Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

 


Щоб процес зняття залежності протікав, яка мога легше і були виключені рецидиви, хворий повинен проходити лікування в стаціонарі. Лікарі нашої клініки «MedicoMente» проводять лікування пацієнтів з алкогольною залежністю у максимальному комфорті і безпеці для самого пацієнта, використовують сучасні методи лікування, досвід медичного персоналу та цілодобовий контроль допоможуть впоратися з настільки делікатною проблемою і перемогти залежність.

Які методи застосовуємо в “MedicoMente”

Методи лікування алкоголізму застосовуються такі:

 

 • Детоксикація – очищення організму від алкоголю і супутніх токсинів, виведення з гострих станів, стабілізація організму, допомога і попередження в розвитку абстинентного синдрому або синдрому відміни.
 • Психотерапія – підтримка лікаря – психіатра, психотерапевта на всіх етапах лікування алкоголізму (психокорекція, класичні методики, гіпноз, в т.ч. фармакологічний).
 • Медикаментозна терапія (ібогаін терапія, аверсивная терапія, імпланти).
 • Апаратна терапія – відновлення організму за допомогою сучасного спеціалізованого медичного та фізіотерапевтичного обладнання.
 • Додаткова терапія – лікування супутніх захворювань, фізіопроцедури, різні види масажу, лікувальна гімнастика, інше.

 

 

Розглянемо основні методи.

Детоксикація при лікуванні алкоголізму

Детоксикації відводиться важлива роль в якнайшвидшій очищення і початку відновних процесів в організмі.

 


У клініці ефективно застосовуються такі методики:

 


Пом’якшення гострих алкогольних розладів:

 

 • Інфузійна терапія з обов’язковим введенням противосудомних, противотревожних, седативних, снодійних, симптоматичних засобів, проводиться для зниження тривожності;
 • Для усунення наслідків зневоднення призначаються препарати збагачують організм магнієм, калієм і рідиною та іншими мікроелементами;
 • Для відновлення вітамінного балансу і нормалізації сну, призначаються вітаміни;
 • Для відновлення функцій печінки та її захисту призначаються гепатопротектори;
 • Нейрометаболіческая терапія – профілактика і лікування енцефалопатії, супутніх патологій.

 


Детоксикація організму – комплексна детоксикація із застосуванням нейролептиків, спазмолітиків, протисудомних, седативних, знеболювальних та психотропних засобів (в невеликому дозуванні) з обов’язковим урахуванням стану хворого, наявності супутніх хвороб, ступенем ураження внутрішніх органів.

Психотерапія при лікуванні алкоголізму

Психотерапія – найважливіший метод лікування від алкоголізму. З нього починається ефективний процес лікування. Перший прийом на безоплатної первинної консультації дає внутрішню мотивацію хворому, виявляються важливі чинники і внутрішні проблеми залежності.

 


Прийом веде психотерапевт, який надає допомогу пацієнтові з першої зустрічі і до закінчення курсу лікування. На всіх етапах лікування ставляться і вирішуються завдання пов’язані з розбором причин алкогольної залежності, повернення до тверезого життя, підтримка в закріпленні результату.

 


Психологічна підтримка надається і членам сім’ї хворого, близькому колі родичів та оточення.

 


В кожному окремому випадку лікар підбирає той психотерапевтичний метод, який дає максимально ефективний результат.

 


Використовуються:

 

 • психокорекція,
 • класична методика,
 • гіпноз (в т.ч. фармакологічний),
 • когнітивно-поведінкова терапія,
 • емоційно-образна терапія,
 • розслаблюючі методики.

 


Робота з психотерапевтом не менш важлива, ніж детоксикація і відновлення фізичного стану. Без психологічної допомоги лікарські препарати не завжди зможуть дати належного ефекту в повному обсязі. Завдяки психотерапії людині простіше позбутися від алкогольної залежності і закріпити отриманий результат.

 


Після закінчення основного курсу терапії проводиться психологічна підтримка пацієнта, попередження рецидивів, моніторинг свідомості, адаптація пацієнта до тверезого способу життя, сімейні сеанси.

 


У клініці психотерапія призначається спільно з лікувальною гімнастикою, різними видами масажу, фізіопроцедурами.

Медикаментозна терапія при алкоголізмі

Медикаментозні програми, які застосовуються в клініці:

 

 • Ібогаін терапія – використання алкалоїду природного походження для «перезавантаження» мозку, руйнування підсвідомих причин алкогольної залежності, зняття абстинентного синдрому;
 • Аверсивного терапія – терапія, що виробляє у хворого відразу до спиртного на рівні підсвідомості за рахунок формування негативного рефлексу до смаку, запаху і вживання в цілому спиртовмісних продуктів. Найчастіше для лікування застосовують препарати на основі дисульфіраму, еспіралі, що викликають непереносимість алкоголю на фізичному рівні. Лікування проводиться тільки під контролем лікаря для запобігання можливих ускладнень, з метою виключити всі протипоказання.
 • Імпланти – використання пролонгованої дії дисульфіраму або Еспераля (аналог) препаратів – блокаторів впливу алкоголю на біохімічному рівні (викликають реакцію на алкоголь у вигляді нудоти, блювоти, задишки, запаморочення, гіперемії і печіння шкірних покривів, і інших соматичних симптомів). Лікування проводиться тільки під контролем лікаря, щоб уникнути ускладнень, так як є і протипоказання.

Апаратна терапія при алкоголізмі

Відновлення організму за допомогою сучасного обладнання проводиться із застосуванням екстракорпоральних методів:

 

 • Плазмаферез (мікрофільтрація і часткове видалення плазми, що містить токсини, алергени, залишки медичних і наркотичних речовин),
 • Гемосорбция (позанирковим очищення крові від токсинів за допомогою сорбентів),
 • Дазерне та ультрафіолетове опромінення крові,
 • Електро-нейро-краніостімуляція і електро-нейро модуляція,
 • Лімфодренаж і пресотерапія.

 


Усі методи і процедури, які призначаються, проводяться досвідченими лікарями. Хворий перебуває під цілодобовим медичним контролем.

 


Контроль триває і після виписки. Протягом року, при необхідності і довше, проводиться контроль стану здоров’я, здійснюється підтримка і допомога у вирішенні виниклих труднощів.

Ми знаємо, як Вам допомогти!

Записатися до нас просто:

 

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

ВІП обслуговування при лікуванні наркотичної залежності

Лікування наркоманії вимагає делікатного підходу і уваги. Складні медичні процедури, особливості стану при надходженні, ступінь залежності – фактори, які впливають на загальний стан і настрій пацієнта. За умови ВІП розміщення ви маєте унікальну можливість отримувати спеціалізовану індивідуальну медикаментозну і психіатричну допомогу цілодобово, при необхідності спец.охрану, вишукане харчування, цілий ряд фізіотерапевтичних та регенеративно-відновлювальних методик. Умови нашого наркологічного центру виключать небажані контакти і можливості зривів.

ВІП обслуговування при лікуванні алкоголізму

Особливості лікування алкоголізму має ряд особливостей у вигляді виведення пацієнта із запою, невідкладної детоксикації або виявлення прихованих причин алкоголізму. Всі ці стани можна лікувати в комфортабельних умовах і під індивідуальним цілодобовим медичним наглядом наших фахівців. Лікарі нашого центру забезпечують пацієнтам безболісне і безпечне лікування алкогольної залежності від детоксикації в умовах реанімації до повного фізичного і психічного відновлення організму.

Лікування рівня ВІП в МедікоМенте

Підхід при лікуванні ВІП – комфорту клієнтоорієнтованості. При складанні терапевтичного курсу лікування і реабілітації робиться наголос на індивідуальні потреби і можливості клієнта.

 


Лікування від залежностей в умовах VIP проходить в умовах? які віддалено нагадують лікарняні. Тільки стерильна чистота, процедурні та фізіотерапевтичні кабінети нагадують клієнтові про знаходження в медичному центрі.

 


Маючи достатній досвід, ми можемо задовольнити найвибагливіші смаки і потреби пацієнтів.

 


Ми відкриті до розширення списку послуг, що надаються для максимального комфорту при лікуванні в нашій клініці “MedicoMente” (м.Київ).

 


На першому безкоштовному консультативному прийомі у лікаря-нарколога ви можете відразу обговорити необхідні умови розміщення, спеціалізовані методики і повний пакет додаткових процедур в наркологічному центрі.

Умови рівня VIP в МедікоМенте

VIP обслуговування клієнтів проводиться в максимально комфортних умовах (рівень готелю 5 + ★):

 

 • Палати класу Люкс / ВІП (двоспальне ліжко, балкон, сейф, ванна, холодильник, кондиціонер, кнопка виклику персоналу, WiFi, SmartTV);
 • Індивідуальне ресторанне харчування;
 • Індивідуальні заняття з гнучким графіком;
 • Тренажерний зал, фізіотерапія;
 • Сеанси масажу, послуги косметолога і омолоджуючі процедури;
 • Нейрометаболіческая і регенеративно-відновлювальна терапія;
 • Особистісно-орієнтування психотерапія з доктором наук, професором, член Президії Асоціації психіатрів і психоаналітиків України, член Європейського товариства гіпнозу в медицині (European Society of Hypnosis – ESH), представник від України в ESH, член міжнародного товариства гіпнозу (International Society of Hypnosis – ISH);
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу (плазмаферез, лазерне опромінення крові і багато іншого);
 • Найсуворіша конфіденційність;
 • Цілодобова охорона і спостереження.

Методи лікування в клініці “Medicoente” (м.Київ)

Лікування від алкогольної і наркотичної залежності починається з безоплатної первинної консультації. Прийом веде психотерапевт-нарколог, який надає допомогу клієнту з першої зустрічі і до закінчення курсу терапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму, аналізи, тести на алкоголь / наркотики, дослідження УЗД, ЕКГ, огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування та реабілітації.

 


Проводяться етапи лікування:

 

 • Мотивація;
 • Детоксикація;
 • Психотерапія;
 • аверсивного терапія;
 • Ібогаін терапія (опційно);
 • Додаткова терапія (опційно);
 • Імплант (опційно).

 


Клініка «MedicoMente» (м.Київ) проводить підтримуючу терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень навіть після повного позбавлення від алкогольної, наркотичної або інших видів залежності.

 


У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Записатися до нас просто:

 

 


Прийом проводиться в Києві, а точніше: 
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 

Ми готові допомогти вам позбавитися від важких залежностей в комфортних умовах і повернути тверезу повноцінне життя!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Лікування пивного алкоголізму

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Специфіка пивної залежності

Пивний алкоголізм – найпоширений вид алкогольної залежності. Пивна залежність може розвиватися протягом кількох років із переходом на більш міцні напої та переростати в важкі стадії алкоголізму.

Пивний алкоголізм: причини і фактори

Пивна залежність небезпечна специфічним ставленням суспільства до вживання пива. Сприймати це як проблему, причому вимагаючу лікування, як ризик здоров’ю та життю людини – заважають фінансові компанії які яскраво та цікаво представляють пиво на ринку. Пиво пропонується, як напій що втамовує спрагу, але при цьому замовчується, що в кожній пляшці міститься 50-100 грам! чистого спирту. Людина з реклами з запітнілим келихом в руці не сприймається як потенційний алкоголік. А небезпека реальна.

 

Причини вживання пива:

 

 • Популярність
 • Дешевизна
 • Спадковий алкоголізм
 • Зняття напруги, стресу
 • Угамування спраги
 • Компанії з пивним «ухилом».

Стадії алкогольної залежності

0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання невеликих порцій пива (до літра) з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію пивної залежності.

 

1 стадія: психічна залежність від алкоголю (нав’язливе бажання вживання пива, збільшення дози (більше літра), втрата реакції організму на надлишок спиртного).

 

2 стадія: фізична і психічна залежність (систематичне вживання пива в зв’язку з гормональними порушеннями, перехід на міцні напої, похмільний синдром, запої, алкогольний психоз).

 

3 стадія: фізіологічні зміни – крайня ступінь залежності (відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживанні спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення).

 

Лікуванням пивного алкоголізму можна зайнятися на будь-якому з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти стійкого і позитивного результату.

Симптоми пивного алкоголізму

Ознаками пивного алкоголізму можуть стати фактори:

 

 • фізіологічні ( «пивний» живіт, головні болі, набряклість);
 • поведінкові (агресія, конфліктність, асоціалізації);
 • психологічні (заперечення проблеми, апатія, депресії).

 

Якщо ви помітили систематичне вживання пива у великих кількостях або будь-який з цих симптомів, то відразу звертайтеся на консультацію до нарколога. Фахівці клініки допоможуть мотивувати людину, полегшать і прискорять лікування пивний алкогольної залежності.

Наслідки залежності від пива

Пивний алкоголізм позначається на всіх внутрішніх органах:

 

 • порушення серцево-судинної системи (потовщені стінки серця, розширення порожнини серця – так зване «пивне серце», некрози серцевого м’яза, інфаркти);
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту (гастрит, панкреатит, гепатит, цироз печінки, порушення функції нирок);
 • порушення роботи мозку (загибель клітин мозку, епілепсія, ураження зору і слуху);
 • порушення гормонального фону і репродуктивної функції (ожиріння, у чоловіків – збільшення грудей, таза, відкладення жирових тканин за жіночим типом, у жінок – огрубіння голосу, поява щетини і вусів);
 • порушення нервової системи (невропатія, головний біль).

Лікування пивного алкоголізму в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування пивної залежності починається з безоплатної первинної консультації психотерапевта – нарколога, який надає допомогу пацієнтові протягом усього курсу терапії.

 

Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму – тести на алкоголь, лабораторні аналізи, додаткові обсследованія УЗД, ЕКГ, огляди та консультації терапевта, профільних лікарів (за необхідностю).

 

Складається детальний план лікування, відновлення і реабілітації.

 

Етапи лікування:

 

Клініка «MedicoMente» проводить підтримуючу терапію протягом року у вигляді консультацій і спостережень після повного позбавлення від пивного алкоголізму та відновлення організму.

 

 

У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, терапія проводиться виключно в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ) з розміщення, харчування, охороною, іншого.

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, і стану при надходженні та програми лікування.

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10Ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Пріоритетність стаціонарного лікування алкоголізму в клініці «MedicoMente» м. Киев

Лікування алкоголізму в стаціонарі має ряд істотних переваг:

 

 • Детоксикація в спеціалізованій палаті інтенсивної терапії, виведення з запою;
 • Цілодобове медичне спостереження за станом пацієнта, контроль одужання;
 • Надання допомоги профільними фахівцями;
 • Комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі, лікування супутніх захворювань;
 • Огорожа пацієнта від небажаних контактів які провокують або сприяють прийняттю алкоголю;
 • Використання ліцензованих оригінальних методик, міжнародних протоколів і індивідуального підходу;
 • Повна конфіденційність і безпеку на всіх етапах лікування;
 • Комфортабельні умови перебування;
 • Діагностика та терапія на сучасному обладнанні за Європейськими стандартами і критеріями МОЗ України.

Напрямки лікування алкогольної залежності в стаціонарі

Лікування алкогольної залежності проводиться в напрямках:

 

 • Психологічної мотивації і адаптації пацієнта;
 • Фізичної детоксикації і купірування гострих станів;
 • Медикаментозне і фізіотерапевтичному відновленні організму;
 • Підтримуюча терапія.

Етапи лікування алкоголізму в стаціонарі MedicoMente

На етапах лікування алкоголізму проводяться такі заходи:

 

 • Мотивація – виявлення проблеми, її прийняття і аргументація необхідності лікування (на першій консультації з лікарем-наркологом);
 • Діагностика – збір аналізів, апаратна діагностика, консультація терапевта і профільних фахівців;
 • Детоксикація – очищення організму від алкоголю, його сурогат і токсинів, що утворилися в результаті обмінних процесів, попередження розвитку абстинентного синдрому або синдрому відміни;
 • Психотерапія – супровід психотерапевта – нарколога на всіх етапах лікування;
 • Медикаментозна терапія (ібогаін терапія, аверсивная терапія, депо форми блокаторів «імпланти»);
 • Апаратна терапія – відновлення організму за допомогою спеціалізованого медичного та сучасного фізіотерапевтичного обладнання;
 • Додаткова терапія – лікування супутніх захворювань, фізіопроцедури, різні види масажу, лікувальна гімнастика.

 

 

Такий обсяг процедур, обстежень, діагностики і терапії оптимально проводиться в одному медичному закладі.

Відновлювальна терапія в “МедікоМенте”

Програма спрямована на досягнення і утримання стабільних результатів щодо відмови вживання спиртовмісних речовин:

 

 • Повне відновлення організму за рахунок медикаментозних і апаратних методик: плазмаферез, лазерне і ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж та інше на обладнанні експертного класу;
 • Психотерапевтична підтримка протягом усього курсу: виявлення причин залежності, попередження ускладнень і рецидивів, моніторинг свідомості, адаптація пацієнта до тверезого способу життя, сімейні сеанси і сесії.

 


Ми залишаємося в контакті з нашими пацієнтами і після повного одужання і виписки, в перебігу року, а, при необхідності і довше ми проводимо контрольні візити, здійснюємо підтримку і допомогу у вирішенні виниклих труднощів.

 

 

Важливо!


Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близьку людину відвідати нашу клініку «MedicoMente» — ми вас докладно проінструктіруем і не залишимо в біді.
У нашій клініці немає примусових заходів медичного лікування!!!

Чому ми впевнені в ефективності стаціонарного режиму лікування алкоголізму?

Стаціонар дає повний контроль над станом пацієнта чим полегшує і прискорює лікування. Фахівці нашого центру довели результативність терапії в умовах стаціонару. А умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2, 3-х місні просторі палати затишно облаштовані.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань пацієнта, а при необхідності – спеціальний лікувальний або дієтичне харчування за призначенням лікаря.
 • Найсуворіша конфіденційність.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фізіотерапія, масаж.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

 

Тільки стерильна чистота і сучасне обладнання можуть нагадувати людині про те, що він знаходиться в медичній установі.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта клініки «MedicoMente» (м.Київ) індивідуально згідно прайсу-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Є в наявності Пакетні послуги.

 


Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 


Зверніться в клініку прямо зараз і ми почнемо спільну боротьбу із залежністю!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Людина, яка страждає алкогольною залежністю, часто може втрачати на контроль над вживанням алкоголю, що може привести до стана запою (систематичне щоденне приймання алкоголю у великих дозах). Сильна інтоксикація етиловим спиртом несе серйозну загрозу життю та здоров’ю людини. Вийти з цього стану без допомоги фахівців-наркологів неможливо. Наша клініка “MedicoМente” (м.Київ) надає послуги з виведення з запою в короткі терміни в комфортних умовах.

Що ж це таке запій?

Запій – систематичне вживання великого обсягу алкогольних напоїв більше кількох діб. Характеризується цей стан отруєнням і психологічною залежністю, при якій людина не може зупинитися пити та бажанням зняти похмільний синдром.

 

Визначено наступні види запоїв:

 

 • Псевдозапої (тривалість залежить від ситуації й чинників, відсутня чітка регулярність);
 • Постійне пияцтво з високою стійкістю до етилового спирту (щоденне вживання алкоголю протягом декількох тижнів або навіть місяців);
 • Переміжне пияцтво (різке і значне збільшення обсягу випитого алкоголю під час постійного пияцтва);
 • Справжні запої (циклічні періоди інтенсивної тяги до спиртного, які виникають і супроводжуються змінами соматичного і психічного характеру);
 • Постійне пияцтво з низькою стійкістю до етилового спирту (вживання алкоголю малими дозами багаторазово протягом дня, перебування в постійному стані сп’яніння через низької толерантності).

 

Лікарі-наркологи нашої клініки “MedicoMente” (м.Київ) допомагають вийти із запою, беруться навіть за найскладніші випадки, рівень забезпечення клініки та кваліфікація лікарів гарантує позитивний результат.

Причини запойного стану

Причинами формування запійних станів можуть бути такі чинники:

 

 • Спадковість;
 • Сильний стрес;
 • Психічні розлади;
 • Травми мозку і центральної нервової системи;
 • Ускладнені форми алкоголізму;
 • Тривалий наркоз;
 • Підлітковий алкоголізм;
 • Жіночий алкоголізм.

Симптоми, наслідки та ознаки запою

 • бажання похмелитися;
 • втрата апетиту, блювота;
 • головні болі;
 • підвищення артеріального тиску;
 • пришвидшене серцебиття;
 • порушення координації, втрата орієнтації;
 • тремор кінцівок;
 • слухові й візуальні галюцинації;
 • раптова агресія і тривожність;
 • думки про суїцид.

 

Довгострокова і значна інтоксикація алкоголем руйнує всі системи і функції організму, веде до загибелі.

 

Наслідки, які можуть настати, якщо не звернутися до лікаря-нарколога і не почати виведення з запою:

 

 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту (цироз печінки, панкреатит, гастрит, виразка, ниркова недостатність, внутрішні кровотечі);
 • порушення роботи серцево-судинної системи (гіпертонія, ішемічна хвороба серця, інфаркт);
 • порушення роботи центральної нервової системи (судоми, епілепсія, алкогольна кома);
 • порушення роботи мозку (алкогольне недоумство, деменція);
 • порушення репродуктивної функції (імпотенція, безпліддя);
 • порушення психіки (психози, панічні атаки, галюцинації, біла гарячка).

Вивід із запою в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Виведення із запою перериває вживання спиртного, що дає можливість уникнути руйнівних наслідків і стає відправною точкою в лікуванні алкоголізму.

 

Лікування проводиться в палаті інтенсивної терапії під цілодобовим медичним наглядом і з дотриманням суворої анонімності лікарі-наркологи клініки “MedicoMente” (м.Київ) займуться відновленням фізичного і психічного здоров’я людини.

 

Допомагає в боротьбі за здоров’я пацієнта – використання власних ліцензованих оригінальних методик клініки “MedicoMente” (м.Київ), c дотриманням міжнародних протоколів і індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

 

Висновок із запою в умовах нашої клініки буде комфортним, безпечним і безболісним.

 

Прийом веде анестезіолог, а також психотерапевт-нарколог, які надають допомогу з першої зустрічі та до закінчення курсу терапії.

 

Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму (пацієнт здає аналізи, проводяться дослідження УЗД, ЕКГ) проводяться огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 

У разі необхідності складається докладний план лікування, який складається з наступних етапів:

 

 

Клініка «MedicoMente» (м.Київ) проводить підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень навіть після повного позбавлення від алкогольної залежності.

Профілактика запою

Профілактика запою – це важливий крок до збереження свого здоров’я. Наркологи-психотерапевти нашого центру «MedicoMente» (м.Київ) докладно консультують пацієнтів в цьому питанні. Ось деякі рекомендації:

 

 • Рішуча відмова від будь-якого алкоголю, запропонованого навіть близькими людьми та з будь-якого, може найважливішого або гіркого приводу.
 • Заміна оточення на тих, хто підтримує тверезість свою і вашу.
 • Перемикання життєвих інтересів на здорові: спорт, здорові хобі, подорожі, робота.

Умови лікування алкоголізму в клініці “MedicoMente”

У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 

Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2 і 3-х місні просторі палати готельного рівня комфорту.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань, а при необхідності – лікувальний, за призначенням лікаря.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фітнес, фізіотерапія.
 • Масаж, йога, послуги косметолога й омолоджуючі процедури.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта клініки «MedicoMente» (м.Київ) індивідуально, немає прихованих платежів, всі розрахунки виключно згідно прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні. Є в наявності Пакетні послуги.

 

 

«Виведення з «запою»в стаціонарі» комфортне та безпечне виведення зі стану гострої інтоксикації на тлі зловживання алкоголю і його сурогатів 1-3 діб (за добу)

Від 4000 грн.
((Розрахунок послуг проводиться індивідуально, залежить від загального стану пацієнта на момент надходження, типу розміщення, застосовуваних методик, термінів перебування, аналізів та додаткових обстежень)

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Записатися до нас просто:

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

Виведення з запойного стану стане для Вас першим кроком до позбавлення від алкогольної залежності.

 

Ви – не самотні, ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Проблема жіночої алкогольної залежності спостерігається у всіх країнах, соціальних групах і національності. І справа тут не тільки в зовнішніх чинниках, а в особливостях впливу алкоголю на організм жінки.

Що таке жіночий алкоголізм?

Жіночий алкоголізм (синдром алкогольної залежності) – психічні хронічне захворювання, які характеризуються пристрастю до вживання спиртовмісних напоїв. Складний в лікуванні, загрозливий по швидкості звикання, з непередбачуваними наслідками, формуванням вираженого алкоголізму.

Жіночий алкоголізм: причини та фактори

Алкоголізм у жінок обумовлений такими причинами:

 

 • психологічні чинники (депресія, стрес, самотність, втрата близьких, образи);
 • фізіологічні чинники (спадковість, сильний токсичний та ейфоричний вплив);
 • соціальні чинники (легка доступність, популярність алкоголю, оточення).

 

 

Алкогольна залежність у жінки розвивається швидше ніж у чоловіків, що стає основною проблемою в лікуванні і відновленні організму. Причинами цього є:

 

 • підвищена чутливість жіночого організму до спиртовмісних речовин;
 • уповільнене виведення продуктів розпаду алкоголю з організму;
 • темперамент, що веде до психічної залежності;
 • вразливість нейронів до дії токсинів.

Стадії алкогольної залежності:

0 стадія: випадкове або ситуаційне вживання невеликих порцій алкоголю з легкої психологічною залежністю. Стадія небезпечна втратою контролю вживання і переходу на наступну стадію залежності.

 


1 стадія: психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: нав’язливе бажання вживання алкоголю, перехід на великі дози, втрата реактивності організму (нудота, блювота) на надлишок спиртного.

 


2 стадія: фізична і психічна залежність від алкоголю. Характерні риси: систематичне вживання алкоголю у зв’язку з гормональними порушеннями, похмільний синдром, запої, алкогольний психоз.

 


3 стадія: фізіологічні зміни – крайній ступінь залежності. Характерні риси: відсутність стійкості до алкоголю, нерозбірливість в уживаній спиртному, повна фізична залежність, психосоматичні порушення (деградація особистості, незворотні ураження центральної нервової системи, головного мозку, шлунково-кишкового тракту, кровоносної системи та ін. Органів).

 


Лікуванням алкоголізму можна зайнятися на будь-який з цих стадій, але на ранніх стадіях легше і швидше досягти результату.

Жіноча алкогольна залежність: симптоми, наслідки

Ознаки вживання алкоголю на жінці досить помітні, але все ж перерахуємо їх:

 

 • фізичні (неохайність, набряклість обличчя, захриплість, характерний запах, втрата координації, тремор рук);
 • поведінкові (деградація особистості, агресія, психози, конфліктність, нехтування материнськими обов’язками, нерозбірливість статевих зв’язків, зміна оточення);
 • психологічні (заперечення проблеми, апатія, спроби виправдатися).

 


Будь-який з цих симптомів повинен насторожити близьких і якщо виникли підозри, то відразу звертайтеся за консультацією до нарколога. Фахівці клініки допоможуть у встановленні істини, полегшать і прискорять лікування пацієнтки.

Наслідки алкогольної залежності

При вживанні алкоголю жіночий організм піддається найсильнішому впливу на всі органи та системи. Небезпека несе швидкість впливу і складність детоксикації.

 


Страждають внутрішні органи (цироз печінки, алкогольний гепатит, панкреатит, гастрит, панкреатит, інфаркт), вражається нервова система, порушується репродуктивна функція (народження дітей з порушеннями й вродженими вадами). Поведінкова деградація призводить до супутніх захворювань (СНІД, венеричні хвороби).

Як проходить лікування жіночого алкоголізму в клініці “Medicomente”

Лікування від алкогольної залежності починається з безоплатної первинної консультації. Прийом веде психотерапевт-нарколог, який надає допомогу пацієнтці з першої зустрічі та до закінчення курсу терапії.

 


Обов’язково проводиться комплексне обстеження стану організму. Пацієнтка здає аналізи, тести на алкоголь, проводяться дослідження УЗД, ЕКГ, огляди у терапевта і профільних лікарів (при необхідності).

 


Складається детальний план лікування та реабілітації.

 


Проводяться такі етапи лікування:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • гіпносуггестівие методики;
 • аверсивная терапія;
 • ібогаін терапія;
 • додаткова терапія (опціонально);
 • імплант (опціонально).

 


Клініка «MedicoMente» проводить не тільки лікування, але і підтримувальну терапію протягом року (амбулаторний етап) у вигляді консультацій і спостережень.

 


У нашій клініці немає примусових заходів медичного характеру, а терапія проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 


Клініка надає умови максимально комфортні (рівень готелю 4 + ★):

 

 • 1, 2 і 3-х місні просторі палати готельного рівня комфорту.
 • Ресторанне харчування з урахуванням побажань, а при необхідності – лікувальний, за призначенням лікаря.
 • Цілодобова охорона і спостереження.
 • Тренажерний зал, фітнес, фізіотерапія.
 • Масаж, йога, послуги косметолога й омолоджуючі процедури.
 • Зал для відпочинку і спілкування, кабельне телебачення, Wi-Fi.
 • Відновлення організму за допомогою апаратного обладнання експертного класу.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайсу-листа клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 

 

Повний прайс-листом послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 


Ви – не самотні, ми готові допомогти вам негайно, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

У такого, зовні нешкідливого, слова стільки псевдонімів і помилкових думок. І так, легких наркотиків не існує. Все, що спотворює свідомість і впливає на мозок людини — біда з непередбачуваними наслідками.

Що таке «травичка»?

«Травка» (Cannabis Sativa, Гашиш, Марихуана) — це наркотична речовина тетрагідроканнабінол і каннабинола (група каннабіоідов), що отримується з листя і суцвіть конопель.

 


Каннабіоіди особливо накопичуються в тканинах мозку — викликають порушення координації руху, впливають на пам’ять і свідомість, підвищують відчуття ейфорії, загострюють почуття, спотворюють сприйняття кольору і звуку. Оманливість цих яскравих відчуттів і спрага випробувати їх знову стає проблемою при лікуванні залежності від «куріння трави».

 


Цей наркотик користується популярністю у молоді через його дешевизну і легкодоступність, його вплив дає неправдиві бажання: можливість самоствердитися, відчути незвичайні відчуття.

Як кинути курити «травку»?

Процес відмови від вживання травички починається з усвідомлення проблеми. Бажання кинути палити, підкріплене допомогою фахівців клініки (наркологів, психотерапевтів), дає впевнений результат. Головне не відкладати першу зустріч із психологом-наркологом, це буде хорошим мотиваційним стимулом.

Ознаки вживання куріння «травки»

На початковій стадії ознаки куріння трави не дуже явні та схожі з алкогольним сп’янінням. Ось деякі з ознак вживання трави:

 

 • зміни в поведінці: психічна неврівноваженість, тривожність, безпричинне збудження, спотворене сприйняття часу, безпричинні напади сміху, безсоння;
 • зміни в фізичному стані: запах паленої трави від тіла і дихання, налиті кров’ю очі, сухість у роті, надмірний апетит, посилене потовиділення, підвищення артеріального тиску, провали в пам’яті, які супроводжують галюцинації, порушення координації руху, підвищена стомлюваність і денна сонливість;
 • зміни соціального характеру: зміна соціального оточення, сумнівні компанії, конфлікти в родині й на роботі, проблеми в навчанні;
 • зміни кримінального характеру: пропажа цінностей, борги, кредити, злодійство, викрадення.

 


Якщо виникли підозри, то відразу звертайтеся до нарколога. Фахівці клініки допоможуть встановити справжній стан, розсіють Ваші побоювання або полегшать і прискорять процес лікування пацієнта.

Наслідки куріння «травки»

Наркотичні речовини з кров’ю потрапляють в кожен орган і клітину людини, викликаючи порушення та ускладнення.

 


Вплив і деякі наслідки куріння травички на:

 

 • мозок — порушення мови, пам’яті, свідомості, відмирання клітин мозку;
 • серцево-судинну систему — підвищення артеріального тиску, зміна структури судин і серцевого м’яза;
 • органи дихання — хронічні захворювання бронхів і легенів, рак ротової порожнини та гортані з переходом на легкі;
 • психіку — панічні атаки, формування залежності, галюцинації, психози, марення, шизофренія, деменція;
 • репродуктивну систему — гормональні порушення, безпліддя.


Наслідки куріння трави небезпечні не тільки безпосередніми ускладненнями на організм, але і зростаючої психологічною залежністю. Гонитва за станом «кайфу» і «ейфорії», страхом не зазнати його знову, змушує збільшувати дозу і переходити на більш важкі наркотики.

Лікування залежності від куріння «травки» в “Medicomente”

Наша клініка пропонує успішне лікування від куріння травички в Україні. З цим завданням ефективно справляються наркологи-психотерапевти нашої клініки, використовуючи ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи і індивідуальний підхід.

 


Етапи лікування:

 

 • мотивація;
 • детоксикація;
 • психотерапія;
 • аверсивная терапія;
 • ібогаін терапія;
 • додаткова терапія (опціонально).

 

У клініці «Medicomente» складається програма лікування від залежності індивідуально з урахуванням способу вживання наркотику.

 


Терапія пацієнта проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 


Лікарі нашого центру супроводжують пацієнта починаючи від першої консультації до стійкого результату, і підтримки після стаціонарного лікування.

 


Допомога надається в максимально комфортних умовах (рівень готелю 4 + ★).

 


Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно прайс-листомс клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 


Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 


Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

 


Ми разом із вами, ми націлені на результат!


Не боріться самостійно, Ви — не самотні, ми допоможемо вам кинути курити, зверніться до нас!

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Наркотики — це важкий вид залежності. Героїнова (опіоїдна) залежність одна з найважчих її форм. Професійний підхід і госпітальний режим клініки «MedicoMente» допоможе позбавити вас і ваших рідних від цієї біди.

Що таке героїн?

Героїн — напівсинтетичний опіоїдний наркотик, раніше застосовувався як засіб для лікування кашлю, заспокійливе, надалі почав застосовувався як заміна морфію. Вживається різними способами, але найпоширеніший — у вигляді ін’єкцій (внутрішньовенно або внутрішньом’язово), куріння «на фолію».

 


Людина яка потрапила під вплив наркотику — пацієнт, який потребує термінового лікування від героїнової (опіоїдної) залежності та багаторівневої тривалої реабілітації.

Чому героїн викликає залежність? Дія героїну.

Героїн викликає залежність відразу і на довго. Причому в основному виражену фізичну залежність. Розберемося в механізмі дії. Організм людини виробляє в необхідних дозах, «точково» знеболювальну речовину ендорфін. Героїн подібний за складом, але це — понад доза знеболюючого. Наркотик із першого приймання змінює резистентність організму і блокує вироблення власних ендорфінів. Тому відбувається виражене звикання і фізична залежність із першого вживання.

Героїнова ломка — що це таке? Чим небезпечний героїн?

Потрапляючи в організм людини героїн викликає не стільки «кайф», скільки відчуття максимальної розслабленості й умиротворіння. Коли концентрація наркотику в організмі знижується, людина починає відчувати героїнову ломку (гострий абстинентний синдром), яка характеризується:

 

 • гострої фізичним болем;
 • м’язовими спазмами;
 • підвищенням температури, ознобом;
 • нудоту, позиви до блювоти, діарею;
 • підвищенням артеріального тиску;
 • порушенням сну;
 • агресією, панічними атаками.

 


Організм вимагає зняття больового синдрому, а значить — чергової дози. Але знеболювання стає з кожним разом все більш короткочасним і дозу доводиться збільшувати. Концентрація наркотику в крові зростає і може призвести до ускладнень і необоротних наслідків.

 


Героїнова залежність руйнує організм людини впливаючи на такі життєво важливі функції організму:

 

 • зниження імунітету;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • статевої дисфункції;
 • порушення серцево-судинної системи;
 • порушення функцій нирок і печінки (гепатит, цироз);
 • пошкодження мозку через зниження рівня кисню в крові;
 • психічні розлади;
 • руйнування зубів, ясен, шкірних покривів;
 • інші супутні захворювання.

 


При вживанні героїну за допомогою ін’єкцій, є велика ймовірність інфікування Гепатит, ВІЛ та іншими важкими захворюваннями.

Ознаки вживання героїну

Дуже важливим у лікуванні героїнової залежності є раннє виявлення вживання наркотиків.

 


Ось деякі ознаки, які повинні насторожити та бути вагомим аргументом для звернення в клинку:

 

 • суджені зіниці;
 • сліди ін’єкцій (уколів) на тілі;
 • погана координація рухів;
 • втрата апетиту, зниження ваги;
 • нудота, блювота, діарея;
 • різка зміна настрою;
 • порушення дихання, втрата свідомості;
 • зміна соціального оточення.

 


При будь-якому з цих ознак необхідно звернутися на консультацію до нарколога.

Лікування героїнової залежності в клініці «MedicoMente»

Фахівці нашої клініки шукають підхід до кожного клієнта індивідуально, з урахуванням статі, віку, загального стану здоров’я, соціального оточення і ступенем залежності від героїну.

 


Терапія пацієнта проводиться в стаціонарних умовах, що гарантує контроль одужання.

 


Етапи терапії включають:

 

 • Мотивацію;
 • Детоксикацію;
 • Психотерапію;
 • Медикаментозну терапію;
 • Апаратну терапію;
 • Додаткову терапію (опціонально);
 • Використання специфічних блокаторів (Налоксон, Налтрексон, Антоксон інші).

Специфіка лікування від героїновї залежності

Фахівці нашого медичного центру пропонують всім наркозалежним та їхнім рідним всі види допомоги в боротьбі за здоров’я і життя.

 


Умови перебування в нашій клініці дуже комфортні: палати затишно облаштовані, харчування ресторанного типу, спортивний зал, зона відпочинку, інтернет, IP-TV.

 


Дотримується найсуворіша конфіденційність (персонал підписує договір про нерозголошення, вихідні документи зашифровані).

 


Наша клініка безпечна й охороняється двома охоронними компаніями, які 24 години на добу проводять моніторинг і контроль клініки.

 


Якість послуг і ціна цікаві, в тому числі й іноземним громадянам. Їх приваблює кваліфікована допомога і відсутність мовного бар’єра.

 


Звертаючись в нашу клініку «MedicoMente» ви знайдете надійних фахівців, які будуть поруч і допоможуть перемогти залежність, відновити здоров’я, здобути нові цілі в житті.

 


Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близької людини відвідати нашу клініку — ми вас докладно проінструктуємо і не залишимо в біді.

 


Ми разом із вами націлені на результат — відновлення тверезого життя, здорового тіла і духу!

 


Записатися до нас просто:

 

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Забезпечити реальні та стабільні результати при лікуванні наркотичної залежності може тільки спеціалізований наркологічний стаціонар. Фахівці високого класу зі знанням сучасних методик, з можливістю проведення експертної діагностики, цілодобовим моніторингом і контролем всіх етапів лікування, можливі тільки в стаціонарі клініки «MedicoMente».

Що значить лікування наркоманії в стаціонарі клініки «MedicoMente»

Лікування наркотичної залежності в стаціонарі має ряд істотних переваг:

 

 • Екстрена детоксикація в палаті інтенсивної терапії;
 • Цілодобове спостереження за станом пацієнта, контроль на всіх етапах лікування, підтримка після одужання;
 • Швидке надання допомоги профільними фахівцями;
 • Комплексне лікування наркотичної залежності, супутніх захворювань, психічного і фізичного стану;
 • Використання оригінальних ліцензованих методик, міжнародних протоколів і індивідуального підходу;
 • Виключення небажаних контактів пацієнта (тригерів) які провокують або сприяють прийняттю наркотику;
 • Повна конфіденційність і безпеку на всіх етапах лікування;
 • Комфортабельні умови;
 • Діагностика та терапія на сучасному обладнанні за критеріями МОЗ України.

Напрямки лікування наркоманії в стаціонарі

Лікування ведеться в декількох напрямках:

 

 • Мотивація та адаптація пацієнта;
 • Загальна і специфічна детоксикація;
 • Медикаментозне та фізіотерапевтичне, психічне та психологічне відновлення;
 • Соціалізація.

Що входить в програму лікування залежності?

Програма лікування залежності в першу чергу спрямована на досягнення й утримання стабільних результатів ремісії від приймання і потягу до наркотичних речовин.

 

 • Повне відновлення організму шляхом медикаментозних і апаратних методик: плазмаферез, лазерне та ультрафіолетове опромінення крові, лімфодренаж на обладнанні експертного класу.

 

 

 • Психотерапевтична підтримка протягом усього курсу:


– виявлення причин психічної залежності від наркотичних речовин;
– складання оптимального курсу лікування;
– запобігання ускладнень та рецидивів;
– реагування на найменші зміни у свідомості;
– адаптація пацієнта до тверезого способу життя, новим емоціям, думкам;
– сімейні сеанси.

 


Наші пацієнти не йдуть з клініки в нікуди. Протягом року, а, при необхідності й довше, ми продовжуємо співпрацю мінімум 1-2 рази на місяць, супроводжуємо (підтримуємо) пацієнта і його близьких. Ми проводимо контрольні візити, здійснюємо підтримку і допомогу у вирішенні виниклих труднощів. При необхідності, пацієнт під нашим контролем і в супроводі охорони може поміняти місце проживання, оточення, середовище спілкування.

Етапи лікування наркоманії в стаціонарі

Етапи лікування наркоманії в стаціонарі включають комплекс заходів:

 

 • Мотивація — на першій консультації з доктором виявляється проблема та аргументується необхідність до лікування;
 • Діагностика — збір аналізів, апаратна і лабораторна діагностика, консультація терапевта і профільних фахівців;
 • Детоксикація — організму від психоактивних речовин і токсинів, що утворилися в результаті обмінних процесів, запобігання розвиткові абстинентного синдрому (синдрому відміни);
 • Психотерапія — супровід психотерапевта – нарколога на всіх етапах лікування;
 • Медикаментозна терапія (використання специфічних фармакологічних препаратів з доведеною ефективністю);
 • Унікальні програми й методики (Ібогаін терапія, аверсивна терапія, застосування оригінальних депо препаратів);
 • Апаратні методики — відновлення організму за допомогою сучасного обладнання (електро-нейро-краніо стимуляція, нейромоделювання, плазма заміщення, ультрафіолетове і лазерне опромінення крові, інші);
 • Додаткова терапія — лікування супутніх захворювань, фізіопроцедури, різні види масажу, лікувальна гімнастика.

 


Весь обсяг проведених процедур, обстежень та аналізів, терапії оптимально проводити в одному медичному закладі!

Спеціалізований медичний стаціонар в “МедікоМенте”

Фахівці нашого центру давно показали результативність лікування в умовах стаціонару медичного центру.

 


А умови дуже комфортні: наші палати затишно облаштовані, доставляється харчування ресторанного типу, є доступ до інтернету. Стерильна чистота і сучасне обладнання лише можуть нагадувати пацієнту про те, що він знаходиться в медичному центрі. Дотримується найсуворіша конфіденційність — персонал підписує договір про нерозголошення, вихідні документи зашифровані.

 


Окрім безпеки з точки зору здоров’я, ми піклуємося і про те, щоб наш центр цілодобово охоронявся. Нас обслуговують дві охоронні компанії, які 24 години на добу проводять моніторинг і контроль клініки.

 


Якість послуг і ціна привертають в наш центр не тільки українських, а й іноземних пацієнтів. Вони вже знають, що отримають тут кваліфіковану допомогу і повернуться додому здоровими як фізично і психічно. Лікарі клініки вільно володіють говорять на різних іноземними мовами, у нас гості з-за кордону відчувають себе як вдома. За бажанням, ми організуємо трансфер і культурну програму для наших гостей.

 


Залишаючи клініку «MedicoMente» у людини в житті завжди є нові цілі та плани на життя. Він має точну установку, що наркотики “несуть зло”: горе, втрату здоров’я, відкидаючи їх зі свого життя.

 


Якщо ви зіткнулися з проблемою з умовлянням близької людини — відвідайте нашу клініку — ми вас докладно проінструктуємо і не залишимо в біді.

 


Ми разом із вами, ми націлені на результат — відновлення здорової, повноцінної, тверезого життя!

 


Записатися до нас просто:

 

 


Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше

Часто на вулицях ми бачимо молодих людей застиглих в одній позі або які сидять / лежать зі скляним поглядом в загальмованому стані. Все це — наслідки вживання синтетичних наркотиків — спайсів. Через доступність ціни та легкість придбання, ця наркотична залежність стала масовою серед молоді.

Загальні відомості про “спайси”

Спайс — курильна суміш висушених рослин, просочених хімічними психоактивними речовинами (синтетичними каннабіноїдами). Рослини для суміші беруться спеціальні, що володіють психотропною (галюциногенною) дією.

 


Спайси належати до розряду хімічних, особливо важких наркотиків. Лікування від спайсовой залежності має розпочатися якомога швидше, після виявлення вживання.

Чим небезпечний спайс

Синтетичне походження складу для курильної суміші несе в собі ряд серйозних небезпек, які, в порівнянні з іншими важкими наркотиками, явно недооцінені.

 


Ось деякі з них:

 

 • швидка інтоксикація, небезпека передозування (вдихання хімічної речовини невідомої концентрації);
 • звикання з 1-2 разу (особливо у підлітків);
 • проблемна діагностика (хімічні склади постійно змінюються);
 • незворотні наслідки вживання;
 • легкодоступність (покупка в один клік).

 


Курс лікування від куріння спайсу, розробляється в клініці з урахуванням стажу вживання.

Ознаки та симптоми вживання “спайса”

Ознаки куріння спайса вельми різноманітні. При цьому, якщо ви помітили дивності в поведінці, частий кашель, блідість, то варто негайно звернутися до фахівців-наркологів на консультацію. Лікарі рекомендують бути уважними до людей, що знаходяться в групі ризику і особливо до підлітків.

 


Ось деякі ознаки вживання наркотику, на які варто звернути увагу:

 


зміни в поведінці:

 

 • тривожність, панічні атаки;
 • збудження;
 • сонливість;
 • порушення координації руху;
 • невиразна мова;
 • викривлене сприйняття часу і простору;
 • роздратованість;

 


зміни в фізичному стані:

 

 • нудота блювота;
 • очі налиті кров’ю;
 • розширені зіниці;
 • підвищення артеріального тиску;
 • прискорений пульс;
 • блідість;
 • судоми;
 • втрата свідомості;
 • зупинка дихання;
 • провали в пам’яті, галюцинації, марення;
 • психічні порушення;

 


зміни соціального характеру:

 

 • зміна соціального оточення;
 • конфлікти в родині;
 • проблеми в навчанні, на роботі;
 • безладне антисоціальна поведінка.

 


Якщо у Вас виникли підозри, то відразу звертайтеся до нарколога. Іноді ступінь інтоксикації може бути критична для життя людини! Своєчасне, а іноді екстрене, звернення до фахівців клініки, врятують життя залежного і прискорять лікування залежності від спайса.

Наслідки вживання “спайсів”

Куріння синтетичного наркотику впливає на мозок, внутрішні органи та психіку.

 


Наркотик, потрапляючи в організм викликає сильне отруєння і впливає на кожен орган людини, викликаючи ускладнення і незворотні процеси.

 


Розглянемо деякі порушення в роботі систем організму від куріння спайса:

 

 • верхні дихальні шляхи — кашель, осиплість, хронічні захворювання, рак ротової порожнини, бронхів, легенів;
 • мозок — відмирання клітин, набряк мозку, порушення центрів мови, координації рухів, пам’яті, свідомості, непритомність;
 • серцево-судинна система — тахікардія, підвищення артеріального тиску, зміна структури серцевого м’яза;
 • травна система — нудота, блювота, печінкова і ниркова недостатність;
 • психіка — формування залежності, панічні атаки, зорові і тактильні галюцинації, шизофренія, психози, параноя, марення, схильність до суїциду, суїцид через необережність;
 • репродуктивна система — безпліддя, статеве безсилля, гормональні зміни.

 


Спостерігається в деяких випадках випадіння волосся і зубів у пацієнтів.

 


Після закінчення дії спайса, наркозалежний відчуває сильну спайсову ломку, що переходить в психічну неврівноваженість, хворобливі відчуття по всьому тілі.

 


Організм наркозалежного зазнає швидкого руйнування, особливо якщо це організм, людини яка ще формується. Сильні інтоксикації можуть привести до втрати свідомості, коми та загибелі. Діяти треба швидко. Рідним необхідно терміново звернутися до клініки, де лікують від спайсової залежності.

Види та методи лікування залежності від “спайсів”

Методи лікування полягають в детоксикації, відновленні психічного здоров’я пацієнта і в усуненні наслідків вживання спайсу:

 

 • інвазивна і метаболічна терапії (проводиться при детоксикації);
 • медикаментозна та фізіотерапевтична терапії (відновлення фізіологічних функцій організму);
 • психотерапія (супровід пацієнта на всіх етапах лікування).

 


При наявності супутніх захворювань, проводиться додаткова діагностика і терапія.

Етапи лікування в клініці “Medicomente”

Ефективне лікування наркоманії починається з мотивації.  Психологічна консультація може надаватися і найближчому колу пацієнта.

 

 

Лікування від спайсів в Києві можна пройти у нас, в клініці «Medicomente»!

 

 

Фахівцями індивідуально складається програма лікування залежності від спайсів. Терапія проводиться тільки в умовах стаціонару, що гарантує контроль одужання.

 

 

Етапи лікування включають в себе:

 

 • Мотивацію;
 • Детоксикацію;
 • Психотерапію;
 • Аверсивну терапію;
 • Ібогаін терапію;
 • Додаткову терапію (опціонально);
 • Імплант (опціонально).

 

План терапії складається виходячи зі статі, віку пацієнта, його загального стану, ступеня залежності й тривалості стажу вживання спайсу.

 

 

Фахівці нашого центру супроводжують пацієнта починаючи від екстреної детоксикації в умовах стаціонару до стійких результатів, що ведуть до повного виліковування.

 

 

Клініка використовує власні ліцензовані оригінальні методики, міжнародні протоколи та індивідуальний підхід.

 

Умови — максимально комфортні (рівень готелю 4 + *).

 

Привілеї нашого центру містять у собі:

 

 

 • Цілодобовий контроль фахівців;
 • Конфіденційність, безпеку;
 • Лікування супутніх захворювань;
 • Широкий штат лікарів (з досвідом понад 10 років і міжнародним стажуванням);
 • Сучасне обладнання за критеріями МОЗ України;
 • Трансфер з ж / д вокзалу й аеропортів м.Києва.

 

 

Вартість послуг розраховується для кожного пацієнта індивідуально згідно з прайс-листом клініки, програми лікування і стану при надходженні.

 

 

Повний прайс-лист послуг нашої клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

Первинна консультація фахівця клініки: бесіда з пацієнтом і родичами, виявлення проблеми, тактики ведення пацієнта, попередній план лікування.

безкоштовно

Профільна первинна консультація лікаря нарколога, психіатра, невролога огляд, діагностика, план лікування, призначення, рекомендації – амбулаторно.

800 грн

Повторна профільна консультація лікаря нарколога, психіатра, невролога, контроль, корекція амбулаторного лікування.

500 грн

Індивідуальна психотерапія в клініці, терапія лікарем психіатром, психологом, психотерапевтом (60-90 хв) за попереднім записом.

800 – 1200 грн

Тестування на вміст наркотичних речовин, з протоколом обстеження (використовується тест-система «Wondfo» на 10 субстанцій).

600 грн

 

 

Записатися до нас просто:

 

Прийом проводить наш нарколог у Києві за адресою:
08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.

 

Відгуки пацієнтів про лікування наркоманії

Інші процедури

Методи лікування алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Лікування алкогольної залежності ефективно, коли воно проводиться комплексно. В комплексну програму входять: психологічна мотивація, детоксикація, повне лабораторне та діагностичне обстеження органів і систем, стабілізація і відновлення функцій організму, медикаментозне та фізіотерапевтичне відновлення, підтримуюча терапія, адаптація та соціалізація пацієнта.

Детальніше
ВІП обслуговування при лікуванні залежностей в клініці “MedicoMente” (м.Київ)

Лікування алкогольної і наркотичної залежностей при будь-яких обставинах вимагає особливого підходу і уваги. Всі пацієнти нашого центру без винятку отримують якісне лікування та індивідуальний підхід. Однак, при бажанні, наші клієнти можуть отримати і послуги підвищеної комфортності.

Детальніше
Лікування пивного алкоголізму в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Історія вживання певних напоїв має давні і заплутані коріння. Слабоалкогольне пиво дає уявне відчуття безпеки, а нав’язлива реклама, ціна і культура вживання цього напою (зустрічі за пляшкою «пивка», пікніки, перегляд ТВ передач) збільшують масштаби проблеми, доводячи людину до пивного алкоголізму.

Детальніше
Лікування алкоголізму в стаціонарі клініки MedicoMente

Алкоголізм (неконтрольована пристрасть до напоїв, які містить алкоголь), як і будь-яка залежність, найефективніше лікується в стаціонарі. Лікарі-наркологи клініки «MedicoMente» використовуючи знання сучасних методик, діагностику та цілодобовий контроль можуть в умовах стаціонару забезпечити реальні і стабільні результати.

Детальніше