Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Що таке абстинентний синдром при наркотичної залежності?

Для початку, давайте дамо визначення і розберемося, що таке абстинентний синдром (синдром відміни, ломка) – різке погіршення фізичного і психічного стану наркозалежного при різкому зниженні дози або на тлі повної відмови прийому наркотичних або психоактивних речовин. Терміни, що вживаються хімічні речовини вбудовуються в обмінні процеси організму (метаболізм), а, їх нестача розцінюється організмом як загрозливий стан, тим самим викликаючи специфічні симптоми.

Симптоматика абстинентного синдрому

При абстинентному синдромі можуть проявлятися такі фізіологічні та психологічні симптомокомплекси:

 

 • тривожні стани, спонтанна агресія, галюцинації;
 • порушення рівноваги та координації рухів;
 • зміна конвергенції, звуження або розширення зіниці;
 • розлад шлунково-кишкового тракту, нудота, блювота, діарея;
 • чергуюче перезбудження / пригнічення стану;
 • виражені соматичні зміни;
 • болі в суглобах, м’язові спазми;
 • тремор кінцівок, аж до судоми;
 • озноб, гіпергідроз, виражене потовиділення;
 • порушення і серцевого ритму;
 • безсоння, нав’язливі та суїцидальні думки.

 

 

Якщо Ви відчуваєте які-небудь з перерахованих симптомів або їх сукупність, що є проявом абстинентного синдрому – не відкладаючи звертайтеся до спеціалізованого медичного закладу до профільних фахівців. Сильна «ломка» може викликати: зупинку дихання і порушення роботи серця, що може привести до загибелі людини.

 


Екстрене (невідкладне) купірування (зняття) наркотичної абстинентної симптоматики «ломки» може врятувати життя!

Методи зняття наркотичної абстиненції «ломки»

Купірування гострого абстинентного синдрому (зняття ломки) проводиться в кілька етапів і включає комплекс заходів:

 

 • детоксикація (специфічна і неспецифічна): виведення психоактивних речовин та їх метаболітів з організму людини;
 • болезаспокійлива терапія: зняття ломки із застосуванням спазмолітиків, протисудомних, знеболювальних препаратів;
 • седативна терапія: зняття тривожних станів із застосуванням седативних і психотропних препаратів (в терапевтичній дозі), психотерапевтичні мотиваційні сеанси;
 • інфузійна терапія: відновлення балансу вітамінів, іонної та водної рівноваги, протективнного впливу функцій внутрішніх органів із застосуванням кардіо-, нейро-, вазо-і гепатопротекторів;
 • фармакологічний (медикаментозний) сон: найбільш безпечний метод зняття наркотичної ломки – пацієнт знаходиться в стані штучного сну, не відчуває больової симптоматики, а підтримку необхідних процесів і функцій організму контролюються фахівцями;
 • УБОД (ультрашвидкий опіоїдна детоксикація): використання прямих блокаторів опіоїдних рецепторів (налтрексон, налоксон), здійснюється під наркозом в палаті інтенсивної терапії (від 8 до 12 годин) під наглядом лікаря анестезіолога. (Є протипоказання).

Зняття метадонової ломки (абстиненції)

Метадонова ломка має свою специфіку і проходить важче і довше на відміну від будь-якої іншої опіоїдної, навіть героїнової. Абстиненція іноді триває до 2-3 місяців і характерна тривалим відновлюваним періодом. Після зняття гострої фази метадонової ломки слід головний етап – відновна терапія, що вимагає одночасного комплексного підходу спрямованого на якнайшвидше відновлення порушених / втрачених функцій.

 


Лікарі нашої клініки мають високу кваліфікацію й успішний багаторічний досвід в лікуванні залежності від метадону, а так само пацієнтів з метадоновою абстиненцією.

Усунення абстиненції від наркотичних речовин в MedicoMente

Всі процедури по зняттю абстинентного синдрому починаються безпосередньо після встановлення типу наркотиків (їх сукупності), ступеня залежності, толерантності, стану організму, проводяться додаткові діагностичні обстеження і лабораторні дослідження.

 


Наші лікарі мають достатній досвід і кваліфікацію, що гарантує безболісне, швидке та комфортне зняття наркотичної ломки.

 


Всі процедури з усунення наркотичної абстиненції, «ломки» проводяться згідно з міжнародними протоколами на обладнанні експертного рівня, із застосуванням оригінальних медичних препаратів.

 

 

Після зняття гострого стану абстинентного синдрому, пацієнт проходить терапію з психотерапевтом-наркологом, який допоможе мотивувати людину до чистого та вільного життя, під час лікування наркотичної залежності (наркоманії) аж до повного його одужання. Психотерапевтична підтримка здійснюється протягом всього курсу лікування, проводяться сімейні сеанси, надалі амбулаторні контрольні візити.

 

 

Наша клініка не проводить примусове лікування, а зняття ломки та подальше лікування здійснюються виключно в умовах спеціалізованого ліцензованого стаціонару, що гарантує повний контроль за станом пацієнта, ефективність проведених процедур, і надалі – стійкий результат лікування.

Умови в клініці «МедікоМенте»

Швидкому купіруванню абстинентної симптоматики, зняттю ломки, повної відмови від прийому наркотиків і повноцінному відновленню організму, сприяють умови розміщення в нашій клініці, вони відповідають готелю 4 * плюс.

 

 • Зручні палати: 1-3-х місні, рівня Люкс і VIP.
 • Харчування згідно з меню ресторану.
 • Повна конфіденційність перебування.
 • Фізіотерапевтичні процедури та лікування.
 • 24/7 охорона і відеоконтроль.
 • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
 • Спортивний і тренажерний зал.
 • Власна палата інтенсивної терапії.
 • Суворе дотримання медичних протоколів.

 

 

Розрахунок вартості детоксикації, зняття абстинентного синдрому і подальшого лікування і відновлення організму складається відповідно до прайсу-листа клініки для кожного пацієнта індивідуально і залежить від курсу лікування і стану організму під час вступу.
Наш повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 


Записатися на безоплатну консультацію або госпіталізацію в стаціонар клініки, можна одним з таких способів:

 

 • заповнити зручну форму на сайті клініки: https://medicomente.com/kontakty/
 • відправити запит на E-mail: info@medicomente.com
 • зателефонувати за номером телефону: +38(095)550-85-25 або +1(754)209-92-22

 

 

Ми знаходимося на лівому березі міста Києва, за 30 хвилинах їзди від центру: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10. (район Осокорки дачі, Вишеньки, Золоче)

 

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

 

 

Зняття ломки – це перший важливий крок до щасливого життя!

Уявіть собі: життя без наркотиків – реальність!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів і систем організму.

Детоксикація при наркотичній інтоксикації, отруєння – купірування гострого загрожувального для життя стану, проводиться в екстреному порядку, в умовах спеціалізованого стаціонару.

Наркотичні речовини викликають сильне отруєння організму, а передозування може призвести до межових станів і навіть до смерті
Якщо ви помітили такі ознаки у Вашого близького на тлі приймання будь-яких наркотичних або фармакологічних речовин, то знайте, детоксикація необхідна в екстреному порядку, діяти потрібно терміново:

 

 • блідість слизових та шкірних покривів;
 • втрата свідомості;
 • відсутність реакції на зовнішні подразники;
 • перебої роботи серця;
 • зупинка дихання;
 • судоми.

 


Окрім гострих станів, детоксикація потрібна і при абстинентній симптоматиці (ломка), синдрому відміни.

Для чого і як довго проводиться детоксикація від наркотиків

Детоксикація спрямована на подолання фізичної залежності до наркотичних речовин будь-якого походження.

 


Цілі проведення детоксикації:

 

 • нейтралізація отруйного впливу речовини;
 • очищення організму від психоактивних речовин і їх похідних;
 • зняття абстинентного синдрому;
 • відновлення функцій органів і систем постраждалих від впливу нарковмісних субстанцій.
 • відновлення обмінних процесів, гомеостазу, імунітету.

 


Правильно проведена детоксикація прискорить і полегшить лікування залежно від наркотичних речовин, допоможе швидше досягти позитивних результатів, стійкою і тривалої ремісії.

 

 

Тривалість детоксикації від наркотичних речовин залежить від:

 

 • типу вживаного наркотику, сильнодійних речовин;
 • тривалості (стаж) і способу вживання;
 • ступінь залежності;
 • віку і статі пацієнта;
 • наявності супутніх захворювань;
 • стан при надходженні.

 

 

Перед початком детоксикації проводять стежать дослідження:

 

 • визначення виду наркотичних речовин;
 • ступінь залежності;
 • рівень інтоксикації;
 • толерантність організму до наркотику;
 • стану внутрішніх органів і систем;
 • сприйнятливість до медичних препаратів.

 


Отримані дані дозволять визначити подальшу тактику безпосередньо самої детоксикації.

 


Лікарі нашої клініки на високому професійному рівні проведуть комфортну, безболісну й ефективну детоксикацію від наркотиків.

Методи детоксикації (детокс) організму від наркотиків:

 • Специфічна детоксикація (процедури із застосуванням медикаментозних препаратів седативного, противосудорожного, знеболюючого, спазмолітичну дію) – за допомогою специфічних медичних препаратів і сорбентів нейтралізується дія наркотику, прискорюється його розпад і виведення. Організм заповнюють вітамінами, загальнозміцнюючими препаратами, специфічними гепатопротекторами, ноотропами, ін.;
 • Медикаментозний сон (безпечний метод з пролонгованим впливу, всі процедури проходять під час глибокого фармакологічного сну, в якому знаходиться пацієнт, проходить під строгим контролем фахівців клініки) – прояви абстиненції та інші неприємні стани проходять безболісно і без шкоди самому самого пацієнт;
 • Ультрашвидкий опіоїдна детоксикація – УБОД (проводиться виключно в спеціалізованій палаті інтенсивної терапії, пацієнт знаходиться в глибокому наркозі під апаратним моніторингом і підтримки, під контролем лікаря анестезіолога, триває протягом 8-12 годин) – в організм, за допомогою спеціального дозуючого обладнання вводяться прямі антагоністи опіатів і блокатори опіоїдних рецепторів (налоксон, налтрексон) та інші фармакологічні препарати для корекції загального стану.

 

 

Додатково, за рекомендацією фахівців, проводять:

 

 • апаратну фільтрацію крові (плазмаферез, гемадсорбції);
 • нейрометаболічну терапію;
 • відновлення нейротрансмітерної балансу;
 • електронейрокраніо стимуляцію і модуляцію;
 • лазерне та ультрафіолетове опромінення крові;
 • загальнозміцнювальні процедури.

 

 

Детоксикація від різних наркотиків (опіатів (героїн, метадон), стимуляторів і психотропних речовин) проводиться згідно з міжнародними протоколами, із застосуванням унікальних авторських методик на експертному обладнанні.

 

 

Після проведення детоксикації, при наркоманії проводиться детальний психоаналіз, індивідуальні психотерапевтичні сесії з психотерапевтом-наркологом, що допоможе мотивувати пацієнта на повноцінне лікування, домігшись повного одужання. Така підтримка здійснюється не тільки в перебігу лікування наркотичної залежності в стаціонарі, але і після виписки пацієнта, проводяться контрольні візити та курси сімейної психотерапії.

 

 

Наша клініка, категорично не проводить примусове лікування, а детоксикація, в слідстві прийому наркотичних і психоактивних субстанцій проводиться тільки в умовах стаціонару, що гарантує повний контроль за станом пацієнта, високу ефективність лікування і стійку ремісію.

Протипоказання для проведення ультрашвидкий опіоїдної детоксикації (УБОД, турбодетокс):

 • гострий інсульт;
 • гострий інфаркт;
 • гострі ураження легень;
 • гострі патології та захворювання серця, нирок, печінки;
 • гострі психіатричні розлади та статуси;
 • тромботичні порушення периферичних судин;
 • вагітність;
 • особливі рекомендації та контроль для дітей / підлітків.

 

 

Звертаємо Вашу увагу, що детоксикація, безпосередньо як і саме лікування, динамічна корекція, проводиться під пильним контролем досвідчених фахівців: психіатрів, наркологів, анестезіологів, лікарів терапевтичного профілю. Проводиться постійний контроль і моніторинг стану пацієнта на всіх його етапах перебування в клініці (лабораторні аналізи, ЕКГ, УЗД).

Умови перебування в нашій клініці

Якісної детоксикації та одужанню, сприяють не тільки професіоналізм лікарів клініки, рівень медичного обладнання та устаткування, використання оригінальних фармакологічних препаратів, а й умови розміщення – вони впевнено відповідають готелю 4 * плюс:

 

 • Зручні палати: 1-3-х місні, рівня Люкс і ВІП.
 • Харчування згідно з меню ресторану.
 • Повна конфіденційність перебування.
 • Фізіотерапевтичні процедури та лікування.
 • 24/7 охорона і відеоконтроль.
 • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
 • Спортивний і тренажерний зал.
 • Wi-Fi, кабельне TV.
 • Комфортний внутрішній дворик.

 

 

Ціна детоксикації від наркотиків, подальшого лікування і відновлення організму складається відповідно до прайсу – листу клініки. На загальну вартість курсу детоксикації та лікування в клініці, впливає: стан пацієнта під час вступу, супутні патології та захворювання, вид наркотику і шляхи його застосування, умови розміщення в клініці.


Наш повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися на безоплатну консультацію або госпіталізацію в стаціонар клініки, можна одним з таких способів

 

 • заповнити зручну форму на сайті клініки: https://medicomente.com/kontakty/
 • відправити запит на E-mail: info@medicomente.com
 • зателефонувати за номером телефону: +38(095)550-85-25 або +1(754)209-92-22

 

 

Ми знаходимося на лівому березі міста Києва, за 30 хвилинах їзди від центру: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10. (район Осокорки дачі, Вишеньки, Золоче)

 

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

Давайте розв’язувати проблему разом, адже Ви та Ваше здоров’я унікальні!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Профілактика алкоголізму: чому це важливо

Через те, що алкоголізм – це тяжке психічне хронічне захворювання (різновид наркоманії), що характеризується пристрастю до вживання алкогольних напоїв, то запобігання цього згубної залежності вимагає особливої уваги, рівня кваліфікації клініки та медичного персоналу.

 


Існує багато чинників призводять до цього захворювання:

 

 • Проблеми зі здоров’ям;
 • Спадковість;
 • Соціальне оточення;
 • Депресивні розлади
 • Особистісні характеристики;
 • Доступність алкоголю.

 


Захворювання спостерігається у всіх вікових, гендерних та соціальних групах, а значить профілактика спрямована на опрацювання та виправлення причин залежності.

Цілі профілактики алкоголізму

Проводиться профілактика алкоголізму з метою запобігання формування у людини залежно до алкогольних напоїв, збереження життя і здоров’я, допомоги в процесі лікування і на реабілітаційному етапі позбавлення від алкоголізму.

Види профілактики алкоголізму

Профілактика алкоголізму ділиться на такі типи:

 

 • Первинна – попереджувальна – запобігання інтересу і тяги до алкоголю (виробляє психологічно негативне ставлення до вживання спиртних напоїв і будь-яких інших психоактивних речовин). Особливо націлена на дітей, підлітків, молодь.
 • Вторинна – терапевтична – виявлення і лікування людей з алкогольною залежністю на всіх стадіях. Націлена на пацієнта, його сім’ю і найближче оточення.
 • Третинна – реабілітаційна – попередження рецидивів, формування сприятливого середовища для відновного етапу терапії. Направлена на пацієнтів, які одужують.

Методи профілактики алкогольної залежності

Використовуються такі методи:

 

 • Формування нового ставлення до укладу життя та позитивного ставлення до здорового способу життя.
 • Мотивація на соціальну контактність і взаємодопомога в сім’ї, на роботі, навчанні.
 • Формування поведінкових тактик і розвиток стійких до стресів психічний, особистісних, фізичних ресурсів.
 • Формування навичок у протидії до вживання алкоголю, роз’яснювальна програма про вплив алкоголю на організм дитини, підлітка, жінки.
 • Програма формування мотивацій до свідомого відмови від спиртних напоїв.
 • Складання платформи з розвитку та інтересам: спорт, хобі, подорожі, робота, рукоділля.

 


Питаннями профілактики алкоголізму займаються наші досвідчені лікарі-психотерапевти.

 

 

Важливо!

 

Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близької людини відвідати нашу клініку «MedicoMente – ми вас докладно проінструктіруем і не залишимо в біді.

У клініці немає примусових заходів медичного характеру.

Етапи лікування алкоголізму в клініці

Якщо вже є необхідність в лікуванні алкогольної залежності, а не тільки в її первинній профілактиці, то фахівці наша клініки «MedicoMente» оперативно займуться цим завданням.

 


Лікування починається з безоплатної первинної консультації. Прийом веде лікар нарколог-психотерапевт, який надає допомогу пацієнтові з першої зустрічі та до закінчення курсу лікування.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму, аналізи, тести на алкоголь, УЗД, ЕКГ, огляд терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування та реабілітації:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • аверсивна терапія;
 • ібогаін терапія (опціонально);
 • додаткова терапія (опціонально);
 • імплант (опціонально).

 


Клініка «MedicoMente» проводить підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) – консультації та спостереження, навіть після повного позбавлення від алкоголізму.

Умови в нашій клініці

У нашій клініці терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання. Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2, 3-х місні просторі палати готельного рівня комфорту.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань, а за необхідністю – лікувальний, за призначенням лікаря.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фізіотерапія.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта клініки «MedicoMente» (м.Київ) індивідуально згідно з прайс-листом клініки, програми лікування і його стану під час вступу. Є в наявності Пакетні послуги.

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводиться в Києві, а точніше: 

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 

Профілактика алкогольної залежності – впевнений крок до здорового способу життя не тільки окремої людини, але, і цілої нації!
Зробимо цей крок разом!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Підлітковий алкоголізм, з чим маємо справу

Підлітковий (дитячий) алкоголізм – важка психічна залежність з переходом в хронічну стадію (різновид токсикоманії), що характеризується пристрастю до вживання алкогольних напоїв особами підліткового віку. Скрутний з виявлення та лікування, небезпечний по швидкості формування фізичної й психічної компонентів залежно, з важкими медико-соціальними та медико-біологічними наслідками вид алкоголізму.

Причини алкогольної залежності

Алкоголізм у підлітка (дитини) є наслідком таких причин:

 

 • психологічні чинники (депресія, почуття самотності та нерозуміння в родині, інтерес, вплив однолітків, неможливість відмови, реклама алкоголю, наслідування старшим і бажання швидше вирости, які зловживають алкоголем родичі);
 • фізіологічні чинники (слабка опірність організму, що росте, швидке звикання і зростальниа толерантність до алкоголю);
 • соціальні чинники (доступність, популярність, постійна і повсюдна реклама алкоголю, соціальне оточення)
 • сім’я (батьки – алкоголіки, найчастіше вживання слабоалкогольних напоїв не сприймається небезпечними для дитини).

 Підліткова алкогольна залежність розвивається інтенсивніше ніж у дорослих, тому що багато органів та системи тільки формуються, що стає основною проблемою в лікуванні й відновленні організму.

 


Лікування підліткової алкогольної залежності вимагає особливої делікатності та високого професіоналізму лікарів.

Стадії алкогольної залежності

Випивати підліток може почати з інтересу, «за компанію» і тут завдання батьків, вчителів і найближчого оточення не упустити момент, відразу звертатися за допомогою до фахівців в спеціалізовану медичну клініку.

 


0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання підлітком (дитиною) невеликих порцій алкоголю (наприклад: пиво, слабоалкогольні напої, алкогольні коктейлі) з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію залежності.

 


1 стадія: психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: нав’язливе бажання вживання алкоголю, перехід на великі дози й міцні напої, втрата відповідної реакції організму (нудота, блювота) на надлишок алкоголю зміна толерантності й реактивності до алкоголю.

 


2 стадія: фізична і психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: систематичне вживання спиртних напоїв у зв’язку з соматичним станом, гормональними порушеннями, похмільний синдром – запої, алкогольний психоз, делірій.

 


3 стадія: фізіологічні зміни – крайній ступінь залежності. Характерні риси: відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживаній спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення (деградація особистості, незворотні ураження центральної нервової системи, головного мозку, шлунково-кишкового тракту, кровоносної системи та ін. органів).

 


Лікуванням алкоголізму можна зайнятися на будь-який з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти стійкого результату.

Симптоми алкогольної залежності

Ознаки вживання алкоголю підлітком:

 

 • характерний запах алкоголю;
 • втрата координації;
 • агресія;
 • зміна оточення (сумнівні компанії) ;
 • проблеми з навчанням, конфлікти в навчальному закладі;
 • асоціальний спосіб життя;
 • зміна звичок і потреб;
 • заперечення проблеми, спроби виправдатися;
 • неохайність;
 • пропадає речі та цінності з дому.

 


Будь-який з цих симптомів повинен насторожити й, якщо виникли підозри, то відразу звертайтеся на консультацію до лікаря нарколога. Фахівці клініки допоможуть розібратися в ситуації, діагностувати проблему, мотивувати підлітка до лікування.

Наслідки вживання алкоголю підлітками

Будь-який алкоголь згубний для зростаючого організму!

 


Він не дає шансів вирости повноцінним психічно і фізично!

 


Деградують всі органи й системи, закладається функціональна деформація організму маленької людини:

 

 • Шлунково-кишковий тракт (гастрит, дистрофія і цироз печінки);
 • Гормональна регуляція (цукровий діабет, панкреатит);
 • Серцево-судинна система (міокардіодистрофія – незапальне ураження серцевого м’яза, варикозне розширення вен);
 • Психіка (важкі психічні захворювання);
 • Вища нервова діяльність (зниження мозкової активності, погіршення пам’яті, формування пристрасті до алкоголю);
 • Поведінкова деградація (призводить до раннього статевого життя, вагітності, супутніх захворювань, таким як СНІД, венеричних та інфекційних захворювань).

 


Лікування підліткового алкоголізму, як і дитячого – багатопрофільна завдання, з якою успішно справляються наші фахівці.

Детально про лікування підліткового алкоголізму в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Процес лікування алкоголізму у підлітків починається з безоплатної первинної консультації.

 


Прийом веде лікар нарколог, який надає допомогу підлітку (дитині) з першої зустрічі та до закінчення курсу терапії. Враховуються всі особливості дитячої та підліткової психіки. При необхідності проводяться сімейні сеанси психотерапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму. Аналізи, тести на алкоголь, УЗД, ЕКГ, огляд у терапевта та інших профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування і подальшої реабілітації.

 


Проводяться такі етапи лікування підліткового алкоголізму в клініці:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • медикаментозна терапія з урахуванням віку пацієнта і стадії залежності;
 • додаткова терапія (опціонально за показаннями).

 

 

Клініка «MedicoMente» проводить підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень навіть після повного позбавлення від алкогольної залежності.

 


У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться комфортному стаціонарі, що гарантує контроль одужання і 100% результат. У клініці максимально комфортні умови розміщення (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1-3-х місцеві, палати Люкс і ВІП рівня.
 • ресторанне харчування, а при необхідності – дієтичне.
 • 24/7 охорона і спостереження.
 • повна конфіденційність.
 • масаж, фізіотерапія.
 • лаунж-зона для відпочинку і спілкування.
 • спортивний і тренажерний зал.
 • Wi-Fi, кабельне TV.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні.

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 

Записатися до нас просто:

 


 

Прийом проводиться в Києві, а точніше:

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.

 

 

Довіртеся досвідченим лікарям нашої клініки!
Ми повернемо тверезу, повноцінне життя і здоров’я вашій дитині!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Отруєння алкоголем і / або його сурогатами може завдати серйозної шкоди здоров’ю людини, і навіть стати причиною його загибелі. Вчасно надана допомога фахівцями нашої клініки “MedicoMente” (м.Київ) допоможе максимально швидко усунути алкогольну інтоксикацію (токсико-дисметаболічний синдром) і запобігти ускладненням для організму людини.

Причини алкогольної інтоксикації

Причинами алкогольної інтоксикації можуть стати ряд факторів:

 

Ступені і форми абстиненції (інтоксикації)

За тяжкості впливу на організм алкогольна інтоксикація має такі ступені:

 

 • Легкий ступінь (вміст алкоголю в крові – від 0,5 до 1,5 проміле) – психічні порушення.
 • Середній ступінь (вміст алкоголю в крові – від 1,5 до 2,5 проміле) – неврологічні та психічні порушення.
 • Важка ступінь (вміст алкоголю в крові – від 2,5 до 5 і більше проміле) – ураження центральної нервової системи, внутрішніх органів і систем, що ведуть до загибелі організму.

 За характером протікання інтоксикація буває:

 

 • Гостра (при одноразовому вживанні великої кількості алкоголю);
 • Хронічна (при постійному (систематичному) вживанні алкоголю).

Симптоми та наслідки алкогольної інтоксикації

Все ступеня отруєння внаслідок вживання алкоголю вимагають спостереження, але важка форма алкогольної інтоксикації – термінової невідкладної допомоги лікаря нарколога та анестезіолога-реаніматолога – фахівців клініки “Medicomente” (м.Київ).

 


При наступних симптомах потрібно втручання кваліфікованої медичної допомоги:

 

 • Блювота;
 • Судоми;
 • Втрата свідомості;
 • Затримка / зупинка дихання;
 • Порушення роботи серця;
 • Блідість шкіри.

Лікування абстиненції (інтоксикації) в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Кваліфікована медична допомога при інтоксикації алкоголем необхідна в найкоротші терміни.

 


Наша клініка проводить:

 

 • екстрені процедури (виведення з запою) в палаті інтенсивної терапії, під цілодобовим медичним наглядом і з дотриманням суворої анонімності,
 • детоксикацію організму від токсинів і продуктів розпаду алкоголю за допомогою власних ліцензованих оригінальних методик,
 • усунення симптомів алкогольного отруєння,
 • відновлення і реабілітацію всього організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 


Після зняття гострого стану, пацієнтові пропонується пройти консультацію у лікаря нарколога, який допоможе виявити причини й наявність алкогольної залежності. Допомога пацієнту виявляється з першої зустрічі та до закінчення курсу лікування алкогольної залежності. При необхідності проводяться сімейні сеанси терапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму, аналізи, тести на алкоголь, УЗД, ЕКГ, огляд терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування і подальшої реабілітації.

 


Проводяться такі етапи лікування алкоголізму в клініці:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • медикаментозна терапія;
 • додаткова терапія (опціонально).

 


Строго враховується вік пацієнта і стадія залежності!
У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

Профілактика отруєння алкоголем

Профілактика алкогольної залежності – це важливий крок до тверезого, повноцінного життя та збереження здоров’я. Наркологи-психотерапевти нашого центру «MedicoMente» (м.Київ) дають докладні рекомендації пацієнтам в цьому питанні.

 

 

Ось деякі:

 

 • Категорична відмова від будь-яких алкогольних напоїв з будь-якого, навіть найважливішого / гіркого приводу.
 • Зміна соціального оточення на користь тих, хто підтримує тверезість свою і вашу.
 • Зміна життєвих інтересів на здорові: спорт, хобі, подорожі.

Наші умови:

Умови розміщення та перебування в клініці – комфортабельні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1-3-х місцеві, палати Люкс і ВІП рівня.
 • ресторанне харчування, а за необхідністю – дієтичне.
 • 24/7 охорона та спостереження.
 • повна конфіденційність.
 • масаж, фізіотерапія.
 • лаунж-зона для відпочинку й спілкування.
 • спортивний і тренажерний зал.
 • Wi-Fi, кабельне TV.

 Ціна на послуги, що надаються для кожного пацієнта індивідуальна і складається відповідно до прайс-листа клініки, курсу лікування і стану при надходженні.
Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 


Записатися до нас просто:

 

 • за телефоном +380 (95) 550 8525 або
 • поштою (info@medicomente.com) або
 • заповнити форму https://medicomente.com/kontakty/

 


 

Прийом проводиться в Києві, а точніше: 

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 


Алкогольна інтоксикація вимагає делікатного підходу і лікування.
Досвідчені лікарі нашої клініки готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Обов’язковим етапом лікування алкогольної залежності – провести правильну детоксикацію (зняття інтоксикації як наслідок вживання алкоголю і його сурогатів).

 


Детоксикація при алкогольної залежності передбачає наступні заходи:

 

 • нейтралізація і виведення спиртів і продуктів їх розпаду;
 • очищення організму від екзогенного алкоголю і токсинів;
 • купірування абстинентного синдрому або синдрому відміни;
 • попередження «алкогольного делірію».

Коли детоксикація необхідна

Отруєння спиртовмісними речовинами завжди вимагає проведення детоксикації, але бувають випадки, коли допомога повинна бути екстреною.

 


При наступних симптомах потрібна термінова кваліфікована медична допомога:

 

 • втрата свідомості, несвідомий стан (сопор, кома);
 • нудота, позиви до блювання, блювання;
 • м’язові посмикування м’язів (посмикування),
 • судоми, епілептичні припадки;
 • порушення або зупинка дихання;
 • нестабільна гемодинаміка: серцевого ритму, артеріальний тиск;
 • блідість шкірних покривів, висипання, гематоми;
 • порушення зору: двоїння, зниження конвергенції, інші порушення;
 • галюцинації й / або психози.

Методи алкогольної детоксикації

Процедура детоксикації – це екстрені невідкладні надання медичної допомоги, як наслідок екзогенної інтоксикації на тлі гострого отруєння організму алкоголем і / або його сурогатами, або хронічного інтоксикаційного синдрому.
Паралельно з самої детоксикацією, проводять повну діагностику органів і систем організму:

 

 • дихальної;
 • серцево-судинної;
 • екскреторної;
 • гормональної та гуморальної регуляції;
 • вищої нервової діяльності.

 

 

Обов’язково проводиться лабораторні аналізи і дослідження:

 

 • Загальний гематологічний аналіз;
 • Печінкові та ниркові проби;
 • Амілази та цукор крові;
 • Іонний склад крові;
 • Ревмапроби та специфічні маркери запалення;
 • Гормони крові;
 • Вірусні гепатити, ВІЛ та / або інші інфекційні захворювання при необхідності.

 

 

Найчастіше від цих даних залежить подальша тактика самої детоксикації та стабілізації вітальних функцій організму, застосовувані методики та комплекс заходів:

 

 • специфічні сорбенти;
 • інфузійні розчини;
 • фармакологічні препарати;
 • екстракорпоральні методики (плазмаферез, гемосорбція);
 • електро-нейро-краніо стимуляція і модуляція;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • інші методи.

 

 

Лікарі нашої клініки подбають про те, щоб процес детоксикації був максимально комфортним і при цьому зайняв мінімум часу.

 


Розглянемо методи:

 

 • Пом’якшення гострих алкогольних розладів – застосуванням седативних, протисудомних, протівотревожних, псіхостабілізующіх, снодійних препаратів – з метою зменшення тривожних станів і страху.
 • Збагачення організму вітамінами, іонами магнію, калію, кальцію, рідиною – для усунення зневоднення організму, нормалізації загального стану організму.
 • Використання специфічних гепатопротекторів для стабілізації роботи печінки і подальшого її відновлення.
 • Нейрометаболічні, ноотропні та судинні препарати для відновлення функції мозку.
 • Комплексна детоксикація організму від алкоголю, при цьому враховується наявність супутніх захворювань і загального стану пацієнта.

Детоксикація від алкоголю в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Алкогольну детоксикацію проводять поетапно:

 

 • збір первинного анамнезу та діагностика стану організму на момент надходження (аналізи, тести на алкоголь, УЗД, ЕКГ) ;
 • очищення організму від токсинів і метаболітів в палаті інтенсивної терапії, під цілодобовим динамічним наглядом лікаря анестезіолога-реаніматолога з використанням експертного обладнання;
 • проведення стабілізації й відновлення стану пацієнта з використанням оригінальних методик і медпрепаратів;
 • підготовка пацієнта до комплексного лікування алкогольної залежності.

 

 

Після проведеної детоксикації від алкоголю і стабілізації організму, пацієнтові пропонується пройти повний курс лікування під пильним контролем лікарів нарколога, психіатра, психотерапевта, які допоможуть виявити причини алкоголізму і мотивувати людину на подальший курс позбавлення від згубної залежності. Допомога пацієнту виявляється протягом усього курсу лікування, проводяться сімейні сеанси.

 

 

У нашій клініці примусове лікування не проводиться категорично, а детоксикація від алкоголю і терапія здійснюються виключно в спеціалізованому стаціонарі, що гарантує контроль і успіх одужання.

Наші умови:

Умови перебування і проживання в клініці – рівень готелю 4+★:

 

 • 1-3-х місцеві, палати Люкс і ВІП рівня.
 • Ресторанне харчування, а при необхідності – дієтичне.
 • 24/7 охорона і спостереження.
 • Повна конфіденційність.
 • Масаж, фізіотерапія.
 • Лаунж-зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, кабельне TV.
 • Спортивний і тренажерний зал.

 

 

Ціна лікування розраховується індивідуально, складається відповідно до прайсу-листа клініки, курсу лікування і стану при надходженні для кожного пацієнта.
Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

Будьте впевнені, ми з вами йдемо до однієї мети – твереза, здорове життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

 


Щоб процес зняття залежності протікав, яка мога легше і були виключені рецидиви, хворий повинен проходити лікування в стаціонарі. Лікарі нашої клініки «MedicoMente» проводять лікування пацієнтів з алкогольною залежністю у максимальному комфорті і безпеці для самого пацієнта, використовують сучасні методи лікування, досвід медичного персоналу та цілодобовий контроль допоможуть впоратися з настільки делікатною проблемою і перемогти залежність.

Які методи застосовуємо в “MedicoMente”

Методи лікування алкоголізму застосовуються такі:

 

 • Детоксикація – очищення організму від алкоголю і супутніх токсинів, виведення з гострих станів, стабілізація організму, допомога і попередження в розвитку абстинентного синдрому або синдрому відміни.
 • Психотерапія – підтримка лікаря – психіатра, психотерапевта на всіх етапах лікування алкоголізму (психокорекція, класичні методики, гіпноз, в т.ч. фармакологічний).
 • Медикаментозна терапія (ібогаін терапія, аверсивная терапія, імпланти).
 • Апаратна терапія – відновлення організму за допомогою сучасного спеціалізованого медичного та фізіотерапевтичного обладнання.
 • Додаткова терапія – лікування супутніх захворювань, фізіопроцедури, різні види масажу, лікувальна гімнастика, інше.

 

 

Розглянемо основні методи.

Детоксикація при лікуванні алкоголізму

Детоксикації відводиться важлива роль в якнайшвидшій очищення і початку відновних процесів в організмі.

 


У клініці ефективно застосовуються такі методики:

 


Пом’якшення гострих алкогольних розладів:

 

 • Інфузійна терапія з обов’язковим введенням противосудомних, противотревожних, седативних, снодійних, симптоматичних засобів, проводиться для зниження тривожності;
 • Для усунення наслідків зневоднення призначаються препарати збагачують організм магнієм, калієм і рідиною та іншими мікроелементами;
 • Для відновлення вітамінного балансу і нормалізації сну, призначаються вітаміни;
 • Для відновлення функцій печінки та її захисту призначаються гепатопротектори;
 • Нейрометаболіческая терапія – профілактика і лікування енцефалопатії, супутніх патологій.

 


Детоксикація організму – комплексна детоксикація із застосуванням нейролептиків, спазмолітиків, протисудомних, седативних, знеболювальних та психотропних засобів (в невеликому дозуванні) з обов’язковим урахуванням стану хворого, наявності супутніх хвороб, ступенем ураження внутрішніх органів.

Психотерапія при лікуванні алкоголізму

Психотерапія – найважливіший метод лікування від алкоголізму. З нього починається ефективний процес лікування. Перший прийом на безоплатної первинної консультації дає внутрішню мотивацію хворому, виявляються важливі чинники і внутрішні проблеми залежності.

 


Прийом веде психотерапевт, який надає допомогу пацієнтові з першої зустрічі і до закінчення курсу лікування. На всіх етапах лікування ставляться і вирішуються завдання пов’язані з розбором причин алкогольної залежності, повернення до тверезого життя, підтримка в закріпленні результату.

 


Психологічна підтримка надається і членам сім’ї хворого, близькому колі родичів та оточення.

 


В кожному окремому випадку лікар підбирає той психотерапевтичний метод, який дає максимально ефективний результат.

 


Використовуються:

 

 • психокорекція,
 • класична методика,
 • гіпноз (в т.ч. фармакологічний),
 • когнітивно-поведінкова терапія,
 • емоційно-образна терапія,
 • розслаблюючі методики.

 


Робота з психотерапевтом не менш важлива, ніж детоксикація і відновлення фізичного стану. Без психологічної допомоги лікарські препарати не завжди зможуть дати належного ефекту в повному обсязі. Завдяки психотерапії людині простіше позбутися від алкогольної залежності і закріпити отриманий результат.

 


Після закінчення основного курсу терапії проводиться психологічна підтримка пацієнта, попередження рецидивів, моніторинг свідомості, адаптація пацієнта до тверезого способу життя, сімейні сеанси.

 


У клініці психотерапія призначається спільно з лікувальною гімнастикою, різними видами масажу, фізіопроцедурами.

Медикаментозна терапія при алкоголізмі

Медикаментозні програми, які застосовуються в клініці:

 

 • Ібогаін терапія – використання алкалоїду природного походження для «перезавантаження» мозку, руйнування підсвідомих причин алкогольної залежності, зняття абстинентного синдрому;
 • Аверсивного терапія – терапія, що виробляє у хворого відразу до спиртного на рівні підсвідомості за рахунок формування негативного рефлексу до смаку, запаху і вживання в цілому спиртовмісних продуктів. Найчастіше для лікування застосовують препарати на основі дисульфіраму, еспіралі, що викликають непереносимість алкоголю на фізичному рівні. Лікування проводиться тільки під контролем лікаря для запобігання можливих ускладнень, з метою виключити всі протипоказання.
 • Імпланти – використання пролонгованої дії дисульфіраму або Еспераля (аналог) препаратів – блокаторів впливу алкоголю на біохімічному рівні (викликають реакцію на алкоголь у вигляді нудоти, блювоти, задишки, запаморочення, гіперемії і печіння шкірних покривів, і інших соматичних симптомів). Лікування проводиться тільки під контролем лікаря, щоб уникнути ускладнень, так як є і протипоказання.

Апаратна терапія при алкоголізмі

Відновлення організму за допомогою сучасного обладнання проводиться із застосуванням екстракорпоральних методів:

 

 • Плазмаферез (мікрофільтрація і часткове видалення плазми, що містить токсини, алергени, залишки медичних і наркотичних речовин),
 • Гемосорбция (позанирковим очищення крові від токсинів за допомогою сорбентів),
 • Дазерне та ультрафіолетове опромінення крові,
 • Електро-нейро-краніостімуляція і електро-нейро модуляція,
 • Лімфодренаж і пресотерапія.

 


Усі методи і процедури, які призначаються, проводяться досвідченими лікарями. Хворий перебуває під цілодобовим медичним контролем.

 


Контроль триває і після виписки. Протягом року, при необхідності і довше, проводиться контроль стану здоров’я, здійснюється підтримка і допомога у вирішенні виниклих труднощів.

Ми знаємо, як Вам допомогти!

Записатися до нас просто:

 

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

ВІП обслуговування при лікуванні наркотичної залежності

Лікування наркоманії вимагає делікатного підходу і уваги. Складні медичні процедури, особливості стану при надходженні, ступінь залежності – фактори, які впливають на загальний стан і настрій пацієнта. За умови ВІП розміщення ви маєте унікальну можливість отримувати спеціалізовану індивідуальну медикаментозну і психіатричну допомогу цілодобово, при необхідності спец.охрану, вишукане харчування, цілий ряд фізіотерапевтичних та регенеративно-відновлювальних методик. Умови нашого наркологічного центру виключать небажані контакти і можливості зривів.

ВІП обслуговування при лікуванні алкоголізму

Особливості лікування алкоголізму має ряд особливостей у вигляді виведення пацієнта із запою, невідкладної детоксикації або виявлення прихованих причин алкоголізму. Всі ці стани можна лікувати в комфортабельних умовах і під індивідуальним цілодобовим медичним наглядом наших фахівців. Лікарі нашого центру забезпечують пацієнтам безболісне і безпечне лікування алкогольної залежності від детоксикації в умовах реанімації до повного фізичного і психічного відновлення організму.

Лікування рівня ВІП в МедікоМенте

Підхід при лікуванні ВІП – комфорту клієнтоорієнтованості. При складанні терапевтичного курсу лікування і реабілітації робиться наголос на індивідуальні потреби і можливості клієнта.

 


Лікування від залежностей в умовах VIP проходить в умовах? які віддалено нагадують лікарняні. Тільки стерильна чистота, процедурні та фізіотерапевтичні кабінети нагадують клієнтові про знаходження в медичному центрі.

 


Маючи достатній досвід, ми можемо задовольнити найвибагливіші смаки і потреби пацієнтів.

 


Ми відкриті до розширення списку послуг, що надаються для максимального комфорту при лікуванні в нашій клініці “MedicoMente” (м.Київ).

 


На першому безкоштовному консультативному прийомі у лікаря-нарколога ви можете відразу обговорити необхідні умови розміщення, спеціалізовані методики і повний пакет додаткових процедур в наркологічному центрі.

Умови рівня VIP в МедікоМенте

VIP обслуговування клієнтів проводиться в максимально комфортних умовах (рівень готелю 5 + ★):

 

 • Палати класу Люкс / ВІП (двоспальне ліжко, балкон, сейф, ванна, холодильник, кондиціонер, кнопка виклику персоналу, WiFi, SmartTV);
 • Індивідуальне ресторанне харчування;
 • Індивідуальні заняття з гнучким графіком;
 • Тренажерний зал, фізіотерапія;
 • Сеанси масажу, послуги косметолога і омолоджуючі процедури;
 • Нейрометаболіческая і регенеративно-відновлювальна терапія;
 • Особистісно-орієнтування психотерапія з доктором наук, професором, член Президії Асоціації психіатрів і психоаналітиків України, член Європейського товариства гіпнозу в медицині (European Society of Hypnosis – ESH), представник від України в ESH, член міжнародного товариства гіпнозу (International Society of Hypnosis – ISH);
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу (плазмаферез, лазерне опромінення крові і багато іншого);
 • Найсуворіша конфіденційність;
 • Цілодобова охорона і спостереження.

Методи лікування в клініці “Medicoente” (м.Київ)

Лікування від алкогольної і наркотичної залежності починається з безоплатної первинної консультації. Прийом веде психотерапевт-нарколог, який надає допомогу клієнту з першої зустрічі і до закінчення курсу терапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму, аналізи, тести на алкоголь / наркотики, дослідження УЗД, ЕКГ, огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування та реабілітації.

 


Проводяться етапи лікування:

 

 • Мотивація;
 • Детоксикація;
 • Психотерапія;
 • аверсивного терапія;
 • Ібогаін терапія (опційно);
 • Додаткова терапія (опційно);
 • Імплант (опційно).

 


Клініка «MedicoMente» (м.Київ) проводить підтримуючу терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень навіть після повного позбавлення від алкогольної, наркотичної або інших видів залежності.

 


У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Записатися до нас просто:

 

 


Прийом проводиться в Києві, а точніше: 
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 

Ми готові допомогти вам позбавитися від важких залежностей в комфортних умовах і повернути тверезу повноцінне життя!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Лікування пивного алкоголізму

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Специфіка пивної залежності

Пивний алкоголізм – найпоширений вид алкогольної залежності. Пивна залежність може розвиватися протягом кількох років із переходом на більш міцні напої та переростати в важкі стадії алкоголізму.

Пивний алкоголізм: причини і фактори

Пивна залежність небезпечна специфічним ставленням суспільства до вживання пива. Сприймати це як проблему, причому вимагаючу лікування, як ризик здоров’ю та життю людини – заважають фінансові компанії які яскраво та цікаво представляють пиво на ринку. Пиво пропонується, як напій що втамовує спрагу, але при цьому замовчується, що в кожній пляшці міститься 50-100 грам! чистого спирту. Людина з реклами з запітнілим келихом в руці не сприймається як потенційний алкоголік. А небезпека реальна.

 

Причини вживання пива:

 

 • Популярність
 • Дешевизна
 • Спадковий алкоголізм
 • Зняття напруги, стресу
 • Угамування спраги
 • Компанії з пивним «ухилом».

Стадії алкогольної залежності

0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання невеликих порцій пива (до літра) з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію пивної залежності.

 

1 стадія: психічна залежність від алкоголю (нав’язливе бажання вживання пива, збільшення дози (більше літра), втрата реакції організму на надлишок спиртного).

 

2 стадія: фізична і психічна залежність (систематичне вживання пива в зв’язку з гормональними порушеннями, перехід на міцні напої, похмільний синдром, запої, алкогольний психоз).

 

3 стадія: фізіологічні зміни – крайня ступінь залежності (відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживанні спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення).

 

Лікуванням пивного алкоголізму можна зайнятися на будь-якому з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти стійкого і позитивного результату.

Симптоми пивного алкоголізму

Ознаками пивного алкоголізму можуть стати фактори:

 

 • фізіологічні ( «пивний» живіт, головні болі, набряклість);
 • поведінкові (агресія, конфліктність, асоціалізації);
 • психологічні (заперечення проблеми, апатія, депресії).

 

Якщо ви помітили систематичне вживання пива у великих кількостях або будь-який з цих симптомів, то відразу звертайтеся на консультацію до нарколога. Фахівці клініки допоможуть мотивувати людину, полегшать і прискорять лікування пивний алкогольної залежності.

Наслідки залежності від пива

Пивний алкоголізм позначається на всіх внутрішніх органах:

 

 • порушення серцево-судинної системи (потовщені стінки серця, розширення порожнини серця – так зване «пивне серце», некрози серцевого м’яза, інфаркти);
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту (гастрит, панкреатит, гепатит, цироз печінки, порушення функції нирок);
 • порушення роботи мозку (загибель клітин мозку, епілепсія, ураження зору і слуху);
 • порушення гормонального фону і репродуктивної функції (ожиріння, у чоловіків – збільшення грудей, таза, відкладення жирових тканин за жіночим типом, у жінок – огрубіння голосу, поява щетини і вусів);
 • порушення нервової системи (невропатія, головний біль).

Лікування пивного алкоголізму в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування пивної залежності починається з безоплатної первинної консультації психотерапевта – нарколога, який надає допомогу пацієнтові протягом усього курсу терапії.

 

Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму – тести на алкоголь, лабораторні аналізи, додаткові обсследованія УЗД, ЕКГ, огляди та консультації терапевта, профільних лікарів (за необхідностю).

 

Складається детальний план лікування, відновлення і реабілітації.

 

Етапи лікування:

 

Клініка «MedicoMente» проводить підтримуючу терапію протягом року у вигляді консультацій і спостережень після повного позбавлення від пивного алкоголізму та відновлення організму.

 

 

У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, терапія проводиться виключно в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ) з розміщення, харчування, охороною, іншого.

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, і стану при надходженні та програми лікування.

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10Ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Пріоритетність стаціонарного лікування алкоголізму в клініці «MedicoMente» м. Киев

Лікування алкоголізму в стаціонарі має ряд істотних переваг:

 

 • Детоксикація в спеціалізованій палаті інтенсивної терапії, виведення з запою;
 • Цілодобове медичне спостереження за станом пацієнта, контроль одужання;
 • Надання допомоги профільними фахівцями;
 • Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі, лікування супутніх захворювань;
 • Огорожа пацієнта від небажаних контактів які провокують або сприяють прийняттю алкоголю;
 • Використання ліцензованих оригінальних методик, міжнародних протоколів і індивідуального підходу;
 • Повна конфіденційність і безпеку на всіх етапах лікування;
 • Комфортабельні умови перебування;
 • Діагностика та терапія на сучасному обладнанні за Європейськими стандартами і критеріями МОЗ України.

Напрямки лікування алкогольної залежності в стаціонарі

Лікування алкогольної залежності проводиться в напрямках:

 

 • Психологічної мотивації і адаптації пацієнта;
 • Фізичної детоксикації і купірування гострих станів;
 • Медикаментозне і фізіотерапевтичному відновленні організму;
 • Підтримуюча терапія.

Етапи лікування алкоголізму в стаціонарі MedicoMente

На етапах лікування алкоголізму проводяться такі заходи:

 

 • Мотивація – виявлення проблеми, її прийняття і аргументація необхідності лікування (на першій консультації з лікарем-наркологом);
 • Діагностика – збір аналізів, апаратна діагностика, консультація терапевта і профільних фахівців;
 • Детоксикація – очищення організму від алкоголю, його сурогат і токсинів, що утворилися в результаті обмінних процесів, попередження розвитку абстинентного синдрому або синдрому відміни;
 • Психотерапія – супровід психотерапевта – нарколога на всіх етапах лікування;
 • Медикаментозна терапія (ібогаін терапія, аверсивная терапія, депо форми блокаторів «імпланти»);
 • Апаратна терапія – відновлення організму за допомогою спеціалізованого медичного та сучасного фізіотерапевтичного обладнання;
 • Додаткова терапія – лікування супутніх захворювань, фізіопроцедури, різні види масажу, лікувальна гімнастика.

 

 

Такий обсяг процедур, обстежень, діагностики і терапії оптимально проводиться в одному медичному закладі.

Відновлювальна терапія в “МедікоМенте”

Програма спрямована на досягнення і утримання стабільних результатів щодо відмови вживання спиртовмісних речовин:

 

 • Повне відновлення організму за рахунок медикаментозних і апаратних методик: плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж та інше на обладнанні експертного класу;
 • Психотерапевтична підтримка протягом усього курсу: виявлення причин залежності, попередження ускладнень і рецидивів, моніторинг свідомості, адаптація пацієнта до тверезого способу життя, сімейні сеанси і сесії.

 


Ми залишаємося в контакті з нашими пацієнтами і після повного одужання і виписки, в перебігу року, а, при необхідності і довше ми проводимо контрольні візити, здійснюємо підтримку і допомогу у вирішенні виниклих труднощів.

 

 

Важливо!


Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близьку людину відвідати нашу клініку «MedicoMente» — ми вас докладно проінструктіруем і не залишимо в біді.
У нашій клініці немає примусових заходів медичного лікування!!!

Чому ми впевнені в ефективності стаціонарного режиму лікування алкоголізму?

Стаціонар дає повний контроль над станом пацієнта чим полегшує і прискорює лікування. Фахівці нашого центру довели результативність терапії в умовах стаціонару. А умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2, 3-х місні просторі палати затишно облаштовані.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань пацієнта, а при необхідності – спеціальний лікувальний або дієтичне харчування за призначенням лікаря.
 • Найсуворіша конфіденційність.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фізіотерапія, масаж.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

 

Тільки стерильна чистота і сучасне обладнання можуть нагадувати людині про те, що він знаходиться в медичній установі.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта клініки «MedicoMente» (м.Київ) індивідуально згідно прайсу-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Є в наявності Пакетні послуги.

 


Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 


Зверніться в клініку прямо зараз і ми почнемо спільну боротьбу із залежністю!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Зняття наркотичного абстинентного синдрому | MedicoMente – Київ, Україна

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Детальніше
Детоксикація від нарковмісних препаратів в клініці “Medicomente” – Київ, Україна

Детоксикація від нарковмісних субстанцій і психоактивних речовин – важливий і обов’язковий етап лікування пацієнтів з наркотичною залежністю. На цьому етапі проводиться «очищення» організм від самих психоактивних речовин і токсинів утворюються на тлі їх розпаду. Адсорбція, виведення і нейтралізація продуктів їх деструкції. Купірування (зняття) гострого абстинентного синдрому, стабілізація фізіологічних функцій органів…

Детальніше
Профілактика алкоголізму в клініці MedicoMente – Київ, Україна

Профілактика алкогольної залежності, як і будь-який інший хронічної хвороби, важлива й обов’язкова. Профілактичні завдання спрямовані на зниження факторів веде до вживання алкоголю, раннє виявлення залежності та створення сприятливого соціального середовища для одужання пацієнта.

Детальніше
Лікування підліткового алкоголізму | MedicoMente – Київ, Україна

Підлітковий алкоголізм і його лікування – серйозна медико-соціальна проблема, важко сприймається як батьками, так і самими юними пацієнтами. Завдання нашої клініки “MedicoMente” – швидко, безпечно і безболісно допомогти у розв’язанні такої серйозної проблеми, вилікувати підлітка і допомогти його родині у виниклій біді.

Детальніше