентрат ACD-A, “macopharma” (Франція). Для досягнення максимального процесу очищення плазми та активації клітин крові, паралельно застосовується внутрішньовенне лазерне та ультрафіолетове опромінення – активація клітин крові, через оптоволоконний світлодіод апарату «Лазмік-ВЛОК». Вся процедура проводиться через один периферичний внутрішньовенний катетер, її тривалість становить 1,5-2 години, при цьому вона абсолютно безпечна, безболісна і проводиться автоматично, під контролем лікаря-анестезіолога.


Після комфортного і безболісного процесу детоксикації організму від опіатів, психостимуляторів, алкоголю та медичних препаратів, ми рекомендуємо пацієнтам пройти курс додаткової очистки крові на молекулярному рівні. Плазмаферез дозволяє максимально очистити організм не тільки від наркотичних речовин і алкоголю, але і від залишкових токсинів і метаболітів, шкідливих білків і ліпідів, антигенів і антитіл, гормонів та імунних комплексів. Дана методика дозволяє максимально швидко і комфортно прискорити процес відновлення Вашого організму і його фізіологічних функцій, імунного балансу і гомеостазу, поліпшити загальний стан пацієнта.

Проведення інтенсивної детоксикації: показання та протипоказання

На сьогоднішній день в медичній практиці, показання до проведення плазмаферезу дуже широкі і застосовуються у більш ніж 200 захворюваннях і ряді порушених функцій і процесів в організмі, таких як:

 

 • різноманітні аутоімунні і запальні захворювання;
 • наслідки вірусних та інфекційних уражень;
 • атеросклеротичні і ревматоїдні порушення;
 • різні алергічні стани і інтоксикації;
 • порушення функції серця, печінки, нирок, підшлункової, щитовидної залози і надниркових залоз;
 • бронхіальна астма, дерматити, артрити, васкуліти, герпетичні інфекції;
 • розсіяний склероз, енцефалопатія, діабет та інші хронічні захворювання;
 • отруєння етиловим спиртом, похмільний синдром, наркоманія, токсикоманія.

 


Протипоказання до проведення екстракорпоральних методів очищення крові:

 

 • гострі ураження головного мозку та серця;
 • підвищена кровоточивість та важкі кровотечі;
 • некомпенсовані аритмії і низький вміст білка в плазмі крові;
 • гострі інфекційні захворювання.

 

Перед призначенням і проведенням процедури плазмаферез, ми обов’язково збираємо анамнез життя і захворювань, проводимо огляд, оцінюємо результати лабораторних аналізів і додаткових досліджень (ЕКГ, УЗДГ, рентген та інше) при необхідності.

Якщо у Вас виникли додаткові питання по даній процедурі, зверніться до фахівців клініки за кваліфікованою консультацією.

 

З повагою колектив клініки MeдікоМенте.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше