Відгук пацієнта про якість лікування в клініці у порівнянні з реабілітаційними центрами

 

Всім привіт. Я вже другий раз пройшов лікування від наркозалежності. Перший раз я був в реабілітаційному центрі, зараз я пройшов лікування в клініці «МедікоМенте». Лікування тут мені дуже сподобалося, тут зовсім інший рівень, абсолютно інший підхід. Як відношення медичних братів, медичних сестер, лікарями – таке відчуття що спілкуєшся з друзями. Тут дуже комфортно, я коли перший раз приїхав, я мало не розплакався, я почав розуміти скільки грошей це коштує, скільки батьки готові «зарядити» щоб я вилікувався.

 

Пройшов лікування – буквально 10 днів. Але за ці 10 днів ти розумієш, хто дійсно готовий тобі подзвонити – щось навирішувати, якщо ви розумієте про що я, а хто дійсно подзвонить поцікавитися як твої справи, де пропав. Буквально дві людини це зробили, ти починаєш розумієш коло свого спілкування. Справа не в тому наркоман або НЕ наркоман, справа не в цьому, а справа в тому – що ці люди справді не наркомани. А решта з ким я 10-15 років знаком, стирчать як і я, я в минулому. І я вірю, і я дуже впевнений, що все змінилося.

 

Саме лікування в клініці проходить просто, немає ніяких загонів з психіатрами, у тебе завжди є право вибору. Але особисто я раджу виконувати всі рекомендації, виконувати всі рекомендації і призначення. Вони дуже допомагають. Особливо електротерапію, гіпноз, терапію «відрази», в загальному всім раджу.
Я змінився, мені сподобалося лікування, дійсно сподобалося. Якщо порівнювати з «ребухамі» (реабілітаційними центрами), це набагато вище. Там тебе заганяють, у тебе немає ніякого права вибору. Там, немає можливості вилікуватися, там у тебе нічого не питають, там неважливо, хочеш ти чи ні, ти зобов’язаний робити. А ти природно не хочеш, це людська натура, ти йдеш проти цього. А тут ти дійсно розумієш, що все в твоїх руках і ти це береш.
Дякую всім! 

Інші статті