Пацієнт з США: історія Олександра

 

Добридень! Мене звуть Олександр, я зі Сполучених Штатів Америки.

 

У мене дійсно були великі проблеми з моєї залежністю. Спочатку я курив траву, потім став приймати кокаїн, потім почав палити крек. Життя ставало для мене дуже травмуючим і темним, мене звільнили з роботи. Я не був хороший з моїми батьками, зіпсувалися відносини з рідними. Мої друзі почали відвертатися від мене, моє життя зіпсувалася.

 

Я приїхав в клініку MeдікоМенте в листопаді. Починаючи із зустрічі в аеропорту, знаходження в клініці, обслуговування, медичний персонал, все абсолютно – приголомшливо. Дуже турботливі люди, які хочуть бачити, як ти поправляєшся, іноді це важко для нас (наркоманів в стадії відновлення) зрозуміти. Ви сприймаєте це як втрату, ви думаєте, що втратили щось в житті, коли зізналися в своїй залежності. Повірте мені, це не так, це нова дорога до одужання.

 

Коли я приїхав сюди, мене зустріли в аеропорту співробітники які працюють тут. Ми поїхали в клініку, мені розповіли про моє лікуванні, про те, як воно буде проходити. Близько тижня мені проводили внутрішньовенні інфузії, різні аналізи крові, щоб підготувати до Ibogain терапії. Ibogain терапія – це було щось дуже хвилююче і нове для мене. Це було не стільки хвилювання, скільки природна стабілізація і відновлення самого себе. Те, що Ibogain робить з медичної точки зору, він повертає дофамінові клітини в стан до залежності. Коли мені дали Ibogain, мужики (і глядачі відео), це було щось. Мій мозок почав думати по-іншому, я почав розуміти, як мені потрібно тепер надходити в життя. Я точно зрозумів, що мені потрібно робити в житті, щоб піти від своєї залежності і вступити на нову дорогу з чистим розумом. Це реально відмінний досвід.

 

Їжа тут відмінна, доставляється з ресторанів, холодильник завжди заповнений. Можна використовувати пральну, тобі насправді тут все перуть, самі ви нічого не робите. Все було чудово. Після Ibogain терапії та відновлення, після психічного і фізичного відновлення.

 

Співробітник клініки возив мене на екскурсію по Києву. Я бачив чудові місця, дуже гарне місто. Ми ходили в ресторан, кілька разів. Дуже професійний і дуже чудовий медичний персонал. Від Сергія Олександровича до Галини, Юлії та всіх, хто тут працює, вони дуже, дуже допомагають. Я рекомендую це лікування дійсно всім, хто хоче знайти себе, хто хоче побачити життя новими очима. Тут дійсно допомогли мені це зробити.

 

Повторюся, медичний персонал – видатний, розуміння, абсолютно все. Абсолютно все, від мого приїзду в Україну до мого від’їзду з України, все було відмінно, місце в якому я відчував себе самим, мені було комфортно. Тепер у мене є нові цілі, я хочу воз’єднатися зі своєю родиною. Я хочу знайти нову роботу або відновитися на свою попередню роботу. Я просто хочу, щоб люди побачили нового мене, тому що всі знали мене як Олександра наркомана. Тепер я повністю змінився, завдяки MeдікоМенте, вони дійсно врятували моє життя.

 

Якщо у вас є які-небудь питання, ви можете зв’язатися зі мною, американський номер +1 (954) 9988882. Я безпосередньо направлю вас до головного лікаря клініки Сергія Олександровича, він вам добре пояснить весь процес з медичної точки зору, я розповім вам свій особистий досвід лікування в клініці. Якщо у вас є будь-яка залежність, від пристрасті до наркотиків, до ігрової залежності, алкоголю, і інші залежності, звертайтеся в цю клініку, вони вам допоможуть, і вони дійсно дадуть вам тверезий погляд на життя.

 

З найкращими побажаннями до вас. Мене звуть Олександр, Сполучені Штати. До зустрічі!

 

Інші статті