Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних засобів.

 


Підшивання є імплантацію під шкіру капсули або внутрішньом’язової ін’єкції лікарського препарату продовженої дії, яка повільно вивільняється та блокує роботу опіатних рецепторів у організмі, роблячи їх несприйнятливими до дії наркотиків. Це робить приймання наркотиків безглуздим, тому що доза більше не приносить очікуваного задоволення.

 


Підшивка від наркозалежності використовується для наркотиків опіоїдної групи:

 

 • натуральних – морфін, кодеїн, тебаин;
 • напівсинтетичних – героїн, етилморфін, опій сирець;
 • синтетичних – промедол, трамадол, метадон.

Як проводиться процедура

Вшивання ампули або введення препарату у вигляді внутрішньом’язової ін’єкції з лікарським засобом проводиться в кілька етапів:

 

1 етап. Наркозалежний пацієнт повинен свідомо відмовитися від прийому наркотиків на період від 2 до 4 тижнів (в залежності від типу наркотику та часу його напіввиведення з організму).

 

2 етап. Відмова від дози часто призведе до гострого абстинентному синдрому й на цьому етапі рекомендовано провести УБОД (ультрашвидка опіоїдна детоксикація), активну інфузійну терапію, плазмоферез і інші процедури для очищення організму.

 

3 етап. Коли контрольні тести й аналізи показують відсутність продуктів напіврозпаду в організмі, вводиться внутрішньом’язова ін’єкція або проводиться підшивка від наркотиків. Це хірургічна операція, яка полягає в пошаровому розрізі шкіри в малодоступних місцях (нижня частина черевної стінки, передпліччя, сідниця), розміщенні капсули, довше накладення хірургічних швів і асептичної пов’язки.

 

4 етап. Комплексна терапія для підтримки та закріплення результату

Які препарати та імпланти використовують

Фармакологічні препарати, які дозволяють позбутися від фізичної залежності до наркотиків, називаються блокаторами або повні антагоністи. Їх дія полягає в блокуванні опіатних рецепторів і неможливості отримати задоволення й ейфорію від дози, що є головним стимулом для прийому наркотиків.

 


Препарати, які вводять внутрішньом’язово або вшивають під шкіру, містять активну речовину – налтрексона гідрохлорид (.«Налтрексон», «Вівітрол», «Антаксон» та ін.). Стерильні імпланти можуть бути у вигляді капсули, таблетки або циліндра, що містять певну дозу препарату. Лікарський засіб поступово всмоктується в кров, печінку, де трансформується в активний метаболіт і блокує опіоїдні рецептори.

 


Час активної дії імплантується лікарської форми залежить від самого препарату та концентрації налтрексону в ньому. 800 мг активної речовини для підшкірної підшивки діє протягом 80 днів, 1000 мг – 100 днів, 1600 мг – 150 днів, 2000 міліграма – 200 днів.

 


Деякі клініки використовують Налтрексон для підшивки від алкоголізму. Але його ефективність в такому випадку ставиться під сумнів багатьма клінічними дослідженнями. У клініці “МедікоМенте” для підшивки пацієнтів із алкогольною залежністю застосовують препарати «Дісульфірам», «Еспіраль», «Тет-Лонг 250» та інші.

Важливо! Остерігайтеся шахраїв!

Як не стати жертвою недобросовісних лікарів і псевдо клінік:

 

 • Обираючи клініку, вимагайте ліцензії на медичну діяльність;
 • Обов’язково перевіряйте пакування препарату перед операцією – вона повинна бути не розкрита та мати сертифікат якості. Це гарантує, що пацієнтові не введуть «пустушку»;
 • У клініці повинні бути всі умови для проведення операції по імплантації, обов’язкова наявність стерильною операційною;
 • Лікар повинен мати спеціальні навички для постановки імпланту;
 • Окрім імплантів, блокатори випускаються в таблетованій формі й у вигляді розчинів для внутрішньом’язового введення. Продовжених імплантів і блокаторів для внутрішньовенного введення не існує!

Можливі побічні ефекти

Після введення ліків до організму можливо прояв побічних явищ у першу добу, вони проявляються у вигляді:

 

 • порушення сну;
 • слабкість у м’язах;
 • гіпергідроз;
 • почуття тривоги;
 • дискомфорт з боку шлунково-кишкового тракту.

 

 

Після початку дії препарату (навіть у перші дні), пацієнти можуть знову прийняти звичну дозу наркотику, але не отримати очікуваного задоволення від його прийому. Багато хто після цього зупиняються. Але якщо пацієнт не готовий відмовитися від наркотиків і вирішить спробувати підвищити дозу, це може привести до необоротних наслідків: зупинці дихання, порушення роботи серця та як наслідок – смерть.

 


Підшивка від наркотиків не викликає ніякого звикання або залежності до нього, а надає лише проективний вплив на організм, тому за необхідностю лікар може повторити введення препарату по закінченню терміну його дії.

Коли процедура буде максимально ефективною

Імплантація антагоністів (блокаторів, імплантів) опіоїдних препаратів може бути проведена виключено після повної детоксикації організму від наркотиків!

 


Грамотний фахівець завжди перед процесом підшивки проведе фізіологічний тест – який полягає в попередньому внутрішньовенному введенню препарату Налаксон і Налтрескон у таблетованій формі, що дозволить оцінити ступінь готовності пацієнта до підшивки.

 


Не варто уникати цієї процедури, так як, при введенні до організму препаратів на основі налтрексону пацієнтові на «недоочищений» організм, на тлі речовин із вмістом опію в ньому, миттєво спровокує виражену абстинентну симптоматику – ломку. Видалити сам імплант з організму набагато складніше ніж його встановити!!!

 


Підшивання імплантів від наркозалежності та введення ін’єкцій можуть бути успішними тільки при дотриманні правил і всіх етапів лікування. Важливий момент – це добровільне рішення «підшити», щоб згодом не повертатися до наркотику.

 


Блокатори допомагають подолати фізичну та певною мірою психічну залежність, але повноцінне лікування повинно містити в собі психокорекцію та психотерапію терапію, щоб знайти й опрацювати ті причини, які привели до формування залежності, навчитися жити новим здорової чистим життям, відновити відносини з сім’єю та близькими.

Як змінюється життя після підшивки

Окрім того, що пацієнт позбавляється від фізичної адикції до наркотичних засобів, підшивання та подальша реабілітація сприятливо впливають на здоров’я та психоемоційний стан:

 

 • Запускаються фізіологічні механізми відновлення організму.
 • Стабілізується психологічний і емоційний фон.
 • Поліпшується загальне самопочуття.
 • Підвищується працездатність.
 • З’являється можливість переглянути свої погляди на життя та прийняти рішення кардинально змінити її!

Підшивка від наркозалежності в МедікоМенте

У сучасному медичному центрі лікування залежності «МедікоМенте» в Києві створені всі умови для успішної терапії опіатної залежності за допомогою імплантації препаратів-блокаторів. Досвідчені лікарі точно розраховують дози ліків, щоб максимально знизити ризик появи побічних реакцій.

 


При зверненні в клініку, пацієнт отримує:

 

 • Консультацію лікаря-нарколога та психолога.
 • Проведення УБОД і інших процедур по детоксикації та очищення організму.
 • Імплантацію та введення сертифікованих лікарських засобів.
 • Контроль медичним персоналом після введення ліків.
 • Комплексну програму реабілітації як амбулаторно, так і в умовах стаціонару.
 • Доступно проживання в номерах готельного типу з ТВ, інтернетом, зонами відпочинку, спортивним залом.

 


Підшивка від наркотиків в «МедікоМенте» – це безпечна процедура яка проводиться під контролем лікаря фахівця та важливий крок до повного виліковування від наркозалежності.

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:

вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/с Гнідинської, Бориспільський район, Київська область

 

За необхідністю здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

 


Пройти лікування залежності від психостимуляторів можна в клініці “МедікоМенте”. У нашому центрі в Києві створені комфортні умови – 100% конфіденційність, привітний і розуміючий персонал, затишні палати відповідні 4-х зірковому готелю. Запис на консультацію за тел.: +380955508525.

Види психостимуляторів

Психостимулятори – це препарати, що володіють стимулювальною дією на нервову систему. Вони приносять відчуття задоволення, ейфорії, покращують комунікацію, підвищують швидкість реакції.

 


У приймаючих препарати підвищується мозкова активність, прискорюються розумові процеси. Психостимулятори дозволяють досягти 100% концентрації, полегшують сприйняття інформації, стимулюють м’язову активність.

 


Спробувавши одного разу, людина знаходить у наркотичних препаратах розраду, стимул для творчості, можливість відчути себе впевнено, стати чарівним, більш спритним і сильним.

 

 

Ось перелік найбільш часто використовуваних речовин:

 

 • Кокаїн. Рослинного походження. Вдихається через ніс або вводиться внутрішньовенно.
 • Первитин. Синтетик. Може виготовлятися в домашніх умовах. Дає короткочасний стимулюючий ефект, що завершується відчуттям найсильнішої слабкості.
 • Крек. Різновид кокаїну. Має високу ефективність, дає сильний наркотичний ефект і звикання з першого разу. Однак приємні відчуття тривають не більше чверті години.
 • Ефедрин. Засіб натурального походження. Призводить до ураження нервової та дихальної систем, серця та судин.
 • Амфетамін. Діє швидко, знаходиться в крові до 12 годин.
 • Мет. Синтетик. При його виробництві комбінуються амфетамін з добавками. Ефект триває до 8-ї години.
 • Екстазі. Популярний у молоді. Провокує найсильнішу залежність, призводить до розвитку параної та депресії.

 


Власне, психостимуляторів значно більше – 3-4 десятки. Кофеїн і нікотин – теж в їх числі.

Як виникає залежність від психостимуляторів

Під час прийому наркотичних засобів притупляється голод, відчуття сонливості, відчуваєш себе надлюдиною. Але, як не важко здогадатися, ненадовго. Нервова система має високу адаптивність. Скоро тієї дози, яка давала бажаний ефект, буде мало.

 


І тут відкривається страшна дійсність. Наркоман щільно сидить на гачку – підвищення дози дає лише тимчасовий ефект, а зниження викликає сильну психічну ломку! (Психічний абстинентний синдром). Так розвивається залежність від психостимуляторів.

 


Як вже було сказано вище, для розвитку залежності достатнього одного прийому. Ті, хто вживають і думають, що зможуть кинути в будь-який момент, просто не до кінця усвідомлюють всю глибину проблеми.

 


На ділі, шанс на самостійне лікування дорівнює нулю. Ломка, перенесена в домашніх умовах, здатна занурити людини в стан шоку або взагалі вбити.

 


Тому ті, хто пробував кидати, ніколи не доводять справу до завершення. Простіше прийняти чергову дозу, ніж пережити стан ломки знову. Виходить замкнуте коло.

Чим небезпечна залежність від психостимуляторів

Наркотична залежність швидко руйнує організм. Не кажучи про небезпеку заразитися ВІЛ або гепатитом при повторному використанні шприців, у наркоманів страждають:

 

 • Психіка: психози, депресії, суїцидальні думки.
 • Серцево-судинна система: гіпертонія, тахікардія, аритмія.
 • ЦНС: порушення мозкової діяльності, слабкість зору та повна сліпота, розумова слабкість, зниження когнітивних функцій.
 • Сечостатева система: поразка ниркових артерій, еректильна дисфункція, безпліддя, гінекологічні проблеми.
 • А ще: фізична слабкість, тромбози, фурункули, нагноєння в місцях ін’єкцій.

 


Ситуація ускладнюється тим, що ці люди не мають сили самостійно побороти залежність. Він знає, що слабкий, розуміє, що знаходиться в пастці. Однак самостійно вкрай рідко звертається за медичною допомогою. По-перше, соромно. По-друге, пам’ятаючи про ламання, просто не вірить, що є можливість вийти з глухого кута.

 


Здоров’я, відносини з близькими, кар’єра та сім’я руйнуються, як картковий будиночок. Звідси – депресія, відчуття нікчемності, незадоволеність і відчай, що ніколи не вийде повернутися до нормального життя.

 


У відчаї, погано усвідомлюючи дійсність під дією наркотиків, багато хто йде на суїцид. Але ж з будь-якої ситуації, навіть такою серйозною, можна знайти вихід. Не опускайте руки!

Як побороти психостимулятори: лікування залежності в Києві

Взяти під контроль згубну звичку можна в клініці “МедікоМенте”, що спеціалізується на лікуванні різних видів залежності. В тому числі та на лікуванні наркотичної залежності від психостимуляторів.

 


Лікування в клініці складається з двох етапів:

 

 1. Детоксикація в гострому періоді. Зняття абстинентного синдрому, психіатричний огляд, призначення транквілізаторів, очищення організму від токсинів. При необхідності – реанімація.
 2. Реабілітація та позбавлення залежності. Психотерапія, прийом ліків, що пригнічують активність нервової системи. Строгий лікарський контроль.

 


Тривалість лікування та препарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта.

Умови та варіанти перебування в клініці “МедікоМенте”

Обстановка в нашому центрі мало чим відрізняється від перебування на відпочинку в готелі. Можна сходити на масаж, потренуватися в залі, зайнятися улюбленим хобі.

 


Пацієнтам клініки пропонується:

 

 • Охорона.
 • Харчування під замовлення.
 • Комфортні палати.
 • Безлімітний інтернет.
 • Індивідуальний курс лікування.
 • Зал для тренувань, кабінет масажиста.
 • Затишна обстановка, мало що нагадує звичайну лікарню.

 


Наше завдання – без осуду, в доброзичливій і комфортній обстановці допомогти людині позбутися згубної залежності:

 

 • Відновити підірване фізичне та психічне здоров’я.
 • Допомогти знайти в собі сили жити нормальним життям.
 • Повернути його в сім’ю та соціум.

 


Це можливо при поєднанні декількох чинників – беззастережну довіру та націленості на результат з боку пацієнта, високому лікарському професіоналізмі та великому досвіді по позбавленню від залежностей.

 


Якщо Ви або ваш близька людина перебуваєте в складній ситуації, й треба кардинально розв’язати проблему залежності, записуйтеся до нас на консультацію, стаціонарне лікування. Ми допоможемо!

 


На рахунку лікарів “МедікоМенте” сотні врятованих життів. Не ризикуйте своїм здоров’ям. Пам’ятайте, завжди є вихід, і ми допоможемо його знайти!

 

 

Записатися до нас просто:

 

 


 Прийом проводиться в Києві, а точніше: 

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

 


Найчастіше їх призначають для лікування:

 

 • Клінічної депресії
 • Неврозів
 • Обсесивно-компульсивного розладу
 • Фобій
 • Панічних станів
 • ПТСР
 • Біполярні розлади
 • Хронічних болів, мігрені

 


Сто років тому вважалося, що головною причиною депресії є низький рівень серотоніну. Щоб стимулювати його вироблення, лікарі призначали антидепресанти природного походження – кокаїн і опіати, а пізніше – амфетаміни. Лікування залежності від антидепресантів стало актуальним, коли з’ясувалося, що вони викликають звикання, фізичний і психологічний. Сьогодні доведено, що багато порушень у психіці викликаються не тільки низьким рівнем медіатора серотоніну, а й гормональними порушеннями, соматичними захворюваннями, залежністю від наркотиків і алкоголю.

 


Основна дія сучасних антидепресантів – якісне підвищення рівня таких нейромедіаторів як дофамін, серотонін, норадреналін і ін. Їх приймання дає помітний ефект:

 

 • Поліпшується і стабілізується емоційний фон
 • Іде відчуття тривожності
 • Знижується емоційна напруга
 • Нормалізується сон
 • Поліпшується апетит
 • Підвищується психічна активність

 

 

Основні види антидепресантів за механізмом дії:

 

 • селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС)
 • селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну та норадреналіну (СІЗЗСтаН)
 • селективні блокатори зворотного захоплення норадреналіну (СБЗЗН)
 • інгібітори моноаміноксидази (МАО)
 • трициклічніантидепресанти (ТЦА)
 • оборотні інгібітори моноамінооксидази типу А (ОІМАО -А)
 • селективний стимулятор зворотного захоплення серотоніну (ССЗЗС)
 • атипові антидепресанти

Чи виникає залежність від антидепресантів?

Сучасні психотропні препарати, які призначаються лікарями після диференційованої діагностики, не викликають фізичної та психічної залежності. Як тільки ліки починають діяти та стан хворого поліпшується, нерідко він приймає рішення перестати пити таблетки. Але при різкому й необґрунтованому припиненню прийомання препаратів або передозуванні внаслідок самолікування, антидепресанти викликають абстинентний синдром.

 


Важливо розуміти, що призначення лікування має ґрунтуватися на результатах досліджень, діагностиці супутніх захворювань, терапія яких може бути несумісна з прийманням антидепресантів.

 


Якщо після скасування виникне рецидив основного захворювання, надалі може знадобитися багато часу, щоб знову стабілізувати фізичний і психоемоційний стан.

Наслідки синдрому скасування антидепресантів

Психотропні препарати, що впливають на нейромедіатори, прописуються на тривалий час. Їх різка відміна або зниження дози можуть призвести до таких симптомів:

 

 • Нудота та блювання
 • Розлади стулу
 • Спазми та болі в кишечнику
 • Головні болі
 • Гіпергідроз
 • Порушення сну
 • Перепади настрою
 • Панічні атаки
 • Тремор
 • Надмірне збудження
 • Сексуальні порушення
 • Тахікардія

 


Симптоми синдрому відміни препаратів, що впливають на нейромедіатори, іноді нагадують ознаки психічних розладів і неврозів, для лікування яких були призначені кошти. Якщо симптоми проявилися одразу (за кілька днів), і серед них є соматичні, яких не було при діагностуванні захворювання й на початку лікування, це говорить про синдром відміни.

 


Психотропні ліки з коротким періодом напіввиведення після скасування викликають за короткий проміжок часу більш виражені симптоми, ніж препарати з тривалим періодом напіввиведення.

 Раптова відмова від антидепресанту не дає часу мозку для адаптації до зміни рівню трансмітерів. Це викликає побічні соматичні, сенсорні, когнітивні та фізичні симптоми.

Методи лікування

Антидепресанти не можна перестати приймати одномоментно та без консультації з лікарем. Фахівці клініки «МедікоМенте» мають великий практичний досвід призначення антидепресантів у якості підтримувальної терапії на час лікування залежностей від алкоголю та наркотиків.

 

Тому практикують тільки поступове скорочення дози виходячи з клінічної картини. Залежно від конкретного препарату, весь процес відмови від приймання антидепресантів може зайняти від декількох тижнів до декількох місяців.

 


Методи терапії при скасуванні антидепресантів:

 

 1. Поновлення приймання ліків із повільним і поступовим зниженням дози прийнятого препарату.
 2. Перехід з антидепресантів із коротким часом напіввиведення на більш тривалі, зниження прийнятої дози та припинення приймання.

 Лікування залежності від антидепресантів таким методом дає можливість біологічним системам організму час на адаптацію.

Умови лікування в клініці “МедікоМенте”

У медичному центрі сучасної аддіктології «МедікоМенте» лікарі надають допомогу пацієнтам, які приймають антидепресанти та охочим із яких-небудь причин припинити терапію або отримати більш ефективне лікування. Для цього проводяться лабораторні та апаратні дослідження, лікарі-психологи й психотерапевти в ході консультацій із пацієнтом визначають подальші цілі.

 


Тільки після проходження діагностики, визначення наявності захворювань, з урахуванням індивідуальних особливостей здоров’я пацієнта та анамнезу призначається схема лікування з підбором дозування. Для купірування симптомів після скасування антидепресантів лікар прописує додаткові препарати, які допоможуть впоратися з побічними ефектами.

 


Застосування авторських ліцензованих методик лікування залежності та скасування психотропних препаратів дозволяють максимально безболісно пройти етап абстинентного синдрому та отримати якісну медичну й психологічну допомогу.

 

 

Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прийом проводять за адресою:

вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/с Гнідинської, Бориспільський район, Київська область

 

За необхідністю здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

 

 

Давайте вирішувати проблему разом,
адже Ви та Ваше здоров’я унікальні!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

 

 

Визначення ПТС (по-іншому ПТСР – посттравматичний стресовий розлад) – психічний розлад, що розвивається після різних шокуючих подій, яке характеризується нав’язливими спогадами, нічними кошмарами, флешбеки та іншою симптоматикою. В цілому, синдром зазвичай виникає у людей, які отримали потужний травматичний досвід.

 


Дослідження показують, що ПТС найчастіше фіксують у людей, які були військовополоненими, піддавалися тортурам й іншим різновидам насильства. Ті, хто пережив пожежі, стихійні лиха та різні екстрені ситуації природного характеру, менше схильні до ризиків розвитку розлади.

Що кажуть про синдром цифри

Ризик розвитку ПТС після перенесеного фізичного насильства становить 11,9%. При зґвалтуванні ймовірність становить вже 19%. Стреси в результаті втрати близьких дуже рідко призводять до розвитку синдрому. В процентному співвідношенні це 1,3%. Найбільш схильні до розладу військовослужбовці. Через нестабільну ситуацію в Україні, у 26% військовослужбовців виявлені ознаки ПТС.

Причини виникнення посттравматичного синдрому

Привести до розвитку ПТСР можуть різні ситуації та пережиті події. У групі ризику люди, які:

 

 • стали жертвою сексуального насильства;
 • виросли в неблагополучній родині, де застосовувалися фізичне та емоційне насильство;
 • стали жертвою або свідком жорстокого злочину;
 • потрапили в автомобільну або іншу катастрофу;
 • пережили НС природного характеру;
 • побували на війні (або стали військовополоненими).

 

 

На замітку. Згідно зі статистикою посттравматичним синдромом у 2 рази частіше страждають жінки, ніж чоловіки.

 

 

Симптоми посттравматичного стресу дуже різноманітні та залежать від індивідуальних особливостей потерпілого. Перший прояв симптомів починається після 3 місяців із моменту пережитого події. Якщо пройшов рік без симптоматики, то ПТС, швидше за все, не проявиться.

 


Людина, яка пережила психологічну травму, стає тривожною та дратівливою. Дуже часто її переслідують думки і спогади про подію. В голові малюються знайомі образи, які нерідко прикрашені. Якщо потерпілий пережив насильство, пов’язане з іншою людиною, то часто йому здається, що в натовпі він бачить ту саму людину. Починаються панічні атаки. Втрачається апетит і збивається режим сну – організм починає виснажуватися, а емоційний фон стає нестабільним внаслідок відсутності нормального сну. Хворий страждає від кошмарів і дурних сновидінь.

 

 

Лікування посттравматичного стресового розладу в Києві можна пройти в клініці “МедікоМенте”. Чим раніше потерпілий звернеться за допомогою, тим швидше позбудеться від проблеми та зможе нормально жити.

Різновиди ПТС

Лікарі виділяють кілька видів посттравматичного синдрому:

 

 • Гострий. Тривалість синдрому сягає 3 місяців. Відмінні риси – яскраво виражена симптоматика та тяжкість перебігу.
 • Хронічний. Симптоми наростають поступово. Протягом пів року людина виснажує нервову систему, емоційний фон стає дуже хитким. Втрачаються інтереси до чого-небудь, потерпілий знаходиться в стані апатії.
 • Деформаційний. Спостерігається у людей, які до травматичного події вже мали хронічні розлади психіки. Це ускладнює перебіг хвороби.
 • Відстрочений. Перші симптоми можуть з’явитися через 6 місяців після травми. Їх зазвичай провокують будь-які зовнішні подразники.

 

 

Методи лікування:


Одним із поширених методів є медикаментозне лікування. Однак його ефективність в останні роки ставиться під сумнів. Багато препаратів визнані практично недієвими. Проте доведено, що три лікарські препарати (флуоксетин, пароксетин і венлафаксин) мають стійкий терапевтичний ефект. Однак їх ефект не вирішує саму сутність проблеми, а тільки знижує її вираженість.

 


Має сенс використання трициклічнихантидепресантів – вони однаково ефективні. Застосування в терапії бензодіазепінів і глюкокортикоїдів небажано: ці ліки здатні викликати звикання по типу наркотичної залежності.

 


Тепер варто розглянути методи психотерапії, які пройшли через безліч досліджень, які показали їх ефективність в терапії ПТСР:

 

 • Когнітивно-поведінкова психотерапія (КПП) заведено виділяти два методу:


Метод експозиції. Людину під контролем психолога «занурюють» в травмувавшу його подію. Моделюють її в реальності або в уяві. При правильному виконанні, у хворого формується звикання на емоційному рівні та відбувається зниження реакції на травматичний тригер.

 

Стрес-прищеплювальний метод. Разом із хворим визначаються тригери, а потім формуються копінг-стратегії подолання виниклої ситуації. Іншими словами потерпілий в уяві програє подію, але виходить із неї переможцем на психологічному рівні. Цьому сприяє застосування технік релаксації та заземлення.

 

 

 • Діалектична поведінкова терапія


ДПТ заснована на поліпшенні навичок усвідомленості, стійкості до стресів і ефективній взаємодії міжособистісного характеру.

 

 

 • Терапія прийняття та відповідальності


Технологія ТПО ґрунтується на тому, що потерпілий вчиться не маскувати свої емоції та відчуття, а приймати їх такими, якими вони є. Потрібно розвивати в собі «погляд з боку», щоб тверезо оцінити ці ситуацію. Сприйняття поганих думок про себе має бути всього лише ярликом, від якого потрібно позбавлятися.


Потрібно визначити свої цінності, почати діяти разом із ними. Жити в поточному моменті – «тут і зараз», а не «тоді й там». Це дозволяє усунути почуття смутку, гніву й роздратування. Такий терапевтичний підхід не дозволяє повністю забути травму, але здатний знизити вплив переживань, і підвищити якість життя.

 

 

 • Застосування психоделічних речовин


Ібогаин терапія, містить у собі чотири основних стадії:

 

Стадія змін: триває протягом 2-2,5 годин: загострюється слух, звуки стають вібруючими й гучними, спостерігається порушення координації рухів. Через 1-2 години ібогаін може викликати підвищення тиску на 10-15%, збільшення частоти пульсу (особливо якщо до цього людина відчувала неспокій і тривогу), уповільнення серцебиття.

 


Стадія візуалізації: як фільм або змінюються слайди, в яких відображені події з життя. Починаються галюцинації, при яких люди бачать себе з боку та подорожують по лабіринтах власної пам’яті, під керівництвом таємничого “гіда”, якого дехто називає “духом ібогі”. Відбувається перегляд власного життя, важливих моментів або переживання сильних відчуттів. Ібогаін викликає зсув свідомості та призводить до усвідомлення на рівні колись пережитих психологічних травм. Вживання Ібогаін дозволяє пережити пригнічені в собі проблеми та страхи й по-іншому подивитися на себе та навколишній світ. Стадія візуалізації триває зазвичай 3-12 годин, потім перегляд різко обривається.

 


Усвідомлення й оцінка побаченого: отже, відносини людини до власного життя та прийнятих рішень. За своє життя кожен приймає рішення, та іноді здається, що можна вчинити тільки так і не інакше. Перегляд ситуацій під дією Ібогаін дозволяє повернутися до якихось ситуацій, переоцінити їх і побачити альтернативні шляхи вирішення. Це може спонукати змінювати рішення, що приймаються в сьогоденні, в тому числі захотіти позбутися залежності.

 


Вихід або завершення: ця стадія змінюється станом нерухомості та спокою, коли людина лежить повністю нерухомий і / або дрімає. Цей стан відрізняється від паралічу або сну, через те що пацієнт здатний встати та піти, відчуваючи при цьому певні труднощі. Ібогаін викликає тимчасове порушення сну. Може статися збій біологічних ритмів. Тривалість сну знижується до 3-4 годин на добу, що зазвичай проходить на 2-3 день Ібогаін терапії. Після чого всі фізіологічні процеси в організмі відновлюються. Істотно змінюється рівень психічного стану – людина назавжди йде від своєї проблеми.

Умови та варіанти перебування в клініці “МедікоМенте”

Лікування посттравматичного синдрому в Києві можна пройти в клініці “МедікоМенте”. Ми пропонуємо умови перебування 4-зіркового готелю.

 

У розпорядженні пацієнтів:

 

 • просторі палати до 3-місць, чисті та з достатньою кількістю освітлення;
 • комплексне харчування з урахуванням індивідуальних положень;
 • охорона;
 • тренувальні зали;
 • телебачення та інтернет;
 • масаж, послуги косметолога.

 

 

Наші кваліфіковані фахівці клініки в Києві допоможуть назавжди позбутися від симптомів посттравматичного стресу та почати нову повноцінне життя.

 

 

Записатися до нас просто:

 

Прийом проводиться в Києві, а точніше:

08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

Переваги клініки “МедікоМенте”

Лікування ПТС в Києві в клініці “МедікоМенте” відрізняється оригінальними методиками терапії, фахівцями з високим рівнем підготовки та відмінними умовами перебування. Результат лікування людина вже відчуває до моменту виписки. Час лікування розраховується в індивідуальному порядку після комплексного обстеження (в середньому 14 днів). Важливу роль в терапії хворого грає підтримка від близьких і друзів.

 

 

Переваги клініки наступні:

 

 • висококваліфікований персонал із великим практичним досвідом;
 • комфортні умови розміщення;
 • досить доступні ціни;
 • використання унікальних методик лікування.

 

 

Розцінки представлені на сайті клініки. Зв’язатися з фахівцями можна в телефонному режимі. Не зволікайте та звертайтеся за допомогою, ПТСР реально вилікувати!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Бензодіазепіни – одні з найбільш часто призначуваних лікарських препаратів, що володіють заспокійливим, снодійним, протисудомну й анксіолітичну дію. Ці препарати знижують активність нейронів, надаючи виражений седативний ефект.

 


Показаннями для призначення бензодіазепінів служать:

 

 • Порушення сну
 • Панічні атаки
 • Підвищена тривожність
 • Посттравматичний синдром (ПТСР)
 • Судоми
 • Епілептичні припадки
 • Терапія алкогольної залежності

 


Частина препаратів із цієї групи є транквілізаторами та при тривалому застосуванні можуть викликати не тільки фізичне, але й психологічне звикання.

 Приблизно 20% людей після курсу прийому ліків цієї групи стають залежними від них.

 Особливістю розладу, пов’язаного з прийомом бензодіазепінів, є те, що вони приймаються як рецептурні ліки, а не як наркотичний засіб, але при цьому викликають справжню залежність. Деякий відсоток людей починають приймати дані ліки з цікавості (дуже часто в поєднанні з наркотичними речовинами) або внаслідок компульсивного розладу.

Ознаки та наслідки вживання

Лікування залежності від бензодіазепінів в Києві стає актуальним, коли прийом психоактивних речовин починає впливати на зміну настрою, поведінку людини і сприйняття навколишньої дійсності.

 


Ліки, які можуть викликати звикання:

 

 • Алпразолам (Xanax)
 • Лоразепам (Ativan)
 • Діазепам (Valium)
 • Клоназепам (Klonopin)
 • Темазепам (Restoril) та ін.

 


Вони підвищують рівень «гормону щастя» допаміну, але чим довше людина приймає бензодіазепіни, тим нижче їх ефективність. Вже після закінчення 3-4 тижнів організм виробляє толерантність до препаратів через частково пошкоджених рецепторів головного мозку. Тому для досягнення очікуваного відчуття щастя, безпеки та спокою пацієнт починає збільшувати дозу, яка тільки посилює проблему.

 


Ознаки залежності:

 

 • Незв’язні мова
 • Порушення координації
 • Сонливість
 • Відсутність апетиту
 • Проблеми з концентрацією уваги
 • Погіршення зору
 • Розлади шлунка
 • Агресивність
 • Депресивний стан

 


Лікування бензодіазепінової залежності в Києві необхідно починати якомога швидше та тільки під контролем лікаря, оскільки самі пацієнти часто не готові визнати проблему залежності та не можуть самостійно й правильно відмовитися від прийому ліків.

Абстинентний синдром від бензодіазепінів і медичних препаратів

Оскільки лікарські засоби викликають сильне фізичне звикання, різка відміна прийому препаратів завдасть великої шкоди та викличе два типи синдромів – абстинентний синдром («ломку») і / або «рикошет». При останньому виникають симптоми, для лікування яких і були призначені лікарські препарати.

 


Періоди напіввиведення бензодіазепіни діляться на:

 

 • Короткі – до 12 годин
 • Середні – до 40 годин
 • Тривалі – до 250 годин

 


І чим коротше період, тим швидше проявляються ознаки «ломки». Найчастіше залежність викликають препарати із середнім періодом напіввиведення.

 


Скасування бензодіазепінів викликає:

 

 • Сильну головну біль
 • Біль у м’язах
 • Зміни настрою
 • Виснажливу ​​нудоту
 • Дратівливість
 • Судоми
 • Конвульсії
 • Безсоння
 • Тахікардію
 • Тривожний стан
 • Гіпергідроз
 • Панічні атаки
 • Суїцидальну поведінку

 


Бензодіазепінова детоксикація в Києві в клініці «МедікоМенте» дозволить швидко та максимально м’яко почати процес лікування залежності від лікарських препаратів.

Лікування бензодіазепінової залежності

Терапія бензодіазепінової залежності грунтується на виявленні особливостей вживання ліків кожним пацієнтом і розробці індивідуальної схеми лікування. Це комплексний підхід, що поєднує медикаментозний і психотерапевтичний методи.

 


Єдиним ефективним лікуванням синдрому відміни та залежності від бензодіазепінів є плавне зниження дози ліків, що приймаються. Оскільки навіть при такому підході можуть проявлятися симптоми абстинентного синдрому, лікування повинно проводитися в клініці під контролем медичного персоналу. Після поступового зниження дози, використовується спеціальні препарати, які повністю виводять і очищають організм від бензодіазепінів. Так само велику роль грає психологічна підтримка, що дозволяє знизити рівень тривожності, впоратися з панічними атаками, побороти депресивний стан, знайти та вирішити причину, через яку почався прийом бензодіазепінів і залежність.

 


У Києві фахівці клініки «МедікоМенте» застосовують сучасні, ліцензовані та перевірені методи лікування залежності від психоактивних речовин.

 


Етапи лікування:

 

 1. Діагностика – лабораторні та інструментальні методи дослідження, оцінка психічного стану
 2. Безболісна детоксикація – введення інфузій і прийом псіхостабілізаторов для купірування симптомів абстинентного кризу та очищення організму від продуктів напіврозпаду бензодіазепінів
 3. Психотерапевтичні та апаратні методи лікування
 4. Реабілітація
 5. Оцінка результатів

Умови перебування в клініці «МедикоМенте»

Лікування в клініці проводиться на добровільній основі. Починаючи з першого дня перебування в «Медікоменте» пацієнт знаходиться в центрі уваги лікарів і медичного персоналу.

 


Умови розміщення:

 

 • Комфортні затишні палати готельного типу
 • Територія клініки
 • Доступне середовище для осіб з обмеженими можливостями
 • Зони відпочинку
 • Тренажерний зал
 • ТВ
 • Інтернет
 • Відвідини родичів (заздалегідь узгоджені з лікарем)
 • ВІП-обслуговування

 


Послуги клініки:

 

 • Діагностика
 • Безболісна детоксикація
 • Ефективне лікування залежності та супутніх захворювань
 • Апаратні методики лікування
 • Психотерапевтична підтримка
 • Повноцінний догляд і відновлення організму
 • Дистанційна підтримка пацієнтів після лікуванняя

Бензодіазепінова залежність і лікування в Києві

Ціна на лікування в клініці «МедікоМенте» залежить від результатів діагностики та прийнятого плану лікування. Всім пацієнтам і їхнім близьким надається безкоштовна консультація, в ході якої лікар інформує про проведені дослідження та пропонує план лікування й варіанти розміщення в клініці.

 


Повний прайс-лист послуг клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Записатися до нас просто:

 

 

 

Прием проводять за адресою:
вул. Медова, 10, с / т «Калина», с / с Гнідинської, Бориспільський район, Київська область

 

 

За необхідностю здійснюється трансфер з аеропортів і вокзалів міста Київ.

 

 

Давайте вирішувати проблему разом,
адже Ви та Ваше здоров’я унікальні!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Опіати відомі людству досить давно. Використовувалися вони як заспокійливе та знеболюючий засіб. Але, у зв’язку з ускладненнями і швидкого звикання, ця група препаратів, перейшла в розряд важких наркотиків, а використання в медицині йде за суворими показаннями і неухильному контролю.

 

Наша клініка успішно й оперативно надає допомогу в лікуванні опіоїдної залежності різних стадій і способів вживання.

Що таке опіати?

Опіати – група наркотичних речовин рослинного (опій), напівсинтетичного (героїн) і синтетичного (метадон) походження, що діє на опіоїдні рецептори центральної нервової системи (ЦНС) і шлунково-кишкового тракту (ШКТ) організму людини.

 

Опіати надають організму сильний болезаспокійливий і заспокійливий ефекти, пригнічують дихальну функцію і активність кишечника.

 

Опіоїдна наркоманія (залежність) настає досить швидко, а у випадку з героїном – миттєво.

Способи вживання наркотиків

Наркотики вживають кількома способами:

 

 • внутрішньовенно (спосіб несе особливі ризики інфікування супутніми захворюваннями: гепатит, ВІЛ, СНІД).
 • внутрішньом’язово;
 • перорально;
 • вдихаючи дим (курінням);
 • вдихаючи порошкоподібні фракції наркотику.

Ознаки опіоїдної залежності

У лікуванні опіоїдної залежності важлива оперативність звернення до медичного центру за допомогою.

 

Якщо ви спостерігаєте у людини одну з нижчеперелічених ознак, то терміново звертайтеся в наркологічний центр:

 

 • сліди ін’єкцій (уколів); ​​
 • звужені зіниці;
 • нудота, блювота;
 • запаморочення;
 • роздратування / почервоніння навколо області носа;
 • дивний запах від речей і тіла людини;
 • різке зниження апетиту і ваги;
 • порушення координації;
 • перепади в настрої і поведінці;
 • падіння рівня соціального оточення, криміналізація життя.

 

Безкоштовна консультація у фахівця-нарколога нашої клініки може врятувати життя близькій вам людині від наркоманії!

Наслідки опіоїдної залежності

Наркотики руйнують організм впливаючи на органи та системи, іноді незворотним шляхом:

 

 • порушення дихальної функції;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • порушення серцево судинної системи;
 • порушення психіки;
 • супутні захворювання.

 

Окремо хочемо відзначити особливу небезпеку опіоїдної ломки. Це фізичні та психічні відчуття, що приводить організм залежної людини до важкого та небезпечного стану. Допомога при ламанні (абстинентному синдромі) повинна бути надана якомога швидше. Оскільки для зняття фізичних відчуттів потрібно доза і з кожним разом більша, то це може призвести до передозування, зупинці дихання і загибелі залежного.

Лікування опіоїдної наркоманії

Лікування опіоїдної наркоманії ведеться в нашій клініці комплексно, швидко і професійно. Враховуються особливості кожного пацієнта.

 

На початку проводиться консультація, огляд, здаються аналізи і апаратні дослідження (при необхідності).

 

Зібравши всі дані, лікар призначає такі курси лікування:

 

 • детоксикація (метод УШОД – ультрашвидкий опіоїдна детоксикація);
 • медикаментозне лікування;
 • апаратне очищення організму;
 • імпланти (підшивка унікальними препаратами блокуючими дію наркотику);
 • психотерапія як особливий вид лікування на всіх інших етапах терапії;
 • відновна терапія;
 • допоміжна терапія (за потребою).

 

Після всіх основних курсів лікування пацієнт ще протягом деякого часу (близько року або за приписом лікаря) знаходиться під наглядом наших фахівців.
При підшивці блокуючих наркотик препаратів – пацієнт проходить моніторинг стану за приписом лікаря.

Умови розміщення в клініці

Ми надаємо комфортабельні умови перебування в палатах: 1-2-3 – х місцевих, палатах Люкс і VIP, інтернет, харчування за вибором з ресторану.

 

Наша клініка працює на умови анонімності і конфіденційності (підписується договір про нерозголошення, документи зашифровані).

 

Лікування проходить в безпечній обстановці (охорона і моніторинг території клініки проводиться цілодобово).

 

Прайс-лист клініки: https://medicomente.com/price-page/

 

 

Запишіться до нас:

 

 

 

Ми тут 🡻:

https://goo.gl/maps/P43nf3pTq55z9d3c6

 

Клініка здійснює, за домовленістю, послуги трансферу з вокзалів м.Києва.

 

Наша поштова адреса:
вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/з Гнідинської, Бориспільский район, Київська область.

 

 

Опіоїдна наркоманія – не вирок!
Наша команда готова повернути Вам здоров’я та тверезе життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Наркотична залежність: що це таке?

На сьогодні дуже поширена проблема наркотичної залежності, яка вимагає особливої ​​уваги.

 

Наркотична залежність – це важке захворювання, що супроводжується патологічним потягом до вживання наркотичних засобів і веде до часткового або повного руйнування органів і систем хворого, доводячи до загибелі.

 

Наркозалежний – пацієнт, який потребує кваліфікованої психологічної, наркологічної і терапевтичної допомоги лікарів.

 

Фахівці медичного центру «МедікоМенте» давно показали результативність лікування в умовах стаціонару.

Лікування наркоманії Харків | MedicoMente

Наша клініка знаходиться в тихому затишному котеджному містечку. Ось уже кілька років нам довіряють своє здоров’я пацієнти не тільки з Києва, але також з Харкова та інших міст України, яким ми допомагаємо успішно впоратися з наркотичною залежністю.

 

Попри велику кількість медичних центрів в Харкові, багато пацієнтів вважають за краще нас, оскільки їм важливий факт зміни обставини, можливість, при необхідності, пояснення свого від’їзду відрядженням і невисока ймовірність зустрічі знайомих людей.

 

Умови в клініці дуже комфортні, на рівні сучасного готелю:

 

 • наші палати затишно облаштовані;
 • доставляється харчування ресторанного типу;
 • є доступ до інтернету.

 

Стерильна чистота і сучасне обладнання лише можуть нагадувати пацієнту про те, що він знаходиться в медичному центрі.

 

Важливим фактором є анонімність. У клініці «МедікоМенте» дотримується найсуворіша конфіденційність – персонал підписує договір про нерозголошення, вихідні документи зашифровані.

 

Окрім безпеки з точки зору здоров’я, ми піклуємося і про те, щоб наш центр цілодобово охоронявся. Нас обслуговують дві охоронні компанії, які 24 години на добу проводять моніторинг і контроль клініки.

 

Якість послуг і ціна привертають в наш центр не тільки українських, а й іноземних пацієнтів. Вони вже знають, що отримають тут кваліфіковану допомогу і повернуться додому здоровими як фізично і психічно. Лікарі клініки вільно говорять на різних іноземних мовах, у нас гості з-за кордону відчувають себе як вдома.

Лікування наркотичної залежності. Чому стаціонар?

Ефективне лікування залежності від наркотичних засобів припускає знаходження в умовах спеціалізованого стаціонару. Пацієнт з моменту надходження й до моменту одужання (виписки) має перебувати в медичному центрі. Наша клініка надає якісну і кваліфіковану допомогу людям з будь-яких країн та міст.

 

Забезпечити реальні та стабільні результати при лікуванні наркотичної залежності може тільки спеціалізований наркологічний стаціонар, фахівці якого, володіють сучасними методиками.

 

Тільки в стаціонарі клініки можливі:

 

 • проведення експертної діагностики;
 • цілодобовий моніторинг;
 • контроль всіх етапів лікування.

 

У зв’язку з активним розвитком комп’ютерних технологій, з використанням додатків для відеозв’язку, на сьогодні, провести онлайн консультацію не складає труднощів.

 

На попередній онлайн консультації фахівець нашої клініки:

 

 • визначить проблему, ступінь її вираженості;
 • складе попередній план лікування;
 • обумовить терміни перебування в комфортному стаціонарі медичного центру.

 

За результатами онлайн консультації ми зможемо скласти попередній розрахунок вартості лікування.

Харків’яни! Як до нас доїхати?!

 • Для жителів першої історичної столиці України – міста Харкова, в разі поїздки в наш медичний центр на автомобілі, необхідно просто прокласти маршрут по Гео з сайту:
  08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10.
 • У разі, якщо Ви будете добиратися до Києва на залізничному транспорті, Ви можете скористатися послугами поїзда “ІнтерСіті +”, який трохи більше, ніж за 4 години доставить Вас по маршруту Харків – Київ. Орієнтовна вартість квитка на поїзд 400-500 гривень.
  Більш детальну інформацію можна отримати на сайті: https://www.uz.gov.ua/
 • Можливо добиратися повітряним транспортом. Літак доставить Вас в один з аеропортів столиці: “Жуляни” або “Бориспіль”, які знаходяться рівновіддалено від нашого центру – в 30 хвилинах їзди. Вартість квитка орієнтовно 1200-1500 гривень, враховуючи витрачений час і вартість поїздки – на машині може бути дорожче!
  Детальна інформація про квитки на літак: аеропорт “Харків” https://hrk.aero/; аеропорт “Жуляни” https://iev.aero/; аеропорт “Бориспіль” https://kbp.aero/ru/glavnaya/
 • Також детальний маршрут по Києву на громадському транспорті: Вам необхідно доїхати до метро “Славутич” (зелена гілка), на зупинці сісти на міський автобус №64, або маршрутне таксі №452, час проходження залежності від завантаження дороги – в середньому 15-20 хвилин (інтервал руху кожні 20 хвилин). Наш медичний центр перебувати по вулиці проходження міського транспорту, зупинка “Калина” (в 100 метрах від зупинки).

 

При надходженні на стаціонарне лікування іногородніх пацієнтів, ми можемо організувати зустріч на залізничному вокзалі, в аеропорту, або автостанції міста Київ. Наш співробітник зустріне Вас в зазначеному місці (заздалегідь обумовленому) і відвезе в медичний центр.

 

У разі додаткових питань або попередніх консультацій, Ви завжди можете зателефонувати за телефоном гарячої лінії клініки «МедікоМенте» в Києві +38(095)550-85-25.

 

Залишаючи клініку «МедікоМенте» у людини в житті завжди є нові цілі й плани в життя. Він має точну установку, що наркотики несуть зло, горе, втрату здоров’я, відкидаючи їх зі свого життя.

 

Якщо ви зіткнулися з проблемою як умовити близької людини відвідати нашу клініку – ми вас докладно проінструктуємо і не залишимо в біді.

 

Записатися до нас просто:

 

 

Ми разом із вами, ми націлені на результат – відновлення здорової, повноцінної, тверезого життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Методика підшивки від алкоголізму зараз найбільш поширена, і проводиться як для закріплення стійкого результату стаціонарного лікування, так і як самостійний метод для лікування людей, які активно зловживають алкоголь. Завдяки використанню сучасних препаратів і способам їх введення – відноситься до найбільш ефективного, доказового та обґрунтованого методу лікування алкогольної залежності.

Про що саме йдеться?

Підшивка від алкоголізму – імплантація (введення) в організм препаратів на основі Disulfirame (дисульфіраму Еспераль, Тет Лонг, Антабус ін.), дія яких заснована на хімічній блокаді в організмі ферменту алкогольдегідрогенази – блокується етанол-окислювальна активність, пригнічується процес розщеплення в організмі високотоксичних спирт-етанол містять речовин їх метаболітів і продуктів розпадів. Це єдина адекватний і обґрунтований метод, який гарантує стійку безперервну протекцію організму до алкоголю, підсилює терапевтичний ефект основного лікування.

Блокатори від алкоголю і їх різновиди

Імпланти – принципово нові за своїм впливом продовжені форми фармакологічних протиалкогольних препаратів тривалої дії, наявність яких в організмі людини, створює постійну концентрацію (депо) препарату в крові. Залежно від форми та тривалості активного впливу (періоду напіврозпаду), існують у вигляді депо ін’єкцій «укол від алкоголю» – суспензія активної речовини Disulfirame в масляному розчині для внутрішньом’язово введення (термін дії від 1-го до 2-х місяців), імплант у вигляді капсули з високим вмістом активної речовини – підшиваються хірургічним шляхом «підшивка від алкоголю» в м’язову або жирову тканину (термін активного впливу від 6-ти до 12-ти місяців).  

Альтернативні препарати для лікування алкоголізму

Не варто забувати, вищеописані препарати випускаються в таблетованій формі й у вигляді водних розчинів – застосовуються для щоденного орального застосування. Але найчастіше їх ефективність набагато нижче пролонгованих депо форм (протиалкогольних імплантів). По-перше, період їх напіврозпаду та виведення з організму становить 12-24 години. По-друге, їх низька ефективність пов’язано з тим, що пацієнти просто забувають або усвідомлено припиняють його приймати.

Чим використовують?

Препарати використовуються для підшивки від алкоголю – Дісульфірам або Еспераль, створюють постійну терапевтичну концентрацію блокатора в організмі, пригнічуючи процес розщеплення алкоголю на біохімічному рівні. У разі надходження алкоголю або харчових продуктів з його вмістом в кров, на тлі протекції дисульфіраму, виникає миттєва реакція – симптоматика гострої алкогольної інтоксикації (отруєння), що проявляється:

 

 • різким запамороченням і загальна слабкість, озноб, двоїння в очах;
 • шкірні реакції – свербіж у тілі, кропив’янка, гіпергідроз;
 • нудота, позиви до блювання, часто виражена рясна блювота;
 • кардіальні реакції – різкі перебої в роботі серця;
 • задишка, напади задухи, аж до повної відсутності дихання;
 • порушення або втрата свідомості – найчастіше колапс, сопор, кома.

 


Дані симптоми вкрай неприємні, небезпечні для людини, можуть призвести до незворотних наслідків!!!

Використання імплантів в наркології

Нерідко в наркології методика «підшивки» застосовується і для осіб які страждають на наркотичну залежність, технічно принцип процедури схожий з «підшивкою від алкоголю», але в цих випадках використовують депо форми препарату на основі Naltrexone (Налтрексон, Антоксон, Вівітрол) – конкурентний блокатор опіоїдних рецепторів ноцицептивной і антиноцицептивної системи. Безпосередньо зв’язується з опіоїдними рецепторами, в разі екзогенного надходження опій містять речовин на початковому етапі не викликає наркотичного сп’яніння ейфорії, а в разі збільшення їх концентрації в крові викликає різке отруєння (передозування) з пригніченням дихання та серцевої діяльності. Найбільш ефективний при лікуванні залежності від опіоїдів і їх синтетичних аналогів (Опій, Героїн, Оксикодон, Метадон, Бупрінорфін, ін.). Препарат не токсичний, безпечний і не викликає залежності.

 


Вшивання ампули від алкоголізму або наркоманії створює ефективну концентрацію фармакологічного препарату-блокатора в організмі, пригнічує бажання до прийомання ПАР, підтримує стабільний стан пацієнта.

Остерігайтеся і будьте пильні – від цього залежить результат!

P.S.! ОБОВ’ЯЗКОВО ВРАХУЙТЕ!!! Підшивку від алкоголізму або наркоманії варто проводити виключно в спеціалізованій клініці дипломованим лікарем НАРКОЛОГОМ, при наявності в ній стерильного, обладнаного блоку інтенсивної терапії, що дозволить уникнути ускладнень і вторинного інфікування!!! Використовуйте тільки сертифіковані препарати!!! Обов’язково ознайомтеся з упаковкою, перевірте її цілісність, відповідність вмісту!!! ВРАХУЙТЕ!!! На території України продовжені форми препаратів існують виключно у формі масляного розчину для внутрішньом’язового введення (на термін 1 і 2 місяці), у вигляді депо імплантів для підшкірного хірургічного введення (на термін 3, 6 і 12 місяців) і в таблетованій формі (12-24 години).

 


P.S.! Не дозволяйте себе обдурити, як відносній відповідності самого «імпланта», шляхів його введення і термінів терапевтичного впливу!!! Продовжених форм протиалкогольних і протинаркотичних препаратів не існує для внутрішньовенного застосування, їх активний терапевтичний ефект не може становити 3, 5, 10 і більше років!!! Google на допомогу!!!

Підготовка до підшивки від алкоголю та наркоманії

Процедури по «підшивці» препарату починаються з:

 

 • первинний прийом лікаря-нарколога, огляд анестезіолога (безплатно);
 • лабораторні дослідження (загальний і біохімічний аналізи крові, тести на вміст алкоголю і / або наркотиків в сечі, крові, ін.);
 • повна діагностика організму (апаратна діагностика – УЗД, ЕКГ);
 • оцінка психічного здоров’я (психопатологічні порушення);
 • визначення ступеня залежності (наявність фізичних і психічних поразок, порушень).

 


У разі гострої інтоксикації на момент консультації, жизнєзагрожуючого стану, фізіологічної або психологічної дисфункції – рекомендовано:

 

 • попередня детоксикація організму (купірування гострого абстинентного синдрому);
 • стабілізація і відновлення уражених органів і систем, порушених функцій організму – відновлення функцій шлунково-кишкового тракту, нервової системи, печінки та нирок з застосування сертифікованих медичних препаратів та ліцензованого обладнання (3-10 днів);
 • психотерапевтичний супровід всіх етапів підготовки
 • інші методики за показаннями.

Методи підшивки від алкоголю в клініці

Після консультації профільних фахівців, за необхідністю підготовчих етапів і призначається процедура підшивки.

 


Проходить вона в спеціалізованій, заздалегідь підготовленої стерильної палати, лікарем фахівцем – наркологом по заздалегідь обраній програмі.

 


У нашій клініці використовуються комбіновані методи підшивки.

 


Використовуються виключно сертифіковані депо імпланти – Дісульфірам, Еспераль, Налтрексон, (виробництва США), або препарати для внутрішньом’язового застосування Вівітрол (виробництва ЄС), Тет Лонг (Україна).

 


Через 8-12 годин після проведеної «підшивки імпланта від алкоголю» (на основі Disulfiram), пацієнту проводиться фізіологічна проба-провокація – тест на сприйнятливість до алкоголю, що підтверджує її вплив з додатковим закріплює «кодуванням від алкоголю». Процедура проводиться виключно в палаті інтенсивної терапії досвідченим лікарем анестезіологом-реаніматологом.

Підтримка і контроль проведеного лікування

Протягом подальшого року, після пройденого повного курсу лікування в клініці «МедікоМенте», пацієнт знаходиться на амбулаторному контролі. Він перебуває в контакті з профільним фахівцем, періодично проводяться контрольні аналізи та консультації. За медичними показаннями використання пролонгованої імпланта-блокатора може бути продовжено.

Протипоказання до «підшивки»

Підшитися від алкоголізму в Києві можлива виключно при відсутності таких протипоказань:

 

 • Вагітність, годування груддю (лактація);
 • Патологічні захворювання (онкологія та ін.);
 • Гострі порушення з боку серцево-судинної системи (інфаркт);
 • Гострі порушення мозкового кровообігу (інсульт, геморагій);
 • Гостра печінкова, ниркова недостатність, активний цироз;
 • Наявність шкірних інфекцій в місці передбачуваного місця імплантації;
 • Психічні захворювання і порушення (шизофренія, деменція);
 • Індивідуальна непереносність до препаратів (на основі Disulfirame і / або Naltrexone), після додаткового тестування.

Ціна на послуги «підшивки» в клініці MedicoMente, Київ, Україна

Вартість послуг в клініці оптимальні на території України з урахуванням якості проведених процедур, ступенем комфорту, кваліфікації персоналу, медичного і апаратного оснащення клініки, наявності відповідних ліцензій, сертифікатів і дозвільної документації.

 

 

Імплантація пролонгованих депо-форм проти алкогольних препаратів:


«Тет Лонг – 250» (30 днів) внутрішньом’язове введення3 600 грн.;
«Тет Лонг – 500» (60 днів) внутрішньом’язове введення 5 000 грн.;
«Disulfiram 1400 mg» USA (180 днів) підшкірно хірургічно10 000 грн.;
«Disulfiram 1800 mg» USA (360 днів) підшкірно хірургічно 14 000 грн.

 

 

Імплантація пролонгованих антагоністів опіатів:


«Налтрекс Лонг» (30 днів) внутрішньом’язове введення6000 грн.;
«Віввтрол» ЕС (30 днів) внутрішньом’язове введення12000 грн.;
«Naltrxone 800 mg» USA (80 днів) підшкірно хірургічно14000 грн.;
«Naltrxone 1600 mg» USA (150 днів) підшкірно хірургічно21000 грн.

 

 

Провокаційна фізіологічна проба на сприйнятливість до алкоголю на тлі депо-імпланта («кодування») – оцінка відповідної реакції організму на алкоголь, купірування гострих станів і відновлення організму в палаті інтенсивної терапії – 5000 грн.

 


Вартість підшивки від алкоголю і наркотиків – інших супутніх процедур (детоксикація, відновлення організму, психотерапія) складається індивідуально для кожного пацієнта.

 


Повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page/

Чого варто побоюватися після підшивки

Негативні наслідки після «підшивки» можу наступити тільки в разі вживання алкогольних напоїв і продуктів з вмістом алкоголю.
На тлі блокатора від алкоголю пацієнт відчуває на собі вплив хімічних блокаторів негайно відреагує і пацієнт відчує виражений дискомфортно відповідні наслідки:

 

 • сильні головні болі;
 • судоми, напади;
 • нудота, блювота;
 • алергічні реакції;
 • панічні атаки;
 • перебої в роботі серцево-судинної та дихальної систем;
 • втрата свідомості, колапс.

 


Це тільки частина симптомів, які можуть виникнути на тлі рецидиву, фахівці клініки постійно на зв’язку з пацієнтами та їхніми близькими, за допомогою тренінгів та контролю, постійно підтримують пацієнтів і готові прийти на допомогу.

 


Перед процедурою фахівці клініки забезпечують повне інформаційне супроводження пацієнта про можливі наслідки контакту з алкоголем, підписується додаткова інформаційна згода і двосторонній договір з клінікою.

Де проводиться процедура

Всі процедури проводяться в спеціалізованому стаціонарі клініки «МедікоМенте» – Медичний центр сучасної аддіктології, Київ.

 

 

Адреса клініки: вул. Медова, 10, с/т «Калина», с/з Гнідинської, Бориспільський район, Київська область, Україна

 

 

Комфортні умови, уважний персонал, конфіденційність, охорона сприятимуть вашому швидкому одужанню.

 

 

Записатися до нас просто:

 

 


Здійснюється трансфер з вокзалів м.Києва за попередньою домовленістю.

 

Дайте Собі шанс – пізнати радість тверезого і здорового життя!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

У людей складається хибне уявлення про те, що метадон може бути використаний як замінник або медичний препарат здатний позбавити, або розв’язати проблему залежності до важких наркотиків. Не варто забувати, що навіть його короткочасне застосування призводить до ще більш вираженою за ступенем тяжкості залежності.

Що таке метадон?

Метадон – синтетичний медичний препарат з групи наркотичних опіоїдних анальгетиків. За своїм впливом на організм людини нагадує опіум, морфін, героїн та ін. Має сильний знеболювалльний і виражений седативний ефект, залежність від метадону формується дуже швидко – часто після першого приймання.

Причини використання метадону наркоспоживачем

Широке вживання метадону обумовлено його доступністю і дешевизною, порівняно, з героїном і іншими важкими наркотиками. Але через те, що походження «медичного» метадону – синтетичне, а у випадку з «вуличним» метадоном воно зовсім не визначено, то вплив на організм і безпосереднє здоров’я людини, мають самі непередбачувані та важкі наслідки. Метадон досить швидко формує фізичну залежність, ускладнюючи й істотно затягуючи одужання пацієнта, його вплив на кшталт опіоїдної або героїнової залежності.

Симптоми метадонової залежності

З огляду на його токсичність, швидкість звикання, швидко зростальну дозу, руйнівний вплив на організм – лікування від метадону повинно починатися якомога швидше.

 


При таких ознаках у Вашого близької людини, необхідно негайно звертатися в нашу клініку:

 

 • звужені зіниці, запалення очей;
 • порушена координація, непосидючість;
 • відсутність апетиту, зниження ваги;
 • різкі перепади настрою: від істерії до манії;
 • непритомність, втрати свідомості, пригнічене дихання;
 • крадіжка цінностей, грошових коштів, кримінальні зв’язки;
 • невластиве, неадекватне поводження;
 • асоціальне оточення.

 


Консультація лікаря-нарколога допоможе розібратися в даній ситуації. Порятунок близького Вам людини – у ваших руках!

Наслідки метадонової залежності

Згубний і руйнівно діє на організм залежність від метадону. Поразка органів і систем життєзабезпечення організму людини:

 

 • пошкодження і деградація тканин мозку;
 • порушення і незворотні розлади психіки;
 • ускладнення функції виводять систем (печінка, нирки);
 • різні патології серцево-судинної системи;
 • порушення роботи шлунково-кишкового тракту;
 • ослаблення імунітету;
 • загострення хронічних хвороб;
 • порушення лібідо і репродуктивної функції;
 • руйнування нервової, м’язової та кісткової тканин;
 • випадання зубів, руйнування зубної емалі;
 • ламкість нігтів, волосся, швидке облисіння;
 • супутні інфекційні та вірусні захворювання (СНІД (ВІЛ), гепатити (В, с), інші захворювання, що передаються статевим або ін’єкційним шляхом, часто пов’язано зі соціальним оточенням.

Чим небезпечна метадонова ломка?

За своїм впливом метадон викликає різке знеболювання (виражену анальгезію без необхідності такої), надмірне гальмування свідомості, виражену постнаркотичну сідацію, порушення сприйняття і прострації. При зниженні рівня метадону в крові і організмі в цілому, пацієнт починає відчувати болісні відчуття «повернення в реальність», виражену больову симптоматику «болить кожна клітина організму» все це – метадонова ломка (абстинентний синдром) або синдром відміни (раптова потреба в черговий дозі).

 


Найбільш виражені симптоми:

 

 • відчуття ознобу, «гусяча шкіра», різкі стрибки температури;
 • тахікардія, різке підвищення артеріального тиску;
 • психічні порушення (виражена агресія, панічні атаки, нав’язливі думки суїцидального характеру, тривала безсоння);
 • виражений фізичний біль у всьому тілі;
 • рясна блювота, неконтрольована діарея;
 • різкі втрати свідомості, непритомність з пригніченням дихання.

 


Для зняття стану ломки організму (купірування абстинентної симптоматики) потрібно чергова доза наркотику і з кожним разом велика (зростання толерантності), що часто призводить до передозування, і як наслідок загибелі організму.

Лікування метадонової залежності в Медікоменте

У нашій клініці розв’язання проблем метадонової залежності проводиться оперативно, комплексно, індивідуально для кожного окремого пацієнта.

 


Проводячи первинну консультацію лікар-нарколог спільно з анестезіологом проводять: детальний огляд, збір анамнезу життя, проводяться лабораторні аналізи, докладні дані про пацієнта (стать, вік, стаж вживання, загальне фізіологічне і детальна оцінка психічного здоров’я, наявність хронічних і супутніх захворювань, інше). Складається покроковий план лікування: визначається оптимальний для пацієнта варіант метадонової детоксикації, додаткове медикаментозне, психотерапевтичне супровід, використовуються додаткові апаратні методи. Весь курс лікування проходить виключно в стаціонарних умовах. При виявленні хронічних захворювань та інших порушень асоційованих з прийомом наркотиків – проводиться їх додаткове лікування.

 


Обов’язковий етап «очищення» організму (детокс) від метадону та зняття абстинентного синдрому – перший обов’язковий етап лікування повна детоксикації організму (при відсутності протипоказання застосовується УБОД (ультрашвидка опіоїдна детоксикація)). Проводиться він в палаті інтенсивної терапії (оснащеної спеціалізованим, сертифікованим медичним обладнанням експертного класу).

 


Після повної детоксикації організму від метадону, проводиться наступний етап лікування метадонової залежності – розширений курс відновлювальної терапії (апаратне очищення крові та лімфи, фізіотерапія, масаж, та ін.), Психотерапевтична підтримка та допомога (різні види гіпнозу, мотиваційні бесіди, індивідуальні психотерапевтичні сесії), ресоціалізація й адаптація людини «до нової та чистої від наркотиків життя».

 


Сеанси психотерапії в клініці можуть проводитися як індивідуально, так і в групах, додатково проводиться сімейна та підтримувальна психотерапія (за показаннями та відповідно до призначення лікаря-психотерапевта), навіть після виписки людина не залишається один, фахівці клініки продовжують проводити підтримувальні бесіди, контрольні візити.

Перебування і розміщення в клініці

Обстановка і мікроклімат в клініці вкрай комфортабельні: палати з різними варіантами розміщення (1-2-3 – х місцеві, Lux, VIP), постійний доступ до інтернету, харчування з ресторану.

 


Наша клініка анонімна і дотримується повну конфіденційність знаходження пацієнта (підписується договір про нерозголошення, документи зашифровані, виключений доступ до інформації для третіх осіб) забезпечена повна (кругло добова спеціалізована охорона) постійний медичний контроль (24-години на добу контроль лікаря-фахівця).

 


Лікування від метадону в Україні, проведене в умовах нашої клініки, буде якісним і швидким, по закінченню якого Ви отримаєте гарантований результат і стійку ремісію!!!

 

Прайс-лист клініки прозорий, на сайті: https://medicomente.com/price-page/

 


Контакти для запису на консультацію і госпіталізацію:

 

 

 

Наша адреса: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10

 

Можна замовити трансфер із вокзалів або аеропортів м. Київ.

 

 

Ми компетентні та готові повернути Вам здоров’я і цілі в житті.
Ваша тверезість – наше завдання!

Відгуки пацієнтів про лікування залежностей

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше

Вживання наркотичних речовин веде до гострої, а потім і хронічної інтоксикації, викликає сильну фізичну і психічну (тягу) залежність. Різке припинення (скасування) вживання нарковмісних речовин призводить до хворобливого стану – зламу (абстинентному синдрому). Вийти з цього глухого кута Вам або Вашій близькій людині допоможуть фахівці клініки «МедікоМенте» Київ, Україна.

Що таке абстинентний синдром при наркотичної залежності?

Для початку, давайте дамо визначення і розберемося, що таке абстинентний синдром (синдром відміни, ломка) – різке погіршення фізичного і психічного стану наркозалежного при різкому зниженні дози або на тлі повної відмови прийому наркотичних або психоактивних речовин. Терміни, що вживаються хімічні речовини вбудовуються в обмінні процеси організму (метаболізм), а, їх нестача розцінюється організмом як загрозливий стан, тим самим викликаючи специфічні симптоми.

Симптоматика абстинентного синдрому

При абстинентному синдромі можуть проявлятися такі фізіологічні та психологічні симптомокомплекси:

 

 • тривожні стани, спонтанна агресія, галюцинації;
 • порушення рівноваги та координації рухів;
 • зміна конвергенції, звуження або розширення зіниці;
 • розлад шлунково-кишкового тракту, нудота, блювота, діарея;
 • чергуюче перезбудження / пригнічення стану;
 • виражені соматичні зміни;
 • болі в суглобах, м’язові спазми;
 • тремор кінцівок, аж до судоми;
 • озноб, гіпергідроз, виражене потовиділення;
 • порушення і серцевого ритму;
 • безсоння, нав’язливі та суїцидальні думки.

 

 

Якщо Ви відчуваєте які-небудь з перерахованих симптомів або їх сукупність, що є проявом абстинентного синдрому – не відкладаючи звертайтеся до спеціалізованого медичного закладу до профільних фахівців. Сильна «ломка» може викликати: зупинку дихання і порушення роботи серця, що може привести до загибелі людини.

 


Екстрене (невідкладне) купірування (зняття) наркотичної абстинентної симптоматики «ломки» може врятувати життя!

Методи зняття наркотичної абстиненції «ломки»

Купірування гострого абстинентного синдрому (зняття ломки) проводиться в кілька етапів і включає комплекс заходів:

 

 • детоксикація (специфічна і неспецифічна): виведення психоактивних речовин та їх метаболітів з організму людини;
 • болезаспокійлива терапія: зняття ломки із застосуванням спазмолітиків, протисудомних, знеболювальних препаратів;
 • седативна терапія: зняття тривожних станів із застосуванням седативних і психотропних препаратів (в терапевтичній дозі), психотерапевтичні мотиваційні сеанси;
 • інфузійна терапія: відновлення балансу вітамінів, іонної та водної рівноваги, протективнного впливу функцій внутрішніх органів із застосуванням кардіо-, нейро-, вазо-і гепатопротекторів;
 • фармакологічний (медикаментозний) сон: найбільш безпечний метод зняття наркотичної ломки – пацієнт знаходиться в стані штучного сну, не відчуває больової симптоматики, а підтримку необхідних процесів і функцій організму контролюються фахівцями;
 • УБОД (ультрашвидкий опіоїдна детоксикація): використання прямих блокаторів опіоїдних рецепторів (налтрексон, налоксон), здійснюється під наркозом в палаті інтенсивної терапії (від 8 до 12 годин) під наглядом лікаря анестезіолога. (Є протипоказання).

Зняття метадонової ломки (абстиненції)

Метадонова ломка має свою специфіку і проходить важче і довше на відміну від будь-якої іншої опіоїдної, навіть героїнової. Абстиненція іноді триває до 2-3 місяців і характерна тривалим відновлюваним періодом. Після зняття гострої фази метадонової ломки слід головний етап – відновна терапія, що вимагає одночасного комплексного підходу спрямованого на якнайшвидше відновлення порушених / втрачених функцій.

 


Лікарі нашої клініки мають високу кваліфікацію й успішний багаторічний досвід в лікуванні залежності від метадону, а так само пацієнтів з метадоновою абстиненцією.

Усунення абстиненції від наркотичних речовин в MedicoMente

Всі процедури по зняттю абстинентного синдрому починаються безпосередньо після встановлення типу наркотиків (їх сукупності), ступеня залежності, толерантності, стану організму, проводяться додаткові діагностичні обстеження і лабораторні дослідження.

 


Наші лікарі мають достатній досвід і кваліфікацію, що гарантує безболісне, швидке та комфортне зняття наркотичної ломки.

 


Всі процедури з усунення наркотичної абстиненції, «ломки» проводяться згідно з міжнародними протоколами на обладнанні експертного рівня, із застосуванням оригінальних медичних препаратів.

 

 

Після зняття гострого стану абстинентного синдрому, пацієнт проходить терапію з психотерапевтом-наркологом, який допоможе мотивувати людину до чистого та вільного життя, під час лікування наркотичної залежності (наркоманії) аж до повного його одужання. Психотерапевтична підтримка здійснюється протягом всього курсу лікування, проводяться сімейні сеанси, надалі амбулаторні контрольні візити.

 

 

Наша клініка не проводить примусове лікування, а зняття ломки та подальше лікування здійснюються виключно в умовах спеціалізованого ліцензованого стаціонару, що гарантує повний контроль за станом пацієнта, ефективність проведених процедур, і надалі – стійкий результат лікування.

Умови в клініці «МедікоМенте»

Швидкому купіруванню абстинентної симптоматики, зняттю ломки, повної відмови від прийому наркотиків і повноцінному відновленню організму, сприяють умови розміщення в нашій клініці, вони відповідають готелю 4 * плюс.

 

 • Зручні палати: 1-3-х місні, рівня Люкс і VIP.
 • Харчування згідно з меню ресторану.
 • Повна конфіденційність перебування.
 • Фізіотерапевтичні процедури та лікування.
 • 24/7 охорона і відеоконтроль.
 • Комфортна зона для відпочинку і спілкування, Wi-Fi, TV.
 • Спортивний і тренажерний зал.
 • Власна палата інтенсивної терапії.
 • Суворе дотримання медичних протоколів.

 

 

Розрахунок вартості детоксикації, зняття абстинентного синдрому і подальшого лікування і відновлення організму складається відповідно до прайсу-листа клініки для кожного пацієнта індивідуально і залежить від курсу лікування і стану організму під час вступу.
Наш повний прайс-лист: https://medicomente.com/price-page-uk/

 

 


Записатися на безоплатну консультацію або госпіталізацію в стаціонар клініки, можна одним з таких способів:

 

 • заповнити зручну форму на сайті клініки: https://medicomente.com/kontakty/
 • відправити запит на E-mail: info@medicomente.com
 • зателефонувати за номером телефону: +38(095)550-85-25 або +1(754)209-92-22

 

 

Ми знаходимося на лівому березі міста Києва, за 30 хвилинах їзди від центру: 08340, Україна, Київська область, Бориспільський район, с / з Гнідинської, с / т «Калина», вул. Медова, 10. (район Осокорки дачі, Вишеньки, Золоче)

 

 

При необхідності здійснюється трансфер з аеропортів, залізничних та автобусних вокзалів міста Київ.

 

 

Зняття ломки – це перший важливий крок до щасливого життя!

Уявіть собі: життя без наркотиків – реальність!

Відгуки пацієнтів про лікування алкоголізму

Інші процедури

Підшивка від наркотиків в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Наркоманія в Україні – одна з найбільших і, на жаль, прогресуючих проблем. Наркотики завдають шкоди не тільки фізичному, але й психічному здоров’ю, що призводить до деградації особистості та фізичної інвалідності. Одне з найбільш ефективних розв’язання цієї проблеми – підшивка від наркотиків, яка застосовується в комплексній терапії лікування залежності від наркотичних…

Детальніше
Лікування залежності від психостимуляторів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Швидкий темп сучасного життя, стреси та загальна незадоволеність штовхають людей на пошуки різних стимуляторів. Одні звикають до курильних сумішей, інші – запоєм п’ють, а треті обирають психостимулятори. На жаль, це не приносить очікуваного результату, а ще більше затягує людини в безодню проблем.

Детальніше
Лікування залежності від антидепресантів в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

Антидепресанти – це лікарські психотропні препарати, які нормалізують роботу психічної та нервової систем. Вони впливають на нейромедіатори, знижують вираженість депресивних симптомів, покращують когнітивні навички. Деякі з антидепресантів мають виражений анальгетичний ефект.

Детальніше
Лікування ПТС (посттравматичного синдрому) в клініці МедікоМенте – Київ, Україна

В житті кожної людини відбуваються події, які так чи інакше залишають слід на його психічний стан. Якщо потрясіння було особливо сильним або людина має нестабільний емоційний фон, то у нього може розвинутися ПТС – посттравматичний синдром.

Детальніше