Як безболісно, безпечно і в комфортабельних умовах позбутися наркотичної залежності?

У нас є відповідь

Проблема наркозалежності має десятки причин і наслідків. Завдання нашої клініки – знайти шляхи вирішення якомога швидше, ефективніше і в гідних умовах!

Що таке наркотична залежність?

Наркотична залежність – це важке захворювання, що супроводжується патологічним потягом до вживання наркотичних засобів і веде до часткового або повного руйнування органів і систем хворого, доводячи до загибелі.

 

Наркозалежний – пацієнт, який потребує кваліфікованої психологічної, наркологічної і терапевтичної допомоги лікарів.

Причини і фактори

Причинами появи залежності можуть служити зовнішні і внутрішні чинники. Такі як:

 

 • Депресія
 • Інтерес
 • Внутрішній конфлікт
 • Сугестивність
 • Бажання отримати нові відчуття

З чого почалося?

Перше вживання не робить людину наркозалежним.  Майже 50% людей втрачає інтерес, а ось другі 50% продовжують і роблять це регулярно.  Вони переходять в розряд наркозалежних.

До чого призводить?

Відомі 3 стадії наркоманії.

 

1 стадія: усвідомлений пошук «кайфу», перехід з менших доз на великі, і з менш сильних препаратів на більш сильні.  Характерні риси: виправдання прийняття наркотиків, планування вживання в своєму «колі», наркотики – інструмент комунікації.

 

2 стадія: фізична залежність від наркотичних препаратів.  Наркотики не дають приємних відчуттів, а потрібні для нормального стану організму.  Характерні риси: втрата контролю поведінки, конфлікти в ближньому і далекому колі спілкування, матеріальний труднощі і як наслідок – крадіжки, угони, борги.

 

3 стадія: фізіологічні зміни – повна залежність від наркотиків з ураженням головного мозку.  Доза забезпечує регулювання в мозку сприйняття навколишнього світу і хімічні процеси.  Характерні риси: втрата соціального оточення, розвиток хронічних і супутніх хвороб, постійна потреба в наркотиках, деградація особистості, втрата життєвих цілей з подальшим суїцидом.

 

Лікуванням наркоманії можна зайнятися на будь-який з цих стадій, але чим раніше – тим легше досягти результату.

Коли потрібна допомога?

Ознаки та загальна характеристика симптомів вживання наркотиків:

 

 • Зміна поведінки (агресія, надмірне збудження, сонливість, апатія);
 • Зміна фізичного стану (розширені зіниці, загальмовані руху, худоба, сліди уколів, нездоровий колір обличчя, галюцинації, втрата орієнтації);
 • Супутні захворювання (СНІД, гепатит В і С, інфекційні та венеричні захворювання);
 • Зміни соціального характеру (замкнутість, втрата роботи / навчання, сім’ї, друзів);
 • Зміни кримінального характеру (кримінальні дії щодо інших осіб).

 

Варто відзначити, що симптоматика залежить ще від виду наркотичного засобу та його походження.  Завдання рідних – звернути увагу на зазначені симптоми і терміново звернутися за допомогою до фахівців.

Біда на державному рівні

За статистикою за 2019 рік в Україні зафіксовано близько мільйона наркозалежних.  Серед них, майже 400 тисяч приймають наркотики у вигляді ін’єкцій.  У звіті Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) зазначено, що 18% підлітків в Україні пробували наркотики (з них: 8,7% – марихуану, 9,2% – інгалятори, 14,2% пробували 2 і більше препаратів).  Причому відсоток вживання дівчатками виріс за останні п’ять років в 1,5 рази і склав 18,1%.

 

У Києві та інших великих містах України за останні півроку збільшилися на 40%, так звані, онлайн-продажу препаратів.  Завдяки різним мессенджерам і сайтам покупка стала анонімною, а оплата – безконтактної.  Аналізуючи вищесказане, ми вважаємо важливим плюсом нашої клініки її місцезнаходження і обов’язкове лікування наркоманії в стаціонарі.

Як мотивувати?

Звертаємо увагу!  Рішення проблеми ефективного лікування наркоманії починається з мотивації.  Це складне завдання в кілька етапів вирішують наші наркологи-психотерапевти.  Від аргументів до потреби в лікуванні.  Психологічна консультація може надаватися і найближчому колу пацієнта.

У нас є рішення!

Клініка «MedicoMente» становить програму лікування наркоманії індивідуально.  Терапія пацієнта проводиться тільки в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Етапи терапії включають:

 

 • Мотивацію
 • Детоксикацію
 • Психотерапію
 • Аверсивну терапію
 • Ібогаін терапію
 • Додаткову терапію (опціонально)
 • Імплант (опціонально)

 

На складання плану комплексної терапії впливають такі чинники: стать, вік, загальний стан здоров’я, соціальне оточення, психотип, риси характеру пацієнта.

Чому ми?

Фахівці нашого центру супроводжують пацієнта починаючи від екстреної детоксикації в умовах стаціонару до стійких результатів, що ведуть до перемоги над наркотиками.

 

Використовуємо власні ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи і індивідуальний підхід.

 

Часто пацієнти стикаються з проблемами амбулаторного, медикаментозного лікування наркоманії або переклад на інші види залежностей.  Зняття препаратами «ломки» не веде до одужання, а тільки погіршує стан наркозалежного пацієнта.

 

Наша клініка вбереже від таких проблем, тому що  проводиться лікування наркоманії в стаціонарі і тільки комплексно.  Умови – максимально комфортні (рівень готелю 4 + *).

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайс-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 

Варто відзначити привілеї від нашого центру:

 

 • Цілодобовий контроль фахівців;
 • Приватна власність, безпека;
 • Лікування супутніх захворювань;
 • Широкий штат лікарів (з досвідом більш 10 років і міжнародної стажуванням);
 • Сучасне обладнання за критеріями МОЗ України;
 • Трансфер з ж / д вокзалу і аеропортів м.Києва.

 

Ми разом з вами, ми націлені на результат – відновлення особистості, здоров’я, життя!

 

Ознайомтеся з програмою терапії на безкоштовній консультації за телефоном +38 095-550-85-25!

 

Не боріться самостійно, Ви – не самотні, зверніться до нас!

Інші процедури

Лікування від героїну

Проблема наркозависимости имеет десятки причин и последствий. Задача нашей клиники – найти пути решения как можно быстрее, эффективнее и в достойных условиях!

Детальніше
Лікування наркотичної залежності в стаціонарі

Проблема наркозависимости имеет десятки причин и последствий. Задача нашей клиники – найти пути решения как можно быстрее, эффективнее и в достойных условиях!

Детальніше
Лікування від спайсової залежності

Проблема наркозависимости имеет десятки причин и последствий. Задача нашей клиники – найти пути решения как можно быстрее, эффективнее и в достойных условиях!

Детальніше
Лікування залежності від марихуани

Проблема наркозависимости имеет десятки причин и последствий. Задача нашей клиники – найти пути решения как можно быстрее, эффективнее и в достойных условиях!

Детальніше