Режим роботи під час карантину

 

Клініка сучасної аддіктології MedicoMente в умовах карантину продовжує працювати в цілодобовому режимі. Якщо вам або вашим близьким потрібна професійна допомога лікарів нарколога, токсиколога і психіатра, звертайтеся в будь-який час доби. Кваліфіковані послуги ви зможете отримати в повному обсязі.

 

Карантин – стресова ситуація для людей з залежностями

 

Обмеження, пов’язані з оголошеним в Україні карантином, перехід на віддалену роботу, заборони на виїзд з міста і вимушена самоізоляція дозволяють знизити ризики поширення коронавірусу. Однак ці ж чинники часто стають причиною психологічного та емоційного дискомфорту, загострення низки захворювань. Для людей, що мають залежність від алкоголю або наркотичних препаратів, карантин стає поштовхом до вживання.
Усвідомлюючи це, наша команда прийняла рішення не змінювати режим роботи під час карантину. Всі, кому потрібна наша допомога – хворі та їх близькі люди, які змушені перебувати в «умовах вживання» в одній квартирі з залежною людиною, не залишаються наодинці зі своєю проблемою.


Наші фахівці продовжують надавати безкоштовні онлайн консультації по скайпу тим, хто знаходиться на вимушеній самоізоляції, і ведуть прийом відвідувачів в клініці для тих, хто цього потребує:

 

  • негайної детоксикації;
  • фізичного і психічного відновлення;
  • психотерапевтичної підтримки.

 

Своєчасна професійна допомога дозволяє попередити ускладнення від вживання, а також рецидиви. Наші фахівці допоможуть відновити нормальне фізіологічне самопочуття в короткі терміни (детоксикація під наркозом), а також допоможуть впоратися з депресією, яка виникла в результаті карантину. Психіатри і психотерапевти допоможуть впоратися з негативними емоціями і думками, повернутися до тверезого життя.

 

Безпека послуг понад усе

 

Зберігаючи колишній графік роботи, ми доклали максимум зусиль, щоб наш персонал і відвідувачі були захищені від можливого зараження коронавірусом.

 

  • Ми проводимо регулярну (кілька разів на день) дезінфекцію всіх приміщень клініки рекомендованими ВООЗ і МООЗ засобами.
  • Прийом, а також всі медичні маніпуляції, процедури проводяться фахівцями, які використовують засоби індивідуального захисту органів дихання (маски) і рук (рукавички). Після кожного відвідувача ЗІЗ замінюються, а використані – утилізуються.
  • Пацієнтам клініки видаються бахіли, маски. Всі відвідувачі клініки проходять процедуру дезінфекції рук.
  • Щоб виключити черги і очікування, ми пропонуємо нашим пацієнтам перед візитом записатися на прийом. Запис здійснюється через форму сайту або по телефону.

 

Ми і раніше ретельно дотримувалися умови конфіденційності, захищаючи пацієнтів від зустрічей і спілкування. Режим роботи під час карантину продовжує цю практику: наші клієнти повністю захищені від контактів з третіми особами.

 

Важливо: персонал клініки проінформований про заходи протидії поширенню коронавірусу. Ми діємо відповідно до затвердженого алгоритму, що застосовується до людей з підозрою на COVID-19. Їм пропонується звернутися в спеціалізований медичний заклад для проходження тесту і спрямованої терапії.

 

Інші статті