Пацієнт з Італії: історія Алекса

 

Сьогодні мій останній день тут, і я повертаюся додому. Я провів тут десять днів, десять днів повної гармонії, повного співробітництва, емпатії, співчуття, великої, великої, великої уваги і професіоналізму. Ціни дуже низькі! Ми говоримо про 320 євро в день або 3200 євро за десять днів, все включено. Ліки, їжа. Їжу ви можете обирати із меню італійського ресторану. Це не такі відходи як в інших клініках. Доктор Сергій – фантастичний чоловік, як і всі інші співробітники: доктор Наталі, Галліна, доктор Андрій і інша медсестра Наталія.

 

Перебувати тут мені було дуже, дуже, дуже добре, і я хочу сказати вам одну дуже важливу річ. Дивно, коли я був в іншій клініці, кожен раз, коли мені доводилося йти, я відчував себе погано, у мене були проблеми. Я навіть відмовлявся від усього, тому що я не хотів приймати багато препаратів в останній день. І навіть якщо я не хотів приймати їх, мені давали їх у вигляді напоїв, приховуючи це від мене. І я кажу вам, що насправді, в день мого від’їзду я завжди був як ганчірка, і я прийшов додому і відчував себе як ганчірка. Хлопці, скажіть мені, що відбувається з нами, коли ми повертаємося додому, і ми слабкі, і відчуваємо себе як ганчірка? Ми думаємо, що від цього є тільки одні ліки – почати вживати знову.

 

Тут цього не відбувається. Як ви можете бачити, пройшло десять днів, і я відчуваю себе неймовірно, я дійсно відчуваю себе неймовірно. Я дуже задоволений лікуванням, яке я пройшов тут. Я дуже задоволений тим, як вони впоралися і як бездоганно мені допомогли. Хлопці, я хочу сказати вам: «Не ходіть в інші клініки, а приходьте в MedicoMente»! Тому що доктор Сергій – відмінний доктор, і він був єдиним доктором, якого я поважав, коли був в інших клініках.

 

Я прийшов до висновку, будь сильним і сміливим, і якщо тобі потрібно, я готовий. Якщо хочете, можете зв’язатися зі мною, і доктор передасть вам мій контакт. Отже, коли якийсь італієць захоче зв’язатися з цією установою, ця установа надасть вам мій номер телефону, щоб ви могли поговорити з італійцем, одним наркоманом, який зіткнувся з 35-річною залежністю. У спільнотах і поза ними, всередині і зовні клітин, і, нарешті, тепер я вільний. Дякую, хлопці, дякую, персонал, дякую клініці MedicoMente. Чао.

 

Інші статті