Лікування наркоманії Харків або як “МедікоМенте” допомагає клієнтам із Харкова!

Наркотична залежність: що це таке?

На сьогодні дуже поширена проблема наркотичної залежності, яка вимагає особливої ​​уваги.

 

Наркотична залежність – це важке захворювання, що супроводжується патологічним потягом до вживання наркотичних засобів і веде до часткового або повного руйнування органів і систем хворого, доводячи до загибелі.

 

Наркозалежний – пацієнт, який потребує кваліфікованої психологічної, наркологічної і терапевтичної допомоги лікарів.

 

Фахівці медичного центру «МедікоМенте» давно показали результативність лікування в умовах стаціонару.

Лікування наркоманії Харків | MedicoMente

Наша клініка знаходиться в тихому затишному котеджному містечку. Ось уже кілька років нам довіряють своє здоров’я пацієнти не тільки з Києва, але також з Харкова та інших міст України, яким ми допомагаємо успішно впоратися з наркотичною залежністю.

 

Попри велику кількість медичних центрів в Харкові, багато пацієнтів вважають за краще нас, оскільки їм важливий факт зміни обставини, можливість, при необхідності, пояснення свого від’їзду відрядженням і невисока ймовірність зустрічі знайомих людей.

 

Умови в клініці дуже комфортні, на рівні сучасного готелю:

 

 • наші палати затишно облаштовані;
 • доставляється харчування ресторанного типу;
 • є доступ до інтернету.

 

Стерильна чистота і сучасне обладнання лише можуть нагадувати пацієнту про те, що він знаходиться в медичному центрі.

 

Важливим фактором є анонімність. У клініці «МедікоМенте» дотримується найсуворіша конфіденційність – персонал підписує договір про нерозголошення, вихідні документи зашифровані.

 

Окрім безпеки з точки зору здоров’я, ми піклуємося і про те, щоб наш центр цілодобово охоронявся. Нас обслуговують дві охоронні компанії, які 24 години на добу проводять моніторинг і контроль клініки.

 

Якість послуг і ціна привертають в наш центр не тільки українських, а й іноземних пацієнтів. Вони вже знають, що отримають тут кваліфіковану допомогу і повернуться додому здоровими як фізично і психічно. Лікарі клініки вільно говорять на різних іноземних мовах, у нас гості з-за кордону відчувають себе як вдома.

Лікування наркотичної залежності. Чому стаціонар?

Ефективне лікування залежності від наркотичних засобів припускає знаходження в умовах спеціалізованого стаціонару. Пацієнт з моменту надходження й до моменту одужання (виписки) має перебувати в медичному центрі. Наша клініка надає якісну і кваліфіковану допомогу людям з будь-яких країн та міст.

 

Забезпечити реальні та стабільні результати при лікуванні наркотичної залежності може тільки спеціалізований наркологічний стаціонар, фахівці якого, володіють сучасними методиками.

 

Тільки в стаціонарі клініки можливі:

 

 • проведення експертної діагностики;
 • цілодобовий моніторинг;
 • контроль всіх етапів лікування.

 

У зв’язку з активним розвитком комп’ютерних технологій, з використанням додатків для відеозв’язку, на сьогодні, провести онлайн консультацію не складає труднощів.

 

На попередній онлайн консультації фахівець нашої клініки:

 

 • визначить проблему, ступінь її вираженості;
 • складе попередній план лікування;
 • обумовить терміни перебування в комфортному стаціонарі медичного центру.

 

За результатами онлайн консультації ми зможемо скласти попередній розрахунок вартості лікування.

Харків’яни! Як до нас доїхати?!

 • Для жителів першої історичної столиці України – міста Харкова, в разі поїздки в наш медичний центр на автомобілі, необхідно просто прокласти маршрут по Гео з сайту:
  08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.
 • У разі, якщо Ви будете добиратися до Києва на залізничному транспорті, Ви можете скористатися послугами поїзда “ІнтерСіті +”, який трохи більше, ніж за 4 години доставить Вас по маршруту Харків – Київ. Орієнтовна вартість квитка на поїзд 400-500 гривень.
  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: https://www.uz.gov.ua/
 • Можливо добиратися повітряним транспортом. Літак доставить Вас в один з аеропортів столиці: “Жуляни” або “Бориспіль”, які знаходяться рівновіддалено від нашого центру – в 30 хвилинах їзди. Вартість квитка орієнтовно 1200-1500 гривень, враховуючи витрачений час і вартість поїздки – на машині може бути дорожче!
  Детальна інформація про квитки на літак: аеропорт “Харків” https://hrk.aero/; аеропорт “Жуляни” https://iev.aero/; аеропорт “Бориспіль” https://kbp.aero/ru/glavnaya/
 • Також детальний маршрут по Києву на громадському транспорті: Вам необхідно доїхати до метро “Славутич” (зелена гілка), на зупинці сісти на міський автобус №64, або маршрутне таксі №452, час проходження залежності від завантаження дороги – в середньому 15-20 хвилин (інтервал руху кожні 20 хвилин). Наш медичний центр перебувати по вулиці проходження міського транспорту, зупинка “Калина” (в 100 метрах від зупинки).

 

При надходженні на стаціонарне лікування іногородніх пацієнтів, ми можемо організувати зустріч на залізничному вокзалі, в аеропорту, або автостанції міста Київ. Наш співробітник зустріне Вас в зазначеному місці (заздалегідь обумовленому) і відвезе в медичний центр.

 

У разі додаткових питань або попередніх консультацій, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії клініки «МедікоМенте» в Києві +38(095)550-85-25.

 

Залишаючи клініку «МедікоМенте» у людини в житті завжди є нові цілі й плани в життя. Він має точну установку, що наркотики несуть зло, горе, втрату здоров’я, відкидаючи їх зі свого життя.

 

Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близької людини відвідати нашу клініку – ми вас докладно проінструктуємо і не залишимо в біді.

 

Записатися до нас просто:

 

 

Ми разом із вами, ми націлені на результат – відновлення здорової, повноцінної, тверезого життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Медикаментозне лікування наркоманії в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Проблема наркоманії з кожним роком стає все більш актуальною як в Україні, так і в цілому світі. Кількість наркозалежних постійно збільшується, як і вибір наркотичних засобів. Наркотична залежність є небезпечною медико-соціальною проблемою й може призвести до найгірших наслідків. Хвороба може проходити у кілька стадій і дуже важливо якомога раніше звернутися…

Детальніше
Кетамінова терапія в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Відносно недавно для боротьби з депресією лікарями успішно застосовували препарат Кетамін – анестезуючий засіб з вираженою знеболювальною дією, який дав позитивні результати в лікуванні психічно нестабільних станів.

Детальніше
Комплексний підхід – найбільш ефективний метод для лікування розладів сну

Порушення сну – це загальне поняття, яке має на увазі проблеми із засинанням, уривчастий сон і ранній підйом. Інсомнію сприймають як захворювання в тому випадку, коли симптоми завдають значного дискомфорту загальному стану людини, оскільки для деяких людей навіть тригодинний сон може бути нормою.

Детальніше
Комплексне лікування – найбільш ефективний метод боротьби з панічними атаками

Панічна атака – це невротичний розлад, що виражається у нападах тривоги та незрозумілого страху у поєднанні з соматичними симптомами.

Детальніше