Пацієнт з Іспанії: історія Антоніо

 

Добрий день. Я пацієнт з Іспанії, мені 35 років, і з 14 – 15 років у мене почалися багато видів залежностей, особливо коноплі, екстазі і кокаїну. І інші речовини. Через все, що сталося зі мною, моє життя пішло, спочатку мені було добре, потім гірше і гірше.

 

Що я можу сказати вам, моя сім’я була розбита, у мене було багато проблем з батьком, проблеми з моїм дядьком, і ці проблеми були кожен день, і в кінці кінців, після перебування в центрі, в якому я був 8 років тому, я знайшов жінку свого життя. Тоді все починалося дуже добре спочатку, але у мене був рецидив, і вона вже допомогла мені, і знову рецидив, вона допомагала мені, і настав час, коли більше цього не можна було робити, ви розумієте, що не можете так продовжувати, ви повинні припинити це в корені, сказати «ні» і стояти твердо на своїй перемозі. Я був в депресії, сумний, зломлений, без бажання жити, намагався щось зробити, поки я не зрозумів, що втратив, я втратив все, але, слава Богу, я знайшов вашу клініку і доктора в Києві і спасибі доктору Сергію, тому що з вашою допомогою ми просунулися вперед, і сьогодні, прямо зараз, я очищений від наркотиків.

 

З тих пір, як я прибув, з боку співробітників клініки була дуже гарна увага від зустрічі в аеропорту до моменту прощання. Обслуговування було неймовірним, все дуже професійно з дуже сучасним обладнанням, все йде як по маслу, все дуже нове, дуже чисте і дуже охайне, відмінна пральня гладила одяг, все дуже і дуже професійно, завжди було помічено, коли ми повинні були бути разом на деяких типах процедур, були присутні любов, терпіння і довіра. Це дійсно цінно. І незважаючи на те, що ця клініка нова, все виглядає дуже добре, і завдяки досвіду, який я перейняв звідси, тут дуже і дуже хороші професіонали. Також хочу зазначити, що всі зручності всередині абсолютно нові, Wi-Fi, ідеальна їжа, весь персонал на 10, і ще я хочу сказати, що я дуже радий побувати тут, я рекомендую всім з Іспанії або звідки-небудь ще, але якщо з Іспанії, ви можете зателефонувати мені, і я можу пояснити все і щоб у вас не було недовіри коли все йде добре, все проходить, і все працює як механізм. А також мені надали перекладача, який був зі мною на кожній процедурі. Я також можу сказати, і я можу гарантувати, що лікарі мають стрижень, досить потужний для того, щоб допомогти нам боротися з наркоманією. І кожна процедура , кожне видалення опіатів, були досконалими, професійними, і я можу тільки сказати велике дякую за все, що ви зробили для мене, тут, велике дякую всьому персоналу і я буду сумувати за вами. Цілую вас всіх.

 

Інші статті