Пацієнт з України: історія Аліси

 

Всім привіт, Я Аліса! Я перебуваю в клініці МедікоМенте. І я можу сказати, що я в шоці, тому що, то що зі мною тут сталося, вразило мій розум і мою душу. Я приїхала сюди досить у важкому стані, у мене було три суїцидальні спроби піти з життя. Я сама по собі залежна людина. У мене були алкогольні передозування. Я пила дуже багато алкоголю, і пила дуже багато таблеток зверху, і намагалася піти з життя таким чином. Коли я приїхала в цю клініку, мені було дуже погано, у мене вже була накопичена глибока депресія, яка була досить глибока, я постійно плакала, перестала їсти, перестала нормально спати. Мені нічого не хотілося, у мене була повна апатія до життя, і взагалі до всього.

 

Коли я сюди приїхала, я звичайно по перше офігела від сервісу, взагалі мені дуже сподобалося яка тут обстановка, тут реально відчуття, неначе ти вдома. Дуже добре ставлення до тебе, до мене точніше людей (персоналу). Дуже велика турбота, дуже велика опіка, і дуже сильна підтримка, що не менш важливо для таких пацієнтів як я, складних і важких.

 

Розповім окремо про досвід Ібогаін.Для мене це було дуже страшно, але дуже продуктивно. Я не витримала вісім годин, як багато хто витримує, я дівчина я витримала 3 години, але мені вистачило. Тому що, ті ілюзії які я бачила, це були пережитки моїх дитячих травм, через які я опинилася там, на тому дні, з якого мені довелося вибиратися, до приїзду в клініку. Ібогаін дійсно чистить розум, це дивно, це реально шок особисто для мене. Я не думала що таке буває, правда. Таке відчуття, що з мого мозку почистили все сміття яке там було. Плюс медикаментозне втручання – правильне, це все дало результат.

 

На сьогоднішній день, пройшов всього лише тиждень. За тиждень я стала іншою. Я стала спокійною, у мене немає апатії, у мене з’явився апетит, я відчуваю себе живою справжньою. Я відчуваю що я хочу творити, тому що я ще й творець. Я реально дуже вдячна МедікоМенте, за те, що ці люди роблять заради інших людей. Тому що, це реальний порятунок. І раджу кожному у кого є проблеми з залежністю, а залежність є у багатьох, знайти спокій всередині себе, за допомогою такого засобу як Ібогаін і клініки МедікоМенте.

 

З Вами була Аліса. До побачення. Дякую.

 

Інші статті