Лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування наркоманії: у нас є відповідь

Проблема наркозалежності має десятки причин і наслідків. Завдання нашої клініки – знайти шляхи вирішення якомога швидше, ефективніше і в гідних умовах!

Наркотична залежність: що це таке

Наркотична залежність – це важке захворювання, що супроводжується патологічним потягом до вживання наркотичних засобів і веде до часткового або повного руйнування органів і систем хворого, доводячи до загибелі.

 

Наркозалежний – пацієнт, який потребує кваліфікованої психологічної, наркологічної і терапевтичної допомоги лікарів.

Залежність від наркотиків: причини і фактори

Причинами появи залежності можуть служити зовнішні і внутрішні чинники. Такі як:

 

 • Депресія
 • Інтерес
 • Внутрішній конфлікт
 • Сугестивність
 • Бажання отримати нові відчуття

З чого починається наркотична залежність?

Перше вживання не робить людину наркозалежним.  Майже 50% людей втрачає інтерес, а ось другі 50% продовжують і роблять це регулярно.  Вони переходять в розряд наркозалежних.

До чого призводить наркоманія?

Відомі 3 стадії наркоманії.

 

1 стадія: усвідомлений пошук «кайфу», перехід з менших доз на великі, і з менш сильних препаратів на більш сильні.  Характерні риси: виправдання прийняття наркотиків, планування вживання в своєму «колі», наркотики – інструмент комунікації.

 

2 стадія: фізична залежність від наркотичних препаратів.  Наркотики не дають приємних відчуттів, а потрібні для нормального стану організму.  Характерні риси: втрата контролю поведінки, конфлікти в ближньому і далекому колі спілкування, матеріальний труднощі і як наслідок – крадіжки, угони, борги.

 

3 стадія: фізіологічні зміни – повна залежність від наркотиків з ураженням головного мозку.  Доза забезпечує регулювання в мозку сприйняття навколишнього світу і хімічні процеси.  Характерні риси: втрата соціального оточення, розвиток хронічних і супутніх хвороб, постійна потреба в наркотиках, деградація особистості, втрата життєвих цілей з подальшим суїцидом.

 

Лікуванням наркоманії можна зайнятися на будь-який з цих стадій, але чим раніше – тим легше досягти результату.

Наркозалежність: коли потрібна допомога?

Ознаки та загальна характеристика симптомів вживання наркотиків:

 

 • Зміна поведінки (агресія, надмірне збудження, сонливість, апатія);
 • Зміна фізичного стану (розширені зіниці, загальмовані руху, худоба, сліди уколів, нездоровий колір обличчя, галюцинації, втрата орієнтації);
 • Супутні захворювання (СНІД, гепатит В і С, інфекційні та венеричні захворювання);
 • Зміни соціального характеру (замкнутість, втрата роботи / навчання, сім’ї, друзів);
 • Зміни кримінального характеру (кримінальні дії щодо інших осіб).

 

Варто відзначити, що симптоматика залежить ще від виду наркотичного засобу та його походження.  Завдання рідних – звернути увагу на зазначені симптоми і терміново звернутися за допомогою до фахівців.

Наркоманія – загроза національного рівня

За статистикою за 2019 рік в Україні зафіксовано близько мільйона наркозалежних.  Серед них, майже 400 тисяч приймають наркотики у вигляді ін’єкцій.  У звіті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) зазначено, що 18% підлітків в Україні пробували наркотики (з них: 8,7% – марихуану, 9,2% – інгалятори, 14,2% пробували 2 і більше препаратів).  Причому відсоток вживання дівчатками виріс за останні п’ять років в 1,5 рази і склав 18,1%.

 

У Києві та інших великих містах України за останні півроку збільшилися на 40%, так звані, онлайн-продажу препаратів.  Завдяки різним мессенджерам і сайтам покупка стала анонімною, а оплата – безконтактної.  Аналізуючи вищесказане, ми вважаємо важливим плюсом нашої клініки її місцезнаходження і обов’язкове лікування наркоманії в стаціонарі.

Лікування наркоманії: як замотивувати?

Звертаємо увагу!  Рішення проблеми ефективного лікування наркоманії починається з мотивації.  Це складне завдання в кілька етапів вирішують наші наркологи-психотерапевти.  Від аргументів до потреби в лікуванні.  Психологічна консультація може надаватися і найближчому колу пацієнта.

Ефективне лікування наркозалежноті в МедікоМенте

Клініка «MedicoMente» становить програму лікування наркоманії індивідуально.  Терапія пацієнта проводиться тільки в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Етапи терапії включають:

 

 • Мотивацію
 • Детоксикацію
 • Психотерапію
 • Аверсивну терапію
 • Ібогаін терапію
 • Додаткову терапію (опціонально)
 • Імплант (опціонально)

 

На складання плану комплексної терапії впливають такі чинники: стать, вік, загальний стан здоров’я, соціальне оточення, психотип, риси характеру пацієнта.

Лікування наркоманії: чому клініка MedicoMente?

Фахівці нашого центру супроводжують пацієнта починаючи від екстреної детоксикації в умовах стаціонару до стійких результатів, що ведуть до перемоги над наркотиками.

 

Використовуємо власні ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи і індивідуальний підхід.

 

Часто пацієнти стикаються з проблемами амбулаторного, медикаментозного лікування наркоманії або переклад на інші види залежностей.  Зняття препаратами «ломки» не веде до одужання, а тільки погіршує стан наркозалежного пацієнта.

 

Наша клініка вбереже від таких проблем, тому що  проводиться лікування наркоманії в стаціонарі і тільки комплексно.  Умови – максимально комфортні (рівень готелю 4 + *).

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайс-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 

Варто відзначити привілеї від нашого центру:

 

 • Цілодобовий контроль фахівців;
 • Приватна власність, безпека;
 • Лікування супутніх захворювань;
 • Широкий штат лікарів (з досвідом більш 10 років і міжнародної стажуванням);
 • Сучасне обладнання за критеріями МОЗ України;
 • Трансфер з ж / д вокзалу і аеропортів м.Києва.

 

Ми разом з вами, ми націлені на результат – відновлення особистості, здоров’я, життя!

 

Ознайомтеся з програмою терапії на безкоштовній консультації за телефоном +38 095-550-85-25!

 

Не боріться самостійно, Ви – не самотні, зверніться до нас!

 

 

 

 

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Лікування опіоїдної залежності в клініці MedicoMente, Київ

Опіати відомі людству досить давно. Використовувалися вони як заспокійливе та знеболюючий засіб. Але, у зв’язку з ускладненнями і швидкого звикання, ця група препаратів, перейшла в розряд важких наркотиків.

Детальніше
Лікування наркоманії Харків або як “МедікоМенте” допомагає клієнтам із Харкова!

Ось уже кілька років нам довіряють своє здоров’я пацієнти не тільки з Києва, але також з Харкова та інших міст України, яким ми допомагаємо успішно впоратися з наркотичною залежністю.

Детальніше
Підшивка від алкоголю (лікування алкоголізму) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Методика підшивки від алкоголізму зараз найбільш поширена, і проводиться як для закріплення стійкого результату стаціонарного лікування, так і як самостійний метод для лікування людей, які активно зловживають алкоголь. Завдяки використанню сучасних препаратів і способам їх введення – відноситься до найбільш ефективного, доказового та обґрунтованого методу лікування алкогольної залежності.

Детальніше
Лікування метадонової залежності в клініці MedicoMente – Київ, Україна

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Детальніше