Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування пивного алкоголізму

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Специфіка пивної залежності

Пивний алкоголізм – найпоширений вид алкогольної залежності. Пивна залежність може розвиватися протягом кількох років із переходом на більш міцні напої та переростати в важкі стадії алкоголізму.

Пивний алкоголізм: причини і фактори

Пивна залежність небезпечна специфічним ставленням суспільства до вживання пива. Сприймати це як проблему, причому вимагаючу лікування, як ризик здоров’ю та життю людини – заважають фінансові компанії які яскраво та цікаво представляють пиво на ринку. Пиво пропонується, як напій що втамовує спрагу, але при цьому замовчується, що в кожній пляшці міститься 50-100 грам! чистого спирту. Людина з реклами з запітнілим келихом в руці не сприймається як потенційний алкоголік. А небезпека реальна.

 

Причини вживання пива:

 

 • Популярність
 • Дешевизна
 • Спадковий алкоголізм
 • Зняття напруги, стресу
 • Угамування спраги
 • Компанії з пивним «ухилом».

Стадії алкогольної залежності

0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання невеликих порцій пива (до літра) з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію пивної залежності.

 

1 стадія: психічна залежність від алкоголю (нав’язливе бажання вживання пива, збільшення дози (більше літра), втрата реакції організму на надлишок спиртного).

 

2 стадія: фізична і психічна залежність (систематичне вживання пива в зв’язку з гормональними порушеннями, перехід на міцні напої, похмільний синдром, запої, алкогольний психоз).

 

3 стадія: фізіологічні зміни – крайня ступінь залежності (відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживанні спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення).

 

Лікуванням пивного алкоголізму можна зайнятися на будь-якому з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти стійкого і позитивного результату.

Симптоми пивного алкоголізму

Ознаками пивного алкоголізму можуть стати фактори:

 

 • фізіологічні ( «пивний» живіт, головні болі, набряклість);
 • поведінкові (агресія, конфліктність, асоціалізації);
 • психологічні (заперечення проблеми, апатія, депресії).

 

Якщо ви помітили систематичне вживання пива у великих кількостях або будь-який з цих симптомів, то відразу звертайтеся на консультацію до нарколога. Фахівці клініки допоможуть мотивувати людину, полегшать і прискорять лікування пивний алкогольної залежності.

Наслідки залежності від пива

Пивний алкоголізм позначається на всіх внутрішніх органах:

 

 • порушення серцево-судинної системи (потовщені стінки серця, розширення порожнини серця – так зване «пивне серце», некрози серцевого м’яза, інфаркти);
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту (гастрит, панкреатит, гепатит, цироз печінки, порушення функції нирок);
 • порушення роботи мозку (загибель клітин мозку, епілепсія, ураження зору і слуху);
 • порушення гормонального фону і репродуктивної функції (ожиріння, у чоловіків – збільшення грудей, таза, відкладення жирових тканин за жіночим типом, у жінок – огрубіння голосу, поява щетини і вусів);
 • порушення нервової системи (невропатія, головний біль).

Лікування пивного алкоголізму в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування пивної залежності починається з безоплатної первинної консультації психотерапевта – нарколога, який надає допомогу пацієнтові протягом усього курсу терапії.

 

Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму – тести на алкоголь, лабораторні аналізи, додаткові обсследованія УЗД, ЕКГ, огляди та консультації терапевта, профільних лікарів (за необхідностю).

 

Складається детальний план лікування, відновлення і реабілітації.

 

Етапи лікування:

 

Клініка «MedicoMente» проводить підтримуючу терапію протягом року у вигляді консультацій і спостережень після повного позбавлення від пивного алкоголізму та відновлення організму.

 

 

У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, терапія проводиться виключно в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ) з розміщення, харчування, охороною, іншого.

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, і стану при надходженні та програми лікування.

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10Ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше