Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Боротьба з депресією, нові напрями та методики її лікування актуальні вже багато років. Темпи життя, стреси, особисті трагедії та суспільно-соціальна обстановка стають постійним джерелом душевних переживань та тривог. Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Що таке Кетамін?

Кетамін – медичний анестетик, що застосовується в анестезіології для наркозу та/або як знеболювальне в екстрених випадках. Вітамін «К», або «кет», як часто називають ці ліки, випускається у вигляді безбарвної рідини в ампулах або флаконах. У медицині Кетамін застосовується вже понад 50 років, але як антидепресант став застосовуватися зовсім недавно. Було досліджено, що за допомогою навіть однієї терапії із застосуванням даного препарату можна отримати значний та досить швидкий вплив на пацієнтів, у яких спостерігається затяжна депресія, що не піддається іншим видам традиційного лікування.

Властивості препарату

Речовина активно впливає на підсвідомість пацієнта, глибоко занурюючи їх у світ власних переживань. Кетамін у невеликих дозах вводить пацієнта з депресією в стан трансу або сновидінь, тим самим спричиняючи значний терапевтичний та антидепресивний ефект. Вищі дозування – психоделічні – можуть викликати сильний дисоціативний ефект і занурити людину в сильні внутрішні переживання. Однією з переваг кетамінової терапії є те, що навіть перший сеанс дає виражений позитивний ефект.

 

 

На пацієнтів із суїцидальними нав’язливими думками швидка дія препарату, у порівнянні з звичайними антидепресантами, може врятувати життя та стати першим кроком до одужання, повернути його до повноцінного життя.

 

 

Кетамінова терапія дала позитивні результати при лікуванні:

 

  • Психоневрозів;
  • Тривожних та нав’язливих станів;
  • Суїцидальних думок;
  • Посттравматичних стресових розладів;
  • Депресивних станів різного генезу.

 

 

Також, Кетамінова терапія може давати позитивний ефект і при тривалих болючих відчуттях як наслідок проявів мігрені, фіброміалгії, нейропатії, при ревматоїдному артриті, для пацієнтів, яким не допомогли запропоновані раніше методи традиційного лікування. Має гарний лікувальний ефект при бронхіальній астмі, залежності від алкоголю, наркотиків та інших психоактивних речовин.

 

 

Завдяки таким результатам, Кетамінова терапія набирає популярності у вітчизняних та закордонних клініках. Пацієнти, на яких не діє стандартний протокол лікування, можуть отримати реальну допомогу. Статистика ефективності препарату становить близько 75%.

Дія препарату

Під впливом Кетаміну регенеруються пошкоджені ділянки мозку, стимулюючи відновлення нейронних зв’язків між клітинами, які були порушені сильними емоційними та/або стресовими станами, як наслідок депресією різного характеру. У порівнянні з існуючими антидепресантами препарат впливає абсолютно на іншому рівні системи нейротрансмітерів. Кетамін «відключає» частину функцій нейронів і «стимулює» ділянки мозку, що відповідають за емоції та сприйняття відчуттів.

 

 

Дуже важливим є те, що в період лікування пацієнти зі зниженою здатністю до навчання та інтелектуальної діяльності на тлі депресії стають більш сприйнятливими до психотерапії. Це дозволяє більш ефективно працювати з хворим, щоб досягти максимально якісної та тривалої ремісії. Індивідуальний підбір дозування під час введення препарату дозволяє досягти психоделічного стану свідомості.

 

 

Мозок «перезавантажується» у новому сприйнятті свідомості, досягається ефект трансформації стану пацієнта. Кетамінова психотерапія викликає переосмислення та переоцінку ситуацій, самосвідомості та життєвих орієнтирів. Пацієнт переживає внутрішній підйом, усувається стан тривожності та пригніченості. Людина стає більш впевненою в собі, контактною, врівноваженою, позитивно мислячою, творчо активною і духовно відкритою. Починає знижуватися рівень внутрішнього дискомфорту та напруженості, підвищується самооцінка, закладається новий життєвий зміст, покращуються взаємини з іншими людьми.

Чи існують побічні ефекти від прийому Кетаміну

Даний препарат практично не має побічних ефектів, оскільки має мінімальну токсичність. Під час сеансу Кетамінової терапії пацієнти часто відзначають умиротворений стан, зникають страхи, настає спокій та стан емоційного піднесення. Можливо також виникнення відчуттів тепла, почуття легкого занепокоєння, іноді може з’явитися сухість у роті, короткочасний головний біль, можливо, незначне коливання артеріального тиску.

 

 

Дуже важливим є правильне виведення пацієнта зі стану дисоціації, щоб не допустити негативних наслідків цього стану, які можуть виникнути у разі самостійного застосування препарату. Тому дуже важливо проводити лікування під наглядом фахівців в умовах медичного центру. Не бажано після проведення процедури керувати транспортом найближчу добу.

 

 

Спрощене використання Кетаміна як звичайний психотропний засіб, без психотерапевтичного супроводу, може бути набагато менш ефективним і призводить до втрати основного потенціалу кетамінової терапії. В цілому ж, сучасними дослідженнями демонструється безпека та відсутність звикання до даного препарату, його висока ефективність при лікуванні психічних та психотичних розладів.

Кетамінова терапія в клініці «МедікоМенте»

Перед початком Кетамінової психотерапії пацієнт обов’язково проходить повну діагностику та огляд у терапевта. Проводиться сеанс первинної психологічної консультації. Після збору всіх анамнестичних даних призначаються сеанси кетамінової терапії, які відбуваються паралельно із сеансами психотерапії.

 

 

Сеанс кетамінової терапії зазвичай триває 40-90 хвилин і проводиться на тлі внутрішньовенної інфузії препарату – крапельниці. Курс кетамінової терапії дуже часто складається з 4-6 крапельниць. Мікродози кетаміну зазвичай вводяться один або два рази на тиждень, а у разі гострих депресій та больових станів – щодня. Відповідно до спостережень, лікувальний процес може продовжуватись у подальші дні, тижні та місяці після закінчення курсу лікування.

 

 

Позитивний результат від терапії може тривати від трьох до п’яти тижнів після закінчення курсу, іноді ефективність препарату зберігається 12 і більше тижнів у разі використання малих дозувань Кетаміну при одноразовому застосуванні, а при великих дозах системного застосування – ефект більш тривалий, і може зберігатися рік і більше. Під час терапії можливий прояв забутих або витіснених раніше негативних емоцій, пов’язаних із минулим травматичним досвідом. Все це може спричинити сильні переживання у пацієнта, що є частиною лікувального процесу та усувається за допомогою психотерапії.

 

 

Лікування депресивних станів проводиться комплексно з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Кетамінова терапія проводиться під строгим контролем фахівців нашої клініки, т.к. препарат внесений до спеціального реєстру наркотичних та психотропних речовин. Перед початком сеансів кетамінової терапії пацієнт ознайомлений із можливими побічними ефектами та не має протипоказань.

 

 

Клініка «MedicoМente» гарантує безпечне застосування Кетамінової психотерапії в умовах спеціалізованого стаціонару Європейського рівня.

 

 

Важлива інформація!

 

Примусова терапія у нашому центрі не застосовується.

Лікування добровільне, усвідомлене, а отже – ефективне!

 

 

Чому наші умови у пріоритеті?

 

  • Ліцензовані послуги з використанням найновішого обладнання (стандартизація МОЗ України).
  • Цілодобовий контроль лікарів-фахівців.
  • Конфіденційність та безпека.
  • Широкий штат лікарів, які мають досвід міжнародної практики.
  • Відсутність «лікарняної» атмосфери завдяки затишку та якості обслуговування.

 

 

Калькуляція послуг складається індивідуально з урахуванням рівня розміщення, загального соматичного та психічного стану на момент надходження супутніх захворювань. Є пакетні програми.

 

Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

 

Як до нас записатися:

 

 

+ 38(095) 550-85-25

 

info@medicomente.com

 

https://medicomente.com/kontakty/

 

Ми в соцмережах, Телеграм, Вайбер, Вотсап

 

 

Наша адреса: Київськая область, Бориспільський район, с/з Гнідинська, с/т «Калина», вул. Медова, 10. Метро Славутич (Дачі Осокорки).

 

Геолокація – https://goo.gl/maps/P43nf3pTq55z9d3c6 

 

Трансфер з вокзалів та аеропортів м. Києва за домовленістю.

 

 

У нас є знання та досвід, щоб ви відчули радість та унікальність кожного прожитого дня!

 

Ми допоможемо вам стати щасливою та впевненою в собі людиною!

 

 

Ліцензія на медичну практику наказ МОЗ України від 04.04.2019 р. №726 «Про ліцензування медичної практики», видана Міністерством охорони здоров’я України.

 

Ліцензія Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, на право провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Протокол засідання робочої групи від 20.06.2019 року.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше